• «2 ЭТАП - Крычевічы»
    «2 ЭТАП - Крычевічы»
    Пачатак 18.06.2021. Вадаём "Крычевічы". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «3 ЭТАП - Марьевка»
    «3 ЭТАП - Марьевка»
    Пачатак 16.07.2021. Вадаём "Марьевка". Па карпа або амура больш за 15 кг -1 бал у агульны вынік
  • «4 ЭТАП - Падкова»
    «4 ЭТАП - Падкова»
    Пачатак 30.07.2021. Вадаём "Падкова". Па карпа больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «5 ЭТАП - Орлеан»
    «5 ЭТАП - Орлеан»
    Пачатак 20.08.2021. Вадаём "Орлеан". Па карпа або амура больш за 10 кг -1 бал у агульны вынік
  • «6 ЭТАП - Прилбичи»
    «6 ЭТАП - Прилбичи»
    Пачатак 10.09.2021. Вадаём "Прилбичи". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік

2 этап турніру «Етап 2»

Етап 2

Карпавае возера

«КРЫЧЭВІЧЫ»

BIG-Fish

17.70 kg

Trophies – total weight

561.14 kg

Колькасць месцаў: 36\36
60% Complete

Ўмовы разліку бонусаў

Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік

Сума залічэння і размеркавання

  • Стартавы ўнёсак: 3200 uah
  • Колькасць месцаў: 36
  • Склад каманд: 2 спартсмен
  • Прыбыццё на вадаём: 18.06.2021 до 12:00
  • Жараб'ёўка: 13:00
  • Уступленне ў сектар: 14:00
  • Пачатак: 18.06.2021 - 18:00
  • Фініш: 20.06.2021 - 12:00
  • Узнагароджанне: 14:00

Зарэгістраваныя каманды

КАМАНДА ЎДЗЕЛЬНІК 1 ЎДЗЕЛЬНІК 2 ЗОНА \ СЕКТАР
1 КАМАНДА «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський
2 КАМАНДА «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін
3 КАМАНДА «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман
4 КАМАНДА «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай
5 КАМАНДА «Docreels» Андрій Широкий Николай Симакович
6 КАМАНДА «Syperklev» Вячеслав Рай Даниил Зданович
7 КАМАНДА «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв
8 КАМАНДА «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак
9 КАМАНДА «Barracuda» Валентин Абрамчук Ігор Волошин
10 КАМАНДА «Marlin» Роман Чепіль Віталій Тютько
11 КАМАНДА «ДКК STZ» Іван Лужняк Тарас Фенчин
12 КАМАНДА «ККК-1» Костя Хоменко Игорь Труба
13 КАМАНДА «Great Fishing RV » Володимир Лук'янчук Сергій Чепенко
14 КАМАНДА «Андека» Олександр Шатний Тарас Оксенюк
15 КАМАНДА «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін
16 КАМАНДА «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін
17 КАМАНДА «Feeder Fishing Fans» Яник Жидик Ян Жидик
18 КАМАНДА «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак
19 КАМАНДА «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як
20 КАМАНДА «Zt feeder team » Maксим Кузьміч Максим Липко
21 КАМАНДА «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол
22 КАМАНДА «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков
23 КАМАНДА «Geofish » Євген Майборода Андрій Кліско
24 КАМАНДА «Family » Роман Штурипіта Вардан Мгламян
25 КАМАНДА «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар
26 КАМАНДА «АСы» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян
27 КАМАНДА «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко
28 КАМАНДА «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук
29 КАМАНДА «RK Lisichki» Андрій Марет Сергій Макарчук
30 КАМАНДА «CarpHunter.BY» Алексей Коледа Володимир Богданов
31 КАМАНДА «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук
32 КАМАНДА «DarkCarp21 » Андрій Надєйко Сергій Гуторович
33 КАМАНДА «Fishing Time» Олександр Самборський Євген Самсонов
34 КАМАНДА «Chilli Peppers» Андрій Наумчук Євген Маєвський
35 КАМАНДА «FISH SPORT BROTHERS» Олег Гончаров Андрій Гончаров
36 КАМАНДА «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король

Каманды ў рэзерве

37 КАМАНДА «KRAKIN» Юрій Мельник Іван Лясковський
38 КАМАНДА «Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний
39 КАМАНДА «CarpCool » Євгеній Лавренов Олег Вініченко
40 КАМАНДА «Ку - Ку» Юрій Кот Костянтин Одінцов
41 КАМАНДА «Вікторія» Андрій Заяць Володимир Матвійчук
42 КАМАНДА «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский Тарановский
43 КАМАНДА «Airhook» Василь Хтей Володимир Сикунда
44 КАМАНДА «Evo Fishing» Сергей Строкач Валерий Каплун
45 КАМАНДА «Grandcarp» Володимир Заставський Вадим Гунько
46 КАМАНДА «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров
47 КАМАНДА «Dnepr Carp» Роман Колисниченко Нетяга Константин.
48 КАМАНДА «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук
49 КАМАНДА «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка
50 КАМАНДА «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко
51 КАМАНДА «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков
52 КАМАНДА «Імперія м‘яса» Роман Цапяк Володимир Лемішко
53 КАМАНДА «Східний Карп» Паван Кхабар Саханд Гарачорлу