• «2. FORDULÓ - Krichevichi»
    «2. FORDULÓ - Krichevichi»
    Kezdés: 18.06.2021. „Krichevichi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Marievka»
    «3. FORDULÓ - Marievka»
    Kezdés: 16.07.2021. „ Marievka” víztározó. 15 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Pidkova»
    «3. FORDULÓ - Pidkova»
    Kezdés: 30.07.2021. „ Pidkova” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «4. FORDULÓ - Orlean»
    «4. FORDULÓ - Orlean»
    Kezdés: 20.08.2021. „Orlean” víztározó. 10 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «6. FORDULÓ - Prylbychi»
    «6. FORDULÓ - Prylbychi»
    Kezdés: 10.09.2021. „ Prylbychi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.

6 A verseny szakaszában «6. FÁZIS»

6. FÁZIS

Ponty halászati tó „Prylbychi”

«PRYLBYCHI»

BIG-Fish

26.50 kg

Trophies – total weight

612.00 kg

Ülések száma: 24\48
60% Complete

A BÓNUSZ KISZÁMÍTÁSÁNAK FELTÉTELEI

13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.

HOZZÁJÁRULÁSA ÉS ÜTEMEZÉSE

  • Nevezési díj: 3200 uah
  • Ülések száma: 48
  • Parancs struktúrája: 2 sportoló
  • Érkezés a tározóba: 10.09.2021 до 12:00
  • A rajz: 13:00
  • Belépés az ágazatba: 14:00
  • Rajt: 10.09.2021 - 18:00
  • Befejez: 12.09.2021 - 12:00
  • Jutalmazó: 14:00

REGISZTRÁLT CSAPATOK

Csapat Tag 1 Tag 2 ZÓNA\SZEKTOR
1 Csapat «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман C \ 8
2 Csapat «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв B \ 8
3 Csapat «Marlin» Степан Музика Роман Чепіль B \ 2
4 Csapat «ДКК STZ» Іван Лужняк Тарас Фенчин B \ 6
5 Csapat «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак B \ 4
6 Csapat «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков A \ 2
7 Csapat «Great Fishing RV» Володимир Лук'янчук Сергій Чепенко B \ 1
8 Csapat «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук A \ 6
9 Csapat «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук B \ 5
10 Csapat «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін C \ 2
11 Csapat «Family» Роман Штурипіта Вардан Мгламян A \ 5
12 Csapat «Андека» Олександр Шатний Тарас Оксенюк C \ 1
13 Csapat «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король B \ 3
14 Csapat «Airhook» Василь Хтей Володимир Сикунда A \ 8
15 Csapat «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар C \ 5
16 Csapat «Трапер-Адреналин» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко C \ 6
17 Csapat «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський A \ 1
18 Csapat «Імперія мяса» Роман Цап’як Олександра Цап'як C \ 7
19 Csapat «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Максим Липко A \ 3
20 Csapat «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як C \ 3
21 Csapat «Feeder Fishing Fans» Яник Жидик Ян Жидик A \ 7
22 Csapat «FISH SPORT BROTHERS» Олег Гончаров Андрій Гончаров A \ 4
23 Csapat «Interkrill» Володимир Лемішко Богдан Овсянник B \ 7
24 Csapat «Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний C \ 4