• «2. FORDULÓ - Krichevichi»
    «2. FORDULÓ - Krichevichi»
    Kezdés: 18.06.2021. „Krichevichi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Marievka»
    «3. FORDULÓ - Marievka»
    Kezdés: 16.07.2021. „ Marievka” víztározó. 15 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Pidkova»
    «3. FORDULÓ - Pidkova»
    Kezdés: 30.07.2021. „ Pidkova” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «4. FORDULÓ - Orlean»
    «4. FORDULÓ - Orlean»
    Kezdés: 20.08.2021. „Orlean” víztározó. 10 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «6. FORDULÓ - Prylbychi»
    «6. FORDULÓ - Prylbychi»
    Kezdés: 10.09.2021. „ Prylbychi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.

3 A verseny szakaszában «3. FÁZIS»

3. FÁZIS

Ponty halászat tó „Marievka”

«MARIEVKA»

BIG-Fish

0.00 kg

Trophies – total weight

0.00 kg

Ülések száma: 42\42
60% Complete

A BÓNUSZ KISZÁMÍTÁSÁNAK FELTÉTELEI

15 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.

HOZZÁJÁRULÁSA ÉS ÜTEMEZÉSE

  • Nevezési díj: 3200 uah
  • Ülések száma: 42
  • Parancs struktúrája: 2 sportoló
  • Érkezés a tározóba: 16.07.2021 до 12:00
  • A rajz: 13:00
  • Belépés az ágazatba: 14:00
  • Rajt: 16.07.2021 - 18:00
  • Befejez: 18.07.2021 - 12:00
  • Jutalmazó: 14:00

REGISZTRÁLT CSAPATOK

Csapat Tag 1 Tag 2 ZÓNA\SZEKTOR
1 Csapat «Баба Зіна» Віктор Зіньковський Миколай Бабанських
2 Csapat «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський
3 Csapat «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман
4 Csapat «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай
5 Csapat «Docreels» Андрій Широкий Николай Симакович
6 Csapat «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв
7 Csapat «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак
8 Csapat «Barracuda» Валентин Абрамчук Ігор Волошин
9 Csapat «ККК-1» Костя Хоменко Игорь Труба
10 Csapat «Evo Fishing» Сергей Строкач Валерий Каплун
11 Csapat «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко
12 Csapat «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков
13 Csapat «ЮЗ Золотой век» Vitaliy Vall Антон Сорока
14 Csapat «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак
15 Csapat «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук
16 Csapat «Параллель» Станіслав Зелений Віктор Нанка
17 Csapat «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков
18 Csapat «AIDAR FISH» Микола Петров Олександр Кузнецов
19 Csapat «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол
20 Csapat «БеЛуга» Сергій Люблянський Євген Рябоконь
21 Csapat «Grandcarp» Володимир Заставський Вадим Гунько
22 Csapat «АСы» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян
23 Csapat «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров
24 Csapat «Трапер-Адреналин» Сергій Бачинський Євгеній Торянік
25 Csapat «Chilli Peppers» Андрій Наумчук Євген Маєвський
26 Csapat «Запорожские козаки» Максим Волынцев Олександр Зибров
27 Csapat «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін
28 Csapat «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук
29 Csapat «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук
30 Csapat «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін
31 Csapat «Gidrobak FT» Дмитро Жидков Сергій Собар
32 Csapat «Geofish » Євген Майборода Андрій Кліско
33 Csapat «BiG Dnipro» Богдан Меженний Геннадiй Меженний
34 Csapat «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король
35 Csapat «RK Lisichki» Андрій Марет Сергій Макарчук
36 Csapat «CarpCool » Євгеній Лавренов Олег Вініченко
37 Csapat «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін
38 Csapat «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як
39 Csapat «DarkCarp21 » Андрій Надєйко Сергій Гуторович
40 Csapat «Carp Bro» Александр Ракоед Виталий Ракоед
41 Csapat «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский Тарановский
42 Csapat «Fishing Time» Олександр Самборський Євген Самсонов

A TARTALÉK CSAPATOK

43 Csapat «Flat Masters» Микола Солодовник Александр Хрипун
44 Csapat «Zt feeder team » Maксим Кузьміч Максим Липко
45 Csapat «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар
46 Csapat «Вікторія» Андрій Заяць Володимир Матвійчук
47 Csapat «Dnepr Carp» Роман Колисниченко Нетяга Константин.
48 Csapat «BIG FISH KR» Влад Хмельницький Наджаф Ментий
49 Csapat «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка
50 Csapat «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко
51 Csapat «Імперія м‘яса» Роман Цапяк Володимир Лемішко
52 Csapat «Східний Карп» Паван Кхабар Саханд Гарачорлу