• «2. FORDULÓ - Krichevichi»
    «2. FORDULÓ - Krichevichi»
    Kezdés: 18.06.2021. „Krichevichi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Marievka»
    «3. FORDULÓ - Marievka»
    Kezdés: 16.07.2021. „ Marievka” víztározó. 15 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Pidkova»
    «3. FORDULÓ - Pidkova»
    Kezdés: 30.07.2021. „ Pidkova” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «4. FORDULÓ - Orlean»
    «4. FORDULÓ - Orlean»
    Kezdés: 20.08.2021. „Orlean” víztározó. 10 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «6. FORDULÓ - Prylbychi»
    «6. FORDULÓ - Prylbychi»
    Kezdés: 10.09.2021. „ Prylbychi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.

1 A verseny szakaszában «1. FÁZIS»

1. FÁZIS
Ülések száma: 28\30
60% Complete

A BÓNUSZ KISZÁMÍTÁSÁNAK FELTÉTELEI

-

HOZZÁJÁRULÁSA ÉS ÜTEMEZÉSE

  • Nevezési díj: 3200 uah
  • Ülések száma: 30
  • Parancs struktúrája: 2 sportoló
  • Érkezés a tározóba: 28.05.2021 до 12:00
  • A rajz: 13:00
  • Belépés az ágazatba: 14:00
  • Rajt: 28.05.2021 - 18:00
  • Befejez: 30.05.2021 - 12:00
  • Jutalmazó: 14:00

REGISZTRÁLT CSAPATOK

Csapat Tag 1 Tag 2 ZÓNA\SZEKTOR
1 Csapat «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін A \ 1
2 Csapat «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман B \ 6
3 Csapat «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак A \ 5
4 Csapat «ДКК STZ» Іван Лужняк Тарас Фенчин B \ 2
5 Csapat «Chilli Peppers» Андрій Наумчук Євген Маєвський A \ 4
6 Csapat «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін B \ 9
7 Csapat «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін C \ 4
8 Csapat «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак C \ 3
9 Csapat «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як C \ 6
10 Csapat «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков A \ 7
11 Csapat «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско A \ 9
12 Csapat «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар A \ 8
13 Csapat «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский B \ 7
14 Csapat «Трапер-Адреналин» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко A \ 2
15 Csapat «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко B \ 10
16 Csapat «Feeder Fishing Fans» Яник Жидик Ян Жидик C \ 7
17 Csapat «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук C \ 8
18 Csapat «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук A \ 6
19 Csapat «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв B \ 5
20 Csapat «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай C \ 9
21 Csapat «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук B \ 4
22 Csapat «Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний C \ 5
23 Csapat «CarpCool» Євгеній Лавренов Олег Вініченко B \ 1
24 Csapat «АСи» Сергiй Арутюнян Олег Цвіркун B \ 8
25 Csapat «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король B \ 3
26 Csapat «CRP» Самi Icca Геннадій Соболевський C \ 2
27 Csapat «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка A \ 3
28 Csapat «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Максим Липко C \ 1