• «ETAPA 2 - Crîcevîți»
    «ETAPA 2 - Crîcevîți»
    Start 18.06.2021. Iazul "Crîcevîți". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 13 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 3 - Marievka»
    «ETAPA 3 - Marievka»
    Start 16.07.2021. Iazul "Marievka". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 15 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 4 - Pidkova»
    «ETAPA 4 - Pidkova»
    Start 30.07.2021. Iazul "Pidkova". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 13 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 5 - Orlean»
    «ETAPA 5 - Orlean»
    Start 20.08.2021. Iazul "Orlean". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 10 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 6 - Prylbychi»
    «ETAPA 6 - Prylbychi»
    Start 10.09.2021. Iazul "Prylbychi". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 13 kg -1 punct la rezultatul total.

3 etapa turneului «ETAPA 3»

ETAPA 3

Iaz de crap

«Marievka»

BIG-Fish

24.00 kg

Trophies – total weight

720.00 kg

Număr de locuri: 42\42
60% Complete

Condițiile de calculare a bonusurilor

Pentru crapul prins cu greutatea peste de 15 kg -1 punct la rezultatul total.

Taxa de înscriere

  • Taxa de înscriere : 3200 uah
  • Număr de locuri: 42
  • Componența echipelor: 2 atlet
  • Sosirea la iaz: 16.07.2021 до 12:00
  • Tragerea la sorți: 13:00
  • Intrarea în sector: 14:00
  • Start: 16.07.2021 - 18:00
  • Finiș: 18.07.2021 - 12:00
  • Premiere: 14:00

Echipe înregistrate

COMANDĂ PARTICIPANT 1 PARTICIPANT 2 ZONA \ SECTOR
1 COMANDĂ «Баба Зіна» Віктор Зіньковський Миколай Бабанських
2 COMANDĂ «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський
3 COMANDĂ «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман
4 COMANDĂ «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай
5 COMANDĂ «Docreels» Андрій Широкий Николай Симакович
6 COMANDĂ «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв
7 COMANDĂ «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак
8 COMANDĂ «Barracuda» Валентин Абрамчук Ігор Волошин
9 COMANDĂ «ККК-1» Костя Хоменко Игорь Труба
10 COMANDĂ «Evo Fishing» Сергей Строкач Валерий Каплун
11 COMANDĂ «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко
12 COMANDĂ «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков
13 COMANDĂ «ЮЗ Золотой век» Vitaliy Vall Антон Сорока
14 COMANDĂ «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак
15 COMANDĂ «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук
16 COMANDĂ «Параллель» Станіслав Зелений Віктор Нанка
17 COMANDĂ «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков
18 COMANDĂ «AIDAR FISH» Микола Петров Олександр Кузнецов
19 COMANDĂ «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол
20 COMANDĂ «БеЛуга» Сергій Люблянський Євген Рябоконь
21 COMANDĂ «Grandcarp» Володимир Заставський Вадим Гунько
22 COMANDĂ «АСы» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян
23 COMANDĂ «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров
24 COMANDĂ «Трапер-Адреналин» Сергій Бачинський Євгеній Торянік
25 COMANDĂ «Chilli Peppers» Андрій Наумчук Євген Маєвський
26 COMANDĂ «Запорожские козаки» Максим Волынцев Олександр Зибров
27 COMANDĂ «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін
28 COMANDĂ «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук
29 COMANDĂ «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук
30 COMANDĂ «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін
31 COMANDĂ «Gidrobak FT» Дмитро Жидков Сергій Собар
32 COMANDĂ «Geofish » Євген Майборода Андрій Кліско
33 COMANDĂ «BiG Dnipro» Богдан Меженний Геннадiй Меженний
34 COMANDĂ «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король
35 COMANDĂ «RK Lisichki» Андрій Марет Сергій Макарчук
36 COMANDĂ «CarpCool » Євгеній Лавренов Олег Вініченко
37 COMANDĂ «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін
38 COMANDĂ «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як
39 COMANDĂ «DarkCarp21 » Андрій Надєйко Сергій Гуторович
40 COMANDĂ «Carp Bro» Александр Ракоед Виталий Ракоед
41 COMANDĂ «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский Тарановский
42 COMANDĂ «Fishing Time» Олександр Самборський Євген Самсонов

Benzi în rezervă

43 COMANDĂ «Flat Masters» Микола Солодовник Александр Хрипун
44 COMANDĂ «Zt feeder team » Maксим Кузьміч Максим Липко
45 COMANDĂ «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар
46 COMANDĂ «Вікторія» Андрій Заяць Володимир Матвійчук
47 COMANDĂ «Dnepr Carp» Роман Колисниченко Нетяга Константин.
48 COMANDĂ «BIG FISH KR» Влад Хмельницький Наджаф Ментий
49 COMANDĂ «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка
50 COMANDĂ «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко
51 COMANDĂ «Імперія м‘яса» Роман Цапяк Володимир Лемішко
52 COMANDĂ «Східний Карп» Паван Кхабар Саханд Гарачорлу