• «2. FORDULÓ - Krichevichi»
    «2. FORDULÓ - Krichevichi»
    Kezdés: 18.06.2021. „Krichevichi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Marievka»
    «3. FORDULÓ - Marievka»
    Kezdés: 16.07.2021. „ Marievka” víztározó. 15 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Pidkova»
    «3. FORDULÓ - Pidkova»
    Kezdés: 30.07.2021. „ Pidkova” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «4. FORDULÓ - Orlean»
    «4. FORDULÓ - Orlean»
    Kezdés: 20.08.2021. „Orlean” víztározó. 10 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «6. FORDULÓ - Prylbychi»
    «6. FORDULÓ - Prylbychi»
    Kezdés: 10.09.2021. „ Prylbychi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.

1 A verseny szakaszában «1. FÁZIS»

1. FÁZIS

Ponty halászat tó „Reed”

«Reed»

BIG-Fish

21.80 kg

Trophies – total weight

230.00 kg

Ülések száma: 15\15
60% Complete

A BÓNUSZ KISZÁMÍTÁSÁNAK FELTÉTELEI

16 kg feletti fogott pontyok vagy amurok esetén -1 pont az összesített eredményre.

HOZZÁJÁRULÁSA ÉS ÜTEMEZÉSE

  • Nevezési díj: 5400 uah
  • Ülések száma: 15
  • Parancs struktúrája: 2 sportoló
  • Érkezés a tározóba: 29.04.2022 до 12:00
  • A rajz: 13:00
  • Belépés az ágazatba: 14:00
  • Rajt: 29.04.2022 - 18:00
  • Befejez: 01.05.2022 - 12:00
  • Jutalmazó: 14:00

REGISZTRÁLT CSAPATOK

Csapat Tag 1 Tag 2 ZÓNA\SZEKTOR
1 Csapat «Great Fishing RV» Володимир Лук'янчук Сергій Чепенко
2 Csapat «Старая Ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков
3 Csapat «Трофей» Максим Сальнік Тарас Чихман
4 Csapat «Гараж» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук
5 Csapat «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як
6 Csapat «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв
7 Csapat «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін
8 Csapat «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско
9 Csapat «Airhook» Василь Хтей Володимир Сикунда
10 Csapat «Два Кабана» Андрій Саюшев Ігор Нікітін
11 Csapat «Family» Роман Штурипіта Вардан Мгламян
12 Csapat «Darkcarp 21» Сергій Гуторович Андрій Надєйко
13 Csapat «AMUR RIVNE» Віталій Тищук Павло Копнин
14 Csapat «Marlin» Степан Музика Роман Чепіль
15 Csapat «ДКК STZ» Іван Лужняк Юрій Шологон

A TARTALÉK CSAPATOK

16 Csapat «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак
17 Csapat «Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний
18 Csapat «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский
19 Csapat «STR» Александр Рабинюк Андрей Майборода
20 Csapat «Feeder Fishing Fans» Яник Жидик Яник Жидик
21 Csapat «SLP TEAM» Микита Сліпченко Олександр Тонкаль
22 Csapat «Хмельницькі линки» Андрій Волик Олександр Король