• «2 ЭТАП - Крычевічы»
    «2 ЭТАП - Крычевічы»
    Пачатак 18.06.2021. Вадаём "Крычевічы". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «3 ЭТАП - Марьевка»
    «3 ЭТАП - Марьевка»
    Пачатак 16.07.2021. Вадаём "Марьевка". Па карпа або амура больш за 15 кг -1 бал у агульны вынік
  • «4 ЭТАП - Падкова»
    «4 ЭТАП - Падкова»
    Пачатак 30.07.2021. Вадаём "Падкова". Па карпа больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «5 ЭТАП - Орлеан»
    «5 ЭТАП - Орлеан»
    Пачатак 20.08.2021. Вадаём "Орлеан". Па карпа або амура больш за 10 кг -1 бал у агульны вынік
  • «6 ЭТАП - Прилбичи»
    «6 ЭТАП - Прилбичи»
    Пачатак 10.09.2021. Вадаём "Прилбичи". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік

5 этап турніру «ЕТАП 5»

ЕТАП 5

Карпавае возера

«ОРЛЕАН»

BIG-Fish

21.00 kg

Trophies – total weight

523.00 kg

Колькасць месцаў: 25\33
60% Complete

Ўмовы разліку бонусаў

Па карпа або амура больш за 10 кг -1 бал у агульны вынік

Сума залічэння і размеркавання

  • Стартавы ўнёсак: 3200 uah
  • Колькасць месцаў: 33
  • Склад каманд: 2 спартсмен
  • Прыбыццё на вадаём: 20.08.2021 до 12:00
  • Жараб'ёўка: 13:00
  • Уступленне ў сектар: 14:00
  • Пачатак: 20.08.2021 - 18:00
  • Фініш: 22.08.2021 - 12:00
  • Узнагароджанне: 14:00

Зарэгістраваныя каманды

КАМАНДА ЎДЗЕЛЬНІК 1 ЎДЗЕЛЬНІК 2 ЗОНА \ СЕКТАР
1 КАМАНДА «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман A \ 5
2 КАМАНДА «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв B \ 4
3 КАМАНДА «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак C \ 7
4 КАМАНДА «СБ» Володимир Горбатько Максим Койнаш A \ 4
5 КАМАНДА «Evo Fishing» Сергей Строкач Валерий Каплун B \ 6
6 КАМАНДА «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак A \ 7
7 КАМАНДА «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков B \ 8
8 КАМАНДА «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров C \ 1
9 КАМАНДА «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко B \ 3
10 КАМАНДА «ЮЗ Золотой век» Vitaliy Vall Антон Сорока A \ 1
11 КАМАНДА «Carp Bro» Александр Ракоед Виталий Ракоед C \ 9
12 КАМАНДА «Gidrobak FT» Дмитро Жидков Сергій Собар B \ 5
13 КАМАНДА «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков B \ 1
14 КАМАНДА «АСи» Сергiй Арутюнян Олег Цвіркун B \ 2
15 КАМАНДА «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол B \ 7
16 КАМАНДА «Параллель» Станіслав Зелений Віктор Нанка A \ 3
17 КАМАНДА «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін C \ 3
18 КАМАНДА «Трапер-Адреналин» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко C \ 4
19 КАМАНДА «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско A \ 8
20 КАМАНДА «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко C \ 8
21 КАМАНДА «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін C \ 5
22 КАМАНДА «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський C \ 2
23 КАМАНДА «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король A \ 6
24 КАМАНДА «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук A \ 2
25 КАМАНДА «CarpCool» Євгеній Лавренов Олег Вініченко C \ 6