• «2. ETAPA – Krychevychi»
    «2. ETAPA – Krychevychi»
    Start 18.06.2021. Nádrž "Krychevychi". Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 13 kg -1 bod k celkovému výsledku.
  • «3. ETAPA – Marievka»
    «3. ETAPA – Marievka»
    Start 16.07.2021. Nádrž "Marievka". Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 15 kg -1 bod k celkovému výsledku.
  • «4. ETAPA – Pidkova»
    «4. ETAPA – Pidkova»
    Start 30.07.2021. Nádrž „ Pidkova“. Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 13 kr -1 bod k celkovému výsledku.
  • «5. ETAPA − Orlean»
    «5. ETAPA − Orlean»
    Start 20.08.2021. Nádrž „ Orlean“. Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 10 kg -1 bod k celkovému výsledku.
  • «6. ETAPA – Prylbichy»
    «6. ETAPA – Prylbichy»
    Start 10.09.2021. Nádrž „ Prylbichy“. Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 13 kg -1 bod k celkovému výsledku.

6 Turnajová fáza «6. ETAPA»

6. ETAPA

Kaprové jazero

«Orlean»

BIG-Fish

21.00 kg

Trophies – total weight

523.00 kg

Počet sedadiel: 31\33
60% Complete

Podmienky bonusu

Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 10 kr -1 bod k celkovému výsledku.

Veľkosť príspevku a časový rozvrh

  • Vstupný príspevok: 2800 uah
  • Počet miest: 33
  • Zloženie tímov: 2 Účastník
  • Príchod k vodnej nádrži: 21.08.2020 до 12:00
  • Žrebovanie: 13:00
  • Vstup do sektora: 14:00
  • Štart: 21.08.2020 - 18:00
  • Koniec: 23.08.2020 - 12:00
  • Odmena : 14:00

Registrované Tímy

TÍM Účastník 1 Účastník 2 ZÓNA \ SEKTOR
1 TÍM «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв B \ 4
2 TÍM «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков B \ 3
3 TÍM «Трофей» Максим Сальнік Петро Мельничук A \ 1
4 TÍM «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско A \ 7
5 TÍM «Grandcarp» Володимир Заставський Вадим Гунько B \ 5
6 TÍM «CarpStar» Олег Чаленко Ганна Коваленко C \ 8
7 TÍM «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук A \ 4
8 TÍM «CarpCool» Євгеній Лавренов Олег Вініченко B \ 6
9 TÍM «БеЛуга» Сергій Люблянський Євген Рябоконь C \ 6
10 TÍM «BiG Dnipro» Богдан Меженний Геннадiй Меженний A \ 2
11 TÍM «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко C \ 3
12 TÍM «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук A \ 6
13 TÍM «АСы» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян C \ 7
14 TÍM «Хмельницькі линки» Андрій Волик Олександр Король C \ 1
15 TÍM «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін B \ 2
16 TÍM «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Юрій Нідзельський B \ 8
17 TÍM «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай A \ 8
18 TÍM «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак A \ 5
19 TÍM «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як A \ 3
20 TÍM «Fishbones» Юрій Доценко Сергій Павлюк C \ 5
21 TÍM «КарпМетод» Сергій Беденюк Євген Нескоромний B \ 7
22 TÍM «Carp Classic Dnepr» Сергiй Денисенко Олександр Шерешков C \ 4
23 TÍM «Два Кабана» Андрій Саюшев Ігор Нікітін B \ 1
24 TÍM «Вікторія» Андрій Заяць Володимир Матвійчук
25 TÍM «GidroBak FT» Дмитро Жидков Сергій Собар
26 TÍM «М.и.Р Лагуна» Сергій Васильєв Сергій Рогожан
27 TÍM «Прості Рибаки» Ян Ощепков Олексій Бобух
28 TÍM «РК Кричевичі» Роман Івасишин Ігор Івасишин
29 TÍM «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка
30 TÍM «Восточный Карп» Паван Кхабар Саханд Гарачорлу
31 TÍM «Chili Peppers» Андрій Наумчук Андрій Обметко