• «2. FORDULÓ - Krichevichi»
    «2. FORDULÓ - Krichevichi»
    Kezdés: 18.06.2021. „Krichevichi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Marievka»
    «3. FORDULÓ - Marievka»
    Kezdés: 16.07.2021. „ Marievka” víztározó. 15 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Pidkova»
    «3. FORDULÓ - Pidkova»
    Kezdés: 30.07.2021. „ Pidkova” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «4. FORDULÓ - Orlean»
    «4. FORDULÓ - Orlean»
    Kezdés: 20.08.2021. „Orlean” víztározó. 10 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «6. FORDULÓ - Prylbychi»
    «6. FORDULÓ - Prylbychi»
    Kezdés: 10.09.2021. „ Prylbychi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.

5 A verseny szakaszában «5. FÁZIS»

5. FÁZIS

Ponty halászati

«ORLEAN»

BIG-Fish

21.00 kg

Trophies – total weight

523.00 kg

Ülések száma: 33\33
60% Complete

A BÓNUSZ KISZÁMÍTÁSÁNAK FELTÉTELEI

10 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.

HOZZÁJÁRULÁSA ÉS ÜTEMEZÉSE

  • Nevezési díj: 3200 uah
  • Ülések száma: 33
  • Parancs struktúrája: 2 sportoló
  • Érkezés a tározóba: 20.08.2021 до 12:00
  • A rajz: 13:00
  • Belépés az ágazatba: 14:00
  • Rajt: 20.08.2021 - 18:00
  • Befejez: 22.08.2021 - 12:00
  • Jutalmazó: 14:00

REGISZTRÁLT CSAPATOK

Csapat Tag 1 Tag 2 ZÓNA\SZEKTOR
1 Csapat «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман
2 Csapat «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв
3 Csapat «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак
4 Csapat «С&Б » Владимир Горбатько Максим Койнаш
5 Csapat «Evo Fishing» Сергей Строкач Валерий Каплун
6 Csapat «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак
7 Csapat «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков
8 Csapat «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров
9 Csapat «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко
10 Csapat «ЮЗ Золотой век» Vitaliy Vall Антон Сорока
11 Csapat «Запорожские козаки» Максим Волынцев Олександр Зибров
12 Csapat «Carp Bro» Александр Ракоед Виталий Ракоед
13 Csapat «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук
14 Csapat «Zt feeder team » Maксим Кузьміч Максим Липко
15 Csapat «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король
16 Csapat «BiG Dnipro» Богдан Меженний Геннадiй Меженний
17 Csapat «Gidrobak FT» Дмитро Жидков Сергій Собар
18 Csapat «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін
19 Csapat «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков
20 Csapat «АСы» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян
21 Csapat «CarpCool » Євгеній Лавренов Олег Вініченко
22 Csapat «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар
23 Csapat «БеЛуга» Сергій Люблянський Євген Рябоконь
24 Csapat «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук
25 Csapat «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол
26 Csapat «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський
27 Csapat «Dnepr Carp» Роман Колисниченко Нетяга Константин.
28 Csapat «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский Тарановский
29 Csapat «Grandcarp» Володимир Заставський Вадим Гунько
30 Csapat «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук
31 Csapat «Параллель» Станіслав Зелений Віктор Нанка
32 Csapat «AIDAR FISH» Микола Петров Олександр Кузнецов
33 Csapat «BIG FISH KR» Влад Хмельницький Наджаф Ментий

A TARTALÉK CSAPATOK

34 Csapat «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка
35 Csapat «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко
36 Csapat «Східний Карп» Паван Кхабар Саханд Гарачорлу