• «1. FORDULÓ - ROBER-TO»
    «1. FORDULÓ - ROBER-TO»
    Kezdés: 2019-04-19. „Rober-Tó” víztározó. 15 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «2. FORDULÓ - VOVKOVE»
    «2. FORDULÓ - VOVKOVE»
    Kezdés: 2019-05-17. „Vovkove” víztározó. 12 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Marievka»
    «3. FORDULÓ - Marievka»
    Kezdés: 2019-06-21. „Márjevká” víztározó. 15 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «4. FORDULÓ - Krychevichi»
    «4. FORDULÓ - Krychevichi»
    Kezdés: 2019-07-05. „Kricsevicsi” víztározó. 11 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «5. FORDULÓ - Pidkova»
    «5. FORDULÓ - Pidkova»
    Kezdés: 2019-07-26. „Pidková” víztározó. 11 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «6. FORDULÓ - Kruta Balka»
    «6. FORDULÓ - Kruta Balka»
    Kezdés: 2019-08-16. „Krutá Bálká” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «Final Battle - 2019»
    «Final Battle - 2019»
    Kezdés: 2019-09-13. "Orlean" víztározó. A ranglista 30 vezető csapata vesz részt.

3 A verseny szakaszában «3. FORDULÓ»

3. FORDULÓ

Ponty halászat tó „Marievka”

«MARIEVKA»

BIG-Fish

0.00 kg

Trophies – total weight

0.00 kg

Ülések száma: 24\45
60% Complete

A BÓNUSZ KISZÁMÍTÁSÁNAK FELTÉTELEI

„Márjevká” víztározó. 15 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.

HOZZÁJÁRULÁSA ÉS ÜTEMEZÉSE

  • Nevezési díj: 2800 uah
  • Ülések száma: 45
  • Parancs struktúrája: 2 sportoló
  • Érkezés a tározóba: 21.06.2019 до 12:00
  • A rajz: 13:00
  • Belépés az ágazatba: 14:00
  • Rajt: 21.06.2019 - 18:00
  • Befejez: 23.06.2019 - 12:00
  • Jutalmazó: 13:00

REGISZTRÁLT CSAPATOK

Csapat Tag 1 Tag 2 ZÓNA\SZEKTOR
1 Csapat «Трофей» Максим Сальнік Тарас Чихман A \ 6
2 Csapat «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско B \ 2
3 Csapat «Барракуда» Валентин Абрамчук Ігор Волошин C \ 4
4 Csapat «FUN FISHING CARP» Андрій Саюшев Віталій Сокол C \ 2
5 Csapat «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв B \ 3
6 Csapat «SMART CARPFISHING» Сергей Климов Людмила Климова B \ 4
7 Csapat «2+2» Андрій Широкий Кирил Ганчарик A \ 3
8 Csapat «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай A \ 2
9 Csapat «Sound Squid» Юра Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як A \ 1
10 Csapat «ИНТЕРКОМ» Сергей Вирченко Богдан Вирченко B \ 7
11 Csapat «ЮСа Карп» Полікарп Бражников Андрій Григор'єв A \ 7
12 Csapat «КаРпМіКс» Максим Чередніченко Олександр Терещук A \ 8
13 Csapat «Aidar-Fish» Микола Петров Андрій Гутнєв C \ 7
14 Csapat «КарпМетод» Сергій Беденюк Роман Маймур C \ 5
15 Csapat «Fishtorbish» Илля Паламаренко Денис Харитонов C \ 1
16 Csapat «Carp Extreme Dnepr » Сергiй Денисенко Юрій Васецький C \ 3
17 Csapat «АМАТОРИ» Олексій Коледа Володимир Богданов A \ 4
18 Csapat «Хмельницькі линки» Олександр Король Андрій Волик A \ 5
19 Csapat «АСи» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян C \ 8
20 Csapat «family» Роман Штурипіта Вардан Мгламян C \ 6
21 Csapat «Клёвое Место» Андрій Айвазов Юрій Івахов B \ 1
22 Csapat «Сталинка» Віталій Бондаренко Олександр Лепеха B \ 6
23 Csapat «FeederStrike» Віталій Семенюк Евгений Буглак B \ 5
24 Csapat «Trophy Hunters» Андрій Саксонов Роман Соловьенко B \ 8