• «2. FORDULÓ - Krichevichi»
    «2. FORDULÓ - Krichevichi»
    Kezdés: 18.06.2021. „Krichevichi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Marievka»
    «3. FORDULÓ - Marievka»
    Kezdés: 16.07.2021. „ Marievka” víztározó. 15 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Pidkova»
    «3. FORDULÓ - Pidkova»
    Kezdés: 30.07.2021. „ Pidkova” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «4. FORDULÓ - Orlean»
    «4. FORDULÓ - Orlean»
    Kezdés: 20.08.2021. „Orlean” víztározó. 10 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «6. FORDULÓ - Prylbychi»
    «6. FORDULÓ - Prylbychi»
    Kezdés: 10.09.2021. „ Prylbychi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.

3 A verseny szakaszában «3. FÁZIS»

3. FÁZIS

Ponty halászat tó „Marievka”

«MARIEVKA»

BIG-Fish

0.00 kg

Trophies – total weight

0.00 kg

Ülések száma: 39\42
60% Complete

A BÓNUSZ KISZÁMÍTÁSÁNAK FELTÉTELEI

15 kg feletti fogott pontyok vagy amurok esetén -1 pont az összesített eredményre.

HOZZÁJÁRULÁSA ÉS ÜTEMEZÉSE

  • Nevezési díj: 4200 uah
  • Ülések száma: 42
  • Parancs struktúrája: 2 sportoló
  • Érkezés a tározóba: 17.06.2022 до 12:00
  • A rajz: 13:00
  • Belépés az ágazatba: 14:00
  • Rajt: 17.06.2022 - 18:00
  • Befejez: 19.06.2022 - 12:00
  • Jutalmazó: 14:00

REGISZTRÁLT CSAPATOK

Csapat Tag 1 Tag 2 ZÓNA\SZEKTOR
1 Csapat «Старая Ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков
2 Csapat «Black Carp» Дмитро Радушинський Роман Зименко
3 Csapat «Трофей» Максим Сальнік Тарас Чихман
4 Csapat «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв
5 Csapat «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско
6 Csapat «Адреналин» Сергій Бачинський Шевчук Євгеній
7 Csapat «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак
8 Csapat «BOUNTY 1» Роман Івасишин Дмитро Лавріненко
9 Csapat «BOUNTY 3» Василь Безносько Михайло Старчук
10 Csapat «SpinFish Weekend» Валентин Васьковский Дмитро Никитюк
11 Csapat «BOUNTY 2» Ігор Івасишин Сергій Яцик
12 Csapat «Zt Feeder team II» Юрій Нідзельський Костянтин Лавріненко
13 Csapat «ККК-1» Костя Хоменко Игорь Труба
14 Csapat «Кайрос CARP » Александр Обойшев Сергій Лашук
15 Csapat «AIDAR-FISH» Микола Петров Дмитрий Плотников
16 Csapat «Гараж» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук
17 Csapat «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як
18 Csapat «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін
19 Csapat «Два Кабана» Андрій Саюшев Ігор Нікітін
20 Csapat «Airhook» Василь Хтей Володимир Сикунда
21 Csapat «ДКК STZ» Іван Лужняк Юрій Шологон
22 Csapat «Grandcarp » Володимир Заставський Вадим Гунько
23 Csapat «CarpCool » Євгеній Лавренов Олег Вініченко
24 Csapat «КарпМіКС-Домінант » Максим Чередніченко Костянтин Гелюненко
25 Csapat «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский
26 Csapat «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Ганна Коваленко
27 Csapat «Secret Carp Style» Сергій Ковтун Олександр Тимофєєв
28 Csapat «Sly Anglers» Віталій Сокол Артем Чмирьов
29 Csapat «Darkcarp 21» Сергій Гуторович Андрій Надєйко
30 Csapat «Carp Bro» Александр Ракоед Виталий Ракоед
31 Csapat «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко
32 Csapat «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Максим Липко
33 Csapat «SOKIL» Олександр Соколов Денис Соколов
34 Csapat «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак
35 Csapat «STR» Александр Рабинюк Андрей Майборода
36 Csapat «Імперія м’яса » Роман Цап’як Олександра Цапяк
37 Csapat «SLP TEAM» Микита Сліпченко Олександр Тонкаль
38 Csapat «Carp Classic Dnepr» Олександр Шерешков Сергей Денисенко
39 Csapat «Хмельницькі линки» Андрій Волик Олександр Король