• «2. FORDULÓ - Krichevichi»
    «2. FORDULÓ - Krichevichi»
    Kezdés: 18.06.2021. „Krichevichi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Marievka»
    «3. FORDULÓ - Marievka»
    Kezdés: 16.07.2021. „ Marievka” víztározó. 15 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Pidkova»
    «3. FORDULÓ - Pidkova»
    Kezdés: 30.07.2021. „ Pidkova” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «4. FORDULÓ - Orlean»
    «4. FORDULÓ - Orlean»
    Kezdés: 20.08.2021. „Orlean” víztározó. 10 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «6. FORDULÓ - Prylbychi»
    «6. FORDULÓ - Prylbychi»
    Kezdés: 10.09.2021. „ Prylbychi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.

4 A verseny szakaszában «4. FÁZIS»

4. FÁZIS

Ponty halászati tó „Prylbychi”

«PRYLBYCHI»

BIG-Fish

26.50 kg

Trophies – total weight

612.00 kg

Ülések száma: 33\48
60% Complete

A BÓNUSZ KISZÁMÍTÁSÁNAK FELTÉTELEI

A 13 kg-nál nagyobb súlyú kifogott pontyokért vagy amurokért -1 pont az összesített eredményre.

HOZZÁJÁRULÁSA ÉS ÜTEMEZÉSE

  • Nevezési díj: 4200 uah
  • Ülések száma: 48
  • Parancs struktúrája: 2 sportoló
  • Érkezés a tározóba: 08.07.2022 до 12:00
  • A rajz: 13:00
  • Belépés az ágazatba: 14:00
  • Rajt: 08.07.2022 - 18:00
  • Befejez: 10.07.2022 - 12:00
  • Jutalmazó: 14:00

REGISZTRÁLT CSAPATOK

Csapat Tag 1 Tag 2 ZÓNA\SZEKTOR
1 Csapat «Трофей» Максим Сальнік Тарас Чихман
2 Csapat «Гараж» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук
3 Csapat «Great Fishing RV» Володимир Лук'янчук Сергій Чепенко
4 Csapat «Старая Ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков
5 Csapat «Black Carp» Дмитро Радушинський Роман Зименко
6 Csapat «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як
7 Csapat «Airhook» Василь Хтей Володимир Сикунда
8 Csapat «ДКК STZ» Іван Лужняк Юрій Шологон
9 Csapat «Family» Роман Штурипіта Вардан Мгламян
10 Csapat «РК Лисички» Андрій Марет Сергій Макарчук
11 Csapat «Адреналин» Сергій Бачинський Шевчук Євгеній
12 Csapat «Сихівчани» Андрій Заяць Андрій Заяць
13 Csapat «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Ганна Коваленко
14 Csapat «Zt Feeder team II» Юрій Нідзельський Костянтин Лавріненко
15 Csapat «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар
16 Csapat «Secret Carp Style» Сергій Ковтун Олександр Тимофєєв
17 Csapat «FISH SPORT» Олег Гончаров Андрій Гончаров
18 Csapat «Андека» Олександр Шатний Тарас Оксенюк
19 Csapat «Marlin» Степан Музика Роман Чепіль
20 Csapat «AMUR RIVNE» Віталій Тищук Павло Копнин
21 Csapat «Darkcarp 21» Сергій Гуторович Андрій Надєйко
22 Csapat «КарпМіКС-Домінант » Максим Чередніченко Костянтин Гелюненко
23 Csapat «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко
24 Csapat «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Максим Липко
25 Csapat «Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний
26 Csapat «Feeder Fishing Fans» Яник Жидик Яник Жидик
27 Csapat «SOKIL» Олександр Соколов Денис Соколов
28 Csapat «STR» Александр Рабинюк Андрей Майборода
29 Csapat «Імперія м’яса » Роман Цап’як Олександра Цапяк
30 Csapat «JAGELLON» Роман Чорненький Василь Вінічук
31 Csapat «Sibway» Богдан Мазурик Володимир Мазурик
32 Csapat «SLP TEAM» Микита Сліпченко Олександр Тонкаль
33 Csapat «Хмельницькі линки» Андрій Волик Олександр Король