• «ETAPA 2 - Crîcevîți»
    «ETAPA 2 - Crîcevîți»
    Start 18.06.2021. Iazul "Crîcevîți". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 13 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 3 - Marievka»
    «ETAPA 3 - Marievka»
    Start 16.07.2021. Iazul "Marievka". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 15 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 4 - Pidkova»
    «ETAPA 4 - Pidkova»
    Start 30.07.2021. Iazul "Pidkova". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 13 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 5 - Orlean»
    «ETAPA 5 - Orlean»
    Start 20.08.2021. Iazul "Orlean". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 10 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 6 - Prylbychi»
    «ETAPA 6 - Prylbychi»
    Start 10.09.2021. Iazul "Prylbychi". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 13 kg -1 punct la rezultatul total.

3 etapa turneului «ETAPA 3»

ETAPA 3

Iaz de crap

«Marievka»

BIG-Fish

24.00 kg

Trophies – total weight

720.00 kg

Număr de locuri: 36\42
60% Complete

Condițiile de calculare a bonusurilor

Pentru crapul prins cu greutatea peste de 15 kg -1 punct la rezultatul total.

Taxa de înscriere

  • Taxa de înscriere : 3200 uah
  • Număr de locuri: 42
  • Componența echipelor: 2 atlet
  • Sosirea la iaz: 16.07.2021 до 12:00
  • Tragerea la sorți: 13:00
  • Intrarea în sector: 14:00
  • Start: 16.07.2021 - 18:00
  • Finiș: 18.07.2021 - 12:00
  • Premiere: 14:00

Echipe înregistrate

COMANDĂ PARTICIPANT 1 PARTICIPANT 2 ZONA \ SECTOR
1 COMANDĂ «Баба Зіна» Віктор Зіньковський Миколай Бабанських A \ 4
2 COMANDĂ «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський B \ 7
3 COMANDĂ «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман C \ 11
4 COMANDĂ «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай A \ 7
5 COMANDĂ «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв A \ 11
6 COMANDĂ «Evo Fishing» Сергей Строкач Валерий Каплун B \ 11
7 COMANDĂ «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко A \ 3
8 COMANDĂ «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков C \ 6
9 COMANDĂ «ЮЗ Золотой век» Vitaliy Vall Антон Сорока B \ 6
10 COMANDĂ «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак C \ 8
11 COMANDĂ «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук B \ 3
12 COMANDĂ «Параллель» Станіслав Зелений Віктор Нанка C \ 2
13 COMANDĂ «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков B \ 4
14 COMANDĂ «AIDAR FISH» Микола Петров Дмитро Плотніков C \ 3
15 COMANDĂ «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол C \ 4
16 COMANDĂ «БеЛуга» Сергій Люблянський Євген Рябоконь A \ 10
17 COMANDĂ «Grandcarp» Володимир Заставський Вадим Гунько B \ 10
18 COMANDĂ «АСи» Сергiй Арутюнян Олег Цвіркун A \ 5
19 COMANDĂ «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров C \ 7
20 COMANDĂ «Трапер-Адреналин» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко B \ 2
21 COMANDĂ «Запорожские козаки» Максим Волынцев Олександр Зибров C \ 1
22 COMANDĂ «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін C \ 9
23 COMANDĂ «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук A \ 8
24 COMANDĂ «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук B \ 12
25 COMANDĂ «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін A \ 2
26 COMANDĂ «Gidrobak FT» Дмитро Жидков Сергій Собар B \ 9
27 COMANDĂ «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско C \ 10
28 COMANDĂ «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король B \ 8
29 COMANDĂ «CarpCool» Євгеній Лавренов Олег Вініченко A \ 6
30 COMANDĂ «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін B \ 5
31 COMANDĂ «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як A \ 1
32 COMANDĂ «Carp Bro» Александр Ракоед Виталий Ракоед A \ 12
33 COMANDĂ «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский C \ 5
34 COMANDĂ «Fishing Time» Олександр Самборський Євген Самсонов A \ 9
35 COMANDĂ «Flat Masters» Микола Солодовник Александр Хрипун B \ 1
36 COMANDĂ «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко C \ 12