• «2 ЭТАП - Крычевічы»
    «2 ЭТАП - Крычевічы»
    Пачатак 18.06.2021. Вадаём "Крычевічы". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «3 ЭТАП - Марьевка»
    «3 ЭТАП - Марьевка»
    Пачатак 16.07.2021. Вадаём "Марьевка". Па карпа або амура больш за 15 кг -1 бал у агульны вынік
  • «4 ЭТАП - Падкова»
    «4 ЭТАП - Падкова»
    Пачатак 30.07.2021. Вадаём "Падкова". Па карпа больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «5 ЭТАП - Орлеан»
    «5 ЭТАП - Орлеан»
    Пачатак 20.08.2021. Вадаём "Орлеан". Па карпа або амура больш за 10 кг -1 бал у агульны вынік
  • «6 ЭТАП - Прилбичи»
    «6 ЭТАП - Прилбичи»
    Пачатак 10.09.2021. Вадаём "Прилбичи". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік

Пераможцы -2 Этап «2 Этап»

месца КАМАНДА ЗОНА \ СЕКТАР Злоўлены Сярэдняя вага Big-Fish Агульная
вага
1 «Arctic Fox» B\7 221 3,319 13,160 733,520
2 «Е-95» A\4 150 4,295 10,700 644,182
3 «Geofish» C\8 101 3,210 9,460 324,220
Big-Fish «Arctic Fox» B\7 221 3,317 13,160 733,520
1 месца \ 7000
«Arctic Fox»
Андрій Будник
Дмитро Шаламай
2 месца \ 6000
«Е-95»
Валерій Ананьєв
Сергiй Турчiнов
3 месца \ 5000
«Geofish»
Євген Майборода
Андрій Кліско
Big-Fish \ Прыз
«Arctic Fox»
Андрій Будник
Дмитро Шаламай

Зона «A» - 2 этап «2 Этап»

месца КАМАНДА Сектар 1 2 3 4 Big-Fish Агульная
вага
1 «Е-95» 4 36 - 157,662 49 - 204,860 33 - 159,640 32 - 122,020 10,700 150 - 644,182
2 «CNR Fishing» 3 25 - 77,300 37 - 131,460 12 - 41,300 15 - 47,420 9,540 89 - 297,480
3 «Amur Rivne» 8 25 - 109,320 20 - 56,060 19 - 73,600 4 - 18,900 10,040 68 - 257,880
4 «Барракуда» 7 19 - 61,010 17 - 55,120 32 - 101,780 12 - 37,100 8,920 80 - 255,010
5 «Wild Carp Rivne» 5 18 - 53,240 21 - 82,480 15 - 79,200 9 - 22,080 10,520 63 - 237,000
6 «Файна компанія» 2 27 - 63,160 27 - 80,560 10 - 33,880 13 - 34,840 8,640 77 - 212,440
7 «RF team» 6 15 - 81,400 11 - 50,240 3 - 14,520 4 - 11,780 10,460 33 - 157,940
1 Месца \ Зона «A»
«CNR Fishing»
Вячеслав Спольніков
Сергій Гугін
2 Месца \ Зона «A»
«Amur Rivne»
Віталій Тищук
Павло Копнін
3 Месца \ Зона «A»
«Барракуда»
Ігор Волошин
Валентин Абрамчук
Big-Fish
«Е-95»
Валерій Ананьєв
Сергiй Турчiнов

Зона «B» - 2 этап «2 Этап»

месца КАМАНДА Сектар 1 2 3 4 Big-Fish Агульная
вага
1 «Arctic Fox» 7 43 - 132,800 104 - 346,960 55 - 197,920 19 - 55,840 13,160 221 - 733,520
2 «family» 5 45 - 159,700 48 - 160,520 36 - 169,920 22 - 63,140 10,800 151 - 553,280
3 «Яворів Інтернаціонал» 1 23 - 80,020 17 - 50,400 26 - 103,900 13 - 41,200 9,800 79 - 275,520
4 «FISHING TIME» 2 26 - 101,180 16 - 82,540 8 - 28,060 11 - 47,980 9,160 61 - 259,760
5 «FeederStrike» 4 18 - 83,360 23 - 69,460 10 - 33,140 12 - 30,900 11,580 63 - 216,860
6 «Rainmaster» 3 25 - 125,980 13 - 43,800 4 - 9,660 7 - 19,320 9,240 49 - 198,760
7 «КарпМетод» 6 18 - 47,660 27 - 58,480 20 - 68,920 7 - 21,040 9,260 72 - 196,100
8 «FUN FISHING CARP» 9 8 - 40,980 22 - 82,920 11 - 39,580 1 - 1,700 10,540 42 - 165,180
9 «PELIKAN» 8 11 - 36,020 25 - 49,320 9 - 32,120 0 - 0 8,440 45 - 117,460
1 Месца \ Зона «B»
«family»
Роман Штурипіта
Вардан Мгламян
2 Месца \ Зона «B»
«Яворів Інтернаціонал»
Араїк Палян
Михаїл Богданович
3 Месца \ Зона «B»
«FISHING TIME»
Олександр Самборський
Євген Самсонов
Big-Fish
«Arctic Fox»
Андрій Будник
Дмитро Шаламай

Зона «C» - 2 этап «2 Этап»

месца КАМАНДА Сектар 1 2 3 4 Big-Fish Агульная
вага
1 «Geofish» 8 33 - 96,020 26 - 95,820 29 - 99,280 13 - 33,100 9,460 101 - 324,220
2 «Трофей» 2 44 - 91,960 31 - 90,960 31 - 96,040 13 - 38,680 10,640 119 - 317,640
3 «ЖКК АДРЕНАЛІН» 6 28 - 91,660 40 - 103,340 19 - 77,020 17 - 37,780 11,420 104 - 309,800
4 «КаРпМіКс» 4 19 - 63,140 25 - 127,380 16 - 49,300 13 - 35,440 11,860 73 - 275,260
5 «ДВА-КАРАСЯ» 5 22 - 79,520 17 - 62,620 17 - 53,620 8 - 24,100 10,980 64 - 219,860
6 «Secret Carp Style» 1 29 - 63,540 19 - 42,980 17 - 28,100 10 - 17,980 8,280 75 - 152,600
7 «Chilli Peppers» 7 11 - 24,910 18 - 61,480 9 - 25,660 4 - 12,820 7,860 42 - 124,870
8 «Клёвое Место» 3 12 - 23,240 17 - 61,260 5 - 11,440 7 - 14,520 9,340 41 - 110,460
1 Месца \ Зона «C»
«Трофей»
Максим Сальнік
Тарас Чихман
2 Месца \ Зона «C»
«ЖКК АДРЕНАЛІН»
Андрій Кабанов
Сергій Бачинський
3 Месца \ Зона «C»
«КаРпМіКс»
Максим Чередніченко
Олександр Терещук
Big-Fish
«КаРпМіКс»
Максим Чередніченко
Олександр Терещук