• «1. FORDULÓ - Ohat IV»
    «1. FORDULÓ - Ohat IV»
    Kezdés: 24.04.2020. „Ohat IV. Horgásztó” víztározó. 15 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «2. FORDULÓ - Pidkova»
    «2. FORDULÓ - Pidkova»
    Kezdés: 22.05.2020. „ Pidkova” víztározó. 12 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Prylbychi»
    «3. FORDULÓ - Prylbychi»
    Kezdés: 19.06.2020. „ Prylbychi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «4. FORDULÓ - Marievka»
    «4. FORDULÓ - Marievka»
    Kezdés: 17.07.2020. „ Marievka” víztározó. 15 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «5. FORDULÓ - Krichevichi»
    «5. FORDULÓ - Krichevichi»
    Kezdés: 31.07.2020. „Krichevichi” víztározó. 11 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «6. FORDULÓ - Orlean»
    «6. FORDULÓ - Orlean»
    Kezdés: 21.08.2020. „Orlean” víztározó. 10 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «Final Battle - 2020»
    «Final Battle - 2020»
    Kezdés: 2019-09-13. "Kruta Balka" víztározó. A ranglista 21 vezető csapata vesz részt.

6 A verseny szakaszában «6. FÁZIS»

6. FÁZIS

Ponty halászati

«ORLEAN»

BIG-Fish

21.00 kg

Trophies – total weight

523.00 kg

Ülések száma: 28\33
60% Complete

A BÓNUSZ KISZÁMÍTÁSÁNAK FELTÉTELEI

“Orlean” víztározó. 10 kg-ot meghaladó ponty fogása esetén -1 pont adódik a teljes eredményhez

HOZZÁJÁRULÁSA ÉS ÜTEMEZÉSE

  • Nevezési díj: 2800 uah
  • Ülések száma: 33
  • Parancs struktúrája: 2 sportoló
  • Érkezés a tározóba: 21.08.2020 до 12:00
  • A rajz: 13:00
  • Belépés az ágazatba: 14:00
  • Rajt: 21.08.2020 - 18:00
  • Befejez: 23.08.2020 - 12:00
  • Jutalmazó: 14:00

REGISZTRÁLT CSAPATOK

Csapat Tag 1 Tag 2 ZÓNA\SZEKTOR
1 Csapat «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв
2 Csapat «Старая ондатра» Юрій Черніков Євген Костогриз
3 Csapat «Трофей» Максим Сальнік Тарас Чихман
4 Csapat «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско
5 Csapat «Grand@co» Володимир Заставський Вадим Гунько
6 Csapat «CarpStar» Олег Чаленко Євгеній Лавренов
7 Csapat «Fishtorbish» Ілля Паламаренко Денис Харитонов
8 Csapat «Docreels» Андрій Широкий Николай Симакович
9 Csapat «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук
10 Csapat «Barracuda» Валентин Абрамчук Ігор Волошин
11 Csapat «Star-carp» Артём Гержов Николай Кучеров
12 Csapat «КарпМетод» Сергій Беденюк Вячеслав Беденюк
13 Csapat «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак
14 Csapat «АСы» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян
15 Csapat «Хмельниицькі линки» Андрій Волик Олександр Король
16 Csapat «Холера» Андрій Заяць Володимир Матвійчук
17 Csapat «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін
18 Csapat «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Наталія Сіренко
19 Csapat «КарпМіКС-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук
20 Csapat «GidroBakFT» Дмитро Жидков Віктор Скупейко
21 Csapat «ДВА КАРАСЯ» Любомир Леськів Василь Цьотар
22 Csapat «М.и.Р Лагуна» Сергій Васильєв Сергій Рогожан
23 Csapat «ЮСа Карп» Полікарп Бражников Андрій Григор'єв
24 Csapat «Прості Рибаки» Ян Ощепков Олексій Бобух
25 Csapat «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Юрій Васецький
26 Csapat «РК "Кричевичі"» Роман Івасишин Ігор Івасишин
27 Csapat «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка
28 Csapat «S.T.A.L.K.E.R.» Андрій Саксонов Роман Соловьенко