• «2. FORDULÓ - Krichevichi»
    «2. FORDULÓ - Krichevichi»
    Kezdés: 18.06.2021. „Krichevichi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Marievka»
    «3. FORDULÓ - Marievka»
    Kezdés: 16.07.2021. „ Marievka” víztározó. 15 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Pidkova»
    «3. FORDULÓ - Pidkova»
    Kezdés: 30.07.2021. „ Pidkova” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «4. FORDULÓ - Orlean»
    «4. FORDULÓ - Orlean»
    Kezdés: 20.08.2021. „Orlean” víztározó. 10 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «6. FORDULÓ - Prylbychi»
    «6. FORDULÓ - Prylbychi»
    Kezdés: 10.09.2021. „ Prylbychi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.

2 A verseny szakaszában «2. FÁZIS»

2. FÁZIS

Ponty halászati tó „Krychevychi”

«KRYCHEVYCHI»

BIG-Fish

14.76 kg

Trophies – total weight

561.14 kg

Ülések száma: 33\36
60% Complete

A BÓNUSZ KISZÁMÍTÁSÁNAK FELTÉTELEI

11 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.

HOZZÁJÁRULÁSA ÉS ÜTEMEZÉSE

  • Nevezési díj: 3200 uah
  • Ülések száma: 36
  • Parancs struktúrája: 2 sportoló
  • Érkezés a tározóba: 18.06.2021 до 12:00
  • A rajz: 13:00
  • Belépés az ágazatba: 14:00
  • Rajt: 18.06.2021 - 18:00
  • Befejez: 20.06.2021 - 12:00
  • Jutalmazó: 14:00

REGISZTRÁLT CSAPATOK

Csapat Tag 1 Tag 2 ZÓNA\SZEKTOR
1 Csapat «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський C \ 10
2 Csapat «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман A \ 1
3 Csapat «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай C \ 9
4 Csapat «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв A \ 4
5 Csapat «Barracuda» Валентин Абрамчук Ігор Волошин C \ 7
6 Csapat «Marlin» Степан Музика Роман Чепіль C \ 1
7 Csapat «ДКК STZ» Іван Лужняк Тарас Фенчин A \ 11
8 Csapat «ККК-1» Костя Хоменко Игорь Труба B \ 1
9 Csapat «Great Fishing RV» Володимир Лук'янчук Сергій Чепенко B \ 4
10 Csapat «Андека» Олександр Шатний Тарас Оксенюк A \ 10
11 Csapat «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін C \ 8
12 Csapat «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін A \ 9
13 Csapat «Feeder Fishing Fans» Яник Жидик Ян Жидик C \ 4
14 Csapat «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак C \ 2
15 Csapat «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як B \ 2
16 Csapat «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Максим Липко C \ 3
17 Csapat «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков B \ 6
18 Csapat «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско C \ 6
19 Csapat «Family» Роман Штурипіта Вардан Мгламян A \ 8
20 Csapat «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар A \ 5
21 Csapat «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко B \ 5
22 Csapat «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук B \ 8
23 Csapat «RK Lisichki» Андрій Марет Сергій Макарчук A \ 6
24 Csapat «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук B \ 7
25 Csapat «DarkCarp21» Андрій Надєйко Сергій Гуторович B \ 3
26 Csapat «Fishing Time» Олександр Самборський Євген Самсонов C \ 5
27 Csapat «Chilli Peppers» Андрій Наумчук Євген Маєвський A \ 2
28 Csapat «FISH SPORT BROTHERS» Олег Гончаров Андрій Гончаров B \ 9
29 Csapat «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король C \ 11
30 Csapat «KRAKIN» Юрій Мельник Іван Лясковський A \ 3
31 Csapat «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко B \ 11
32 Csapat «ROBIN» Борис Копытко Дмитрий Мигаль A \ 7
33 Csapat «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский B \ 10