• «2. FORDULÓ - Krichevichi»
    «2. FORDULÓ - Krichevichi»
    Kezdés: 18.06.2021. „Krichevichi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Marievka»
    «3. FORDULÓ - Marievka»
    Kezdés: 16.07.2021. „ Marievka” víztározó. 15 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Pidkova»
    «3. FORDULÓ - Pidkova»
    Kezdés: 30.07.2021. „ Pidkova” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «4. FORDULÓ - Orlean»
    «4. FORDULÓ - Orlean»
    Kezdés: 20.08.2021. „Orlean” víztározó. 10 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «6. FORDULÓ - Prylbychi»
    «6. FORDULÓ - Prylbychi»
    Kezdés: 10.09.2021. „ Prylbychi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.

2 A verseny szakaszában «2. FÁZIS»

2. FÁZIS

Ponty halászati tó „Krychevychi”

«KRYCHEVYCHI»

BIG-Fish

14.76 kg

Trophies – total weight

561.14 kg

Ülések száma: 36\36
60% Complete

A BÓNUSZ KISZÁMÍTÁSÁNAK FELTÉTELEI

11 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.

HOZZÁJÁRULÁSA ÉS ÜTEMEZÉSE

  • Nevezési díj: 3200 uah
  • Ülések száma: 36
  • Parancs struktúrája: 2 sportoló
  • Érkezés a tározóba: 18.06.2021 до 12:00
  • A rajz: 13:00
  • Belépés az ágazatba: 14:00
  • Rajt: 18.06.2021 - 18:00
  • Befejez: 20.06.2021 - 12:00
  • Jutalmazó: 14:00

REGISZTRÁLT CSAPATOK

Csapat Tag 1 Tag 2 ZÓNA\SZEKTOR
1 Csapat «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський
2 Csapat «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін
3 Csapat «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман
4 Csapat «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай
5 Csapat «Docreels» Андрій Широкий Николай Симакович
6 Csapat «Syperklev» Вячеслав Рай Даниил Зданович
7 Csapat «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв
8 Csapat «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак
9 Csapat «Barracuda» Валентин Абрамчук Ігор Волошин
10 Csapat «Marlin» Роман Чепіль Віталій Тютько
11 Csapat «ДКК STZ» Іван Лужняк Тарас Фенчин
12 Csapat «ККК-1» Костя Хоменко Игорь Труба
13 Csapat «Great Fishing RV » Володимир Лук'янчук Сергій Чепенко
14 Csapat «Андека» Олександр Шатний Тарас Оксенюк
15 Csapat «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін
16 Csapat «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін
17 Csapat «Feeder Fishing Fans» Яник Жидик Ян Жидик
18 Csapat «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак
19 Csapat «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як
20 Csapat «Zt feeder team » Maксим Кузьміч Максим Липко
21 Csapat «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол
22 Csapat «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков
23 Csapat «Geofish » Євген Майборода Андрій Кліско
24 Csapat «Family » Роман Штурипіта Вардан Мгламян
25 Csapat «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар
26 Csapat «АСы» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян
27 Csapat «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко
28 Csapat «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук
29 Csapat «RK Lisichki» Андрій Марет Сергій Макарчук
30 Csapat «CarpHunter.BY» Алексей Коледа Володимир Богданов
31 Csapat «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук
32 Csapat «DarkCarp21 » Андрій Надєйко Сергій Гуторович
33 Csapat «Fishing Time» Олександр Самборський Євген Самсонов
34 Csapat «Chilli Peppers» Андрій Наумчук Євген Маєвський
35 Csapat «FISH SPORT BROTHERS» Олег Гончаров Андрій Гончаров
36 Csapat «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король

A TARTALÉK CSAPATOK

37 Csapat «KRAKIN» Юрій Мельник Іван Лясковський
38 Csapat «Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний
39 Csapat «CarpCool » Євгеній Лавренов Олег Вініченко
40 Csapat «Ку - Ку» Юрій Кот Костянтин Одінцов
41 Csapat «Вікторія» Андрій Заяць Володимир Матвійчук
42 Csapat «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский Тарановский
43 Csapat «Airhook» Василь Хтей Володимир Сикунда
44 Csapat «Evo Fishing» Сергей Строкач Валерий Каплун
45 Csapat «Grandcarp» Володимир Заставський Вадим Гунько
46 Csapat «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров
47 Csapat «Dnepr Carp» Роман Колисниченко Нетяга Константин.
48 Csapat «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук
49 Csapat «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка
50 Csapat «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко
51 Csapat «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков
52 Csapat «Імперія м‘яса» Роман Цапяк Володимир Лемішко
53 Csapat «Східний Карп» Паван Кхабар Саханд Гарачорлу