• «ЕТАП 1 - Ohat IV»
    «ЕТАП 1 - Ohat IV»
    Cтарт 2020-4-24. Водойма Ohat IV. Horgásztó. 1 бонусний бал за спійманого коропа чи амура вагою більше 15 кг.
  • «2 ЕТАП - Підкова»
    «2 ЕТАП - Підкова»
    Старт 2020-05-22. Водойма "Підкова". За спій-маного коропа чи амура більше 12 кг -1 бал до загального результату.
  • «3 ЕТАП - Прилбичі»
    «3 ЕТАП - Прилбичі»
    Старт 2020-06-19. Водойма "Прилбичі". За спійманого коропа або амура вагою більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «4 ЕТАП - Мар'євка»
    «4 ЕТАП - Мар'євка»
    Старт 2019-07-17. Водойма "Мар'євка". За спійманого коропа чи амура більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «5 ЕТАП - Кричевичі»
    «5 ЕТАП - Кричевичі»
    Старт 2019-07-31. Водойма "Кричевичі". За спійманого коропа чи амура більше 11 кг -1 бал до загального результату.
  • «6 ЕТАП - Орлеан»
    «6 ЕТАП - Орлеан»
    Старт 2019-08-21. Водойма "Орлеан". За спійманого коропа чи амура більше 10 кг -1 бал.
  • «Final Battle - 2020»
    «Final Battle - 2020»
    Старт 2019-09-11. У Фінал проходять 21 найкраща команда. За коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до рейтингу.

Призери - 1 етап «Рассвет»

Місце Команда Зона\Сектор Спіймано Середня вага Big-Fish Загальна
вага
1 «Ibis - Brain Lviv» C\2 10 5,502 10,080 55,020
2 «family» A\5 3 3,540 6,320 10,620
3 «Полосатік» B\1 2 0,600 0,840 1,200
Big-Fish «Ibis - Brain Lviv» C\2 10 5,500 10,080 55,020
1 Місце \ 5000 грн
«Ibis - Brain Lviv»
Сергей Машковский
Руслан Слівінський
2 Місце \ 4000 грн
«family»
Роман Штурипіта
Вардан Мгламян
3 Місце \ 3000 грн
«Полосатік»
Віталій Марчук
Павло Красовський
Big-Fish \ Приз
«Ibis - Brain Lviv»
Сергей Машковский
Руслан Слівінський

ЗОНА «A» - 1 етап «Рассвет»

Місце Команда Сектор 1 2 3 4 Big-Fish Загальна
вага
1 «family» 5 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 10,620 6,320 3 - 10,620
2 «FeederStrike» 4 0 - 0 1 - 3,480 0 - 0 0 - 0 3,480 1 - 3,480
3 «HALDORADO» 8 0 - 0 0 - 0 1 - 1,060 1 - 0,420 1,060 2 - 1,480
4 «RF team» 1 0 - 0 0 - 0 1 - 0,880 0 - 0 0,880 1 - 0,880
7 «ЯворівІнтернаціонал» 3 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
7 «Трофей» 7 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
7 «Hunter» 2 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
7 «Rocket Team» 6 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
1 місце \ Зона «A»
«FeederStrike»
Евгений Буглак
Віталій Семенюк
2 місце \ Зона «A»
«HALDORADO»
Олександр Владика
Gergő Gajdos
3 місце \ Зона «A»
«RF team»
Костянтин Давидчук
Василій Грамушняк
Big-Fish
«family»
Роман Штурипіта
Вардан Мгламян

ЗОНА «B» - 1 етап «Рассвет»

Місце Команда Сектор 1 2 3 4 Big-Fish Загальна
вага
1 «Полосатік» 1 1 - 0,360 0 - 0 1 - 0,840 0 - 0 0,840 2 - 1,200
2 «РК Кричевичі» 3 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0,880 0,880 1 - 0,880
6 «Incognito» 2 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
6 «Arctic Fox» 8 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
6 «Актів Львів» 7 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
6 «Сталинка» 6 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
6 «FRSZO Feeder Team» 5 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
6 «Вдала Рибалка» 4 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
1 місце \ Зона «B»
«РК Кричевичі»
Роман Івасишин
Ігор Івасишин
2 місце \ Зона «B»
3 місце \ Зона «B»
Big-Fish
«РК Кричевичі»
Роман Івасишин
Ігор Івасишин

ЗОНА «C» - 1 етап «Рассвет»

Місце Команда Сектор 1 2 3 4 Big-Fish Загальна
вага
1 «Ibis - Brain Lviv» 2 2 - 8,140 2 - 19,180 1 - 3,500 5 - 24,200 10,080 10 - 55,020
2 «AdderCarp» 7 0 - 0 1 - 3,860 1 - 8,220 0 - 0 8,220 2 - 12,080
3 «AQUARIUS-BRAIN LVIV» 3 0 - 0 1 - 3,800 0 - 0 1 - 3,820 3,820 2 - 7,620
6 «Brain Brothers Team» 4 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
6 «ZEMEX Ukraine» 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
6 «Carp Classic Team» 8 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
6 «FUNFISHING» 5 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
1 місце \ Зона «C»
«AdderCarp»
Максим Петров
Володимир Романів
2 місце \ Зона «C»
«AQUARIUS-BRAIN LVIV»
Віталік Ляхвацький
Андрій Серафин
3 місце \ Зона «C»
Big-Fish
«Ibis - Brain Lviv»
Сергей Машковский
Руслан Слівінський