• «1 ЭТАП - Ohat IV»
    «1 ЭТАП - Ohat IV»
    Пачатак 24.04.2020. Вадаём "Ohat IV. Horgásztó". Па карпа або амура больш за 15 кг -1 бал да агульнага выніку.
  • «2 ЭТАП - Падкова»
    «2 ЭТАП - Падкова»
    Пачатак 22.05.2020. Вадаём "Падкова". Па карпа больш за 12 кг -1 бал у агульны вынік
  • «3 ЭТАП - Прилбичи»
    «3 ЭТАП - Прилбичи»
    Пачатак 19.06.2020. Вадаём "Прилбичи". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «4 ЭТАП - Марьевка»
    «4 ЭТАП - Марьевка»
    Пачатак 17.07.2020. Вадаём "Марьевка". Па карпа або амура больш за 15 кг -1 бал у агульны вынік
  • «5 ЭТАП - Крычевічы»
    «5 ЭТАП - Крычевічы»
    Пачатак 31.07.2020. Вадаём "Крычевічы". Па карпа або амура больш за 11 кг -1 бал у агульны вынік
  • «6 ЭТАП - Орлеан»
    «6 ЭТАП - Орлеан»
    Пачатак 21.08.2020. Вадаём "Орлеан". Па карпа або амура больш за 10 кг -1 бал у агульны вынік
  • «Final Battle - 2020»
    «Final Battle - 2020»
    Пачатак 11.09.2020. Вадаём "Крута Балка". 21 лепша каманда прымае удзел у агульным выніках года.

2 этап турніру «2 Этап»

2 Этап

Карпавае возера

«ПАДКОВА»

BIG-Fish

13.27 kg

Trophies – total weight

124.00 kg

Колькасць месцаў: 30\30
60% Complete

Ўмовы разліку бонусаў

Вадаём "Падкова". Па карпа або амура больш за 12 кг -1 бал у агульны вынік

Сума залічэння і размеркавання

  • Стартавы ўнёсак: 2800 uah
  • Колькасць месцаў: 30
  • Склад каманд: 2 спартсмен
  • Прыбыццё на вадаём: 22.05.2020 до 12:00
  • Жараб'ёўка: 13:00
  • Уступленне ў сектар: 14:00
  • Пачатак: 22.05.2020 - 18:00
  • Фініш: 24.05.2020 - 12:00
  • Узнагароджанне: 14:00

Зарэгістраваныя каманды

КАМАНДА ЎДЗЕЛЬНІК 1 ЎДЗЕЛЬНІК 2 ЗОНА \ СЕКТАР
1 КАМАНДА «Barracuda» Валентин Абрамчук Ігор Волошин
2 КАМАНДА «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай
3 КАМАНДА «Трапер-Адреналін» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко
4 КАМАНДА «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв
5 КАМАНДА «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Юрій Нідзельський
6 КАМАНДА «Трофей» Максим Сальнік Тарас Чихман
7 КАМАНДА «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско
8 КАМАНДА «Grand@co» Володимир Заставський Вадим Гунько
9 КАМАНДА «DKK "Кара"» Юрій Шологон Тетяна Дубровська
10 КАМАНДА «RK Lisichki» Андрій Марет Сергій Макарчук
11 КАМАНДА «CarpStar» Олег Чаленко Євгеній Лавренов
12 КАМАНДА «Холера» Андрій Заяць Володимир Матвійчук
13 КАМАНДА «Fishtorbish» Ілля Паламаренко Денис Харитонов
14 КАМАНДА «GidroBakFT» Дмитро Жидков Віктор Скупейко
15 КАМАНДА «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Наталія Сіренко
16 КАМАНДА «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін
17 КАМАНДА «ДВА КАРАСЯ» Любомир Леськів Василь Цьотар
18 КАМАНДА «CNR-FISHING» В'ячеслав Спольніков Сергій Гугін
19 КАМАНДА «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук
20 КАМАНДА «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко
21 КАМАНДА «АСы» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян
22 КАМАНДА «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак
23 КАМАНДА «family» Роман Штурипіта Вардан Мгламян
24 КАМАНДА «Хмельниицькі линки» Андрій Волик Олександр Король
25 КАМАНДА «Secret Carp Style» Олександр Тимофєєв Сергій Ковтун
26 КАМАНДА «Chili Peppers» Андрій Наумчук Євген Маєвський
27 КАМАНДА «FISH SPORT BROTHERS» Олег Гончаров Андрій Гончаров
28 КАМАНДА «КарпМіКС-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук
29 КАМАНДА «Fishing Time» Олександр Самборський Євген Самсонов
30 КАМАНДА «AQUARIUS» Віталій Ляхвацький Андрій Серафин

Каманды ў рэзерве

31 КАМАНДА «М.и.Р Лагуна» Сергій Васильєв Сергій Рогожан
32 КАМАНДА «Прості Рибаки» Ян Ощепков Олексій Бобух
33 КАМАНДА «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Юрій Васецький
34 КАМАНДА «РК "Кричевичі"» Роман Івасишин Ігор Івасишин
35 КАМАНДА «FUN FISHING CARP» Андрій Саюшев Ігор Нікітін
36 КАМАНДА «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка
37 КАМАНДА «DarkCarp 21» Сергій Гуторович Андрій Надєйко
38 КАМАНДА «S.T.A.L.K.E.R.» Андрій Саксонов Роман Соловьенко