• «2. FORDULÓ - Krichevichi»
    «2. FORDULÓ - Krichevichi»
    Kezdés: 18.06.2021. „Krichevichi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Marievka»
    «3. FORDULÓ - Marievka»
    Kezdés: 16.07.2021. „ Marievka” víztározó. 15 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Pidkova»
    «3. FORDULÓ - Pidkova»
    Kezdés: 30.07.2021. „ Pidkova” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «4. FORDULÓ - Orlean»
    «4. FORDULÓ - Orlean»
    Kezdés: 20.08.2021. „Orlean” víztározó. 10 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «6. FORDULÓ - Prylbychi»
    «6. FORDULÓ - Prylbychi»
    Kezdés: 10.09.2021. „ Prylbychi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.

5 A verseny szakaszában «5. FÁZIS»

5. FÁZIS

Ponty halászat tó „Velyki Berehy”

«Velyki Berehy»

BIG-Fish

16.88 kg

Trophies – total weight

198.00 kg

Ülések száma: 21\21
60% Complete

A BÓNUSZ KISZÁMÍTÁSÁNAK FELTÉTELEI

12 kg feletti fogott pontyok vagy amurok esetén -1 pont az összesített eredményre.

HOZZÁJÁRULÁSA ÉS ÜTEMEZÉSE

  • Nevezési díj: 4200 uah
  • Ülések száma: 21
  • Parancs struktúrája: 2 sportoló
  • Érkezés a tározóba: 05.08.2022 до 12:00
  • A rajz: 13:00
  • Belépés az ágazatba: 14:00
  • Rajt: 05.08.2022 - 18:00
  • Befejez: 07.08.2022 - 12:00
  • Jutalmazó: 14:00

REGISZTRÁLT CSAPATOK

Csapat Tag 1 Tag 2 ZÓNA\SZEKTOR
1 Csapat «Black Carp» Дмитро Радушинський Роман Зименко
2 Csapat «Трофей» Максим Сальнік Тарас Чихман
3 Csapat «Гараж» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук
4 Csapat «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв
5 Csapat «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як
6 Csapat «Airhook» Василь Хтей Володимир Сикунда
7 Csapat «Marlin» Степан Музика Роман Чепіль
8 Csapat «ДКК STZ» Іван Лужняк Юрій Шологон
9 Csapat «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак
10 Csapat «Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний
11 Csapat «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Ганна Коваленко
12 Csapat «Feeder Fishing Fans» Яник Жидик Яник Жидик
13 Csapat «Старая Ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков
14 Csapat «Great Fishing RV» Володимир Лук'янчук Сергій Чепенко
15 Csapat «CarpCool » Євгеній Лавренов Олег Вініченко
16 Csapat «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский
17 Csapat «Zt Feeder team II» Юрій Нідзельський Костянтин Лавріненко
18 Csapat «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар
19 Csapat «Сихівчани» Андрій Заяць Андрій Заяць
20 Csapat «FISH SPORT» Олег Гончаров Андрій Гончаров
21 Csapat «Sly Anglers» Віталій Сокол Артем Чмирьов

A TARTALÉK CSAPATOK

22 Csapat «SOKIL» Олександр Соколов Денис Соколов
23 Csapat «STR» Александр Рабинюк Андрей Майборода
24 Csapat «JAGELLON» Роман Чорненький Василь Вінічук
25 Csapat «Імперія м’яса » Роман Цап’як Олександра Цапяк
26 Csapat «SLP TEAM» Микита Сліпченко Олександр Тонкаль
27 Csapat «Secret Carp Style» Сергій Ковтун Олександр Тимофєєв
28 Csapat «Хмельницькі линки» Андрій Волик Олександр Король
29 Csapat «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Максим Липко