• «2 ЭТАП - Крычевічы»
    «2 ЭТАП - Крычевічы»
    Пачатак 18.06.2021. Вадаём "Крычевічы". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «3 ЭТАП - Марьевка»
    «3 ЭТАП - Марьевка»
    Пачатак 16.07.2021. Вадаём "Марьевка". Па карпа або амура больш за 15 кг -1 бал у агульны вынік
  • «4 ЭТАП - Падкова»
    «4 ЭТАП - Падкова»
    Пачатак 30.07.2021. Вадаём "Падкова". Па карпа больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «5 ЭТАП - Орлеан»
    «5 ЭТАП - Орлеан»
    Пачатак 20.08.2021. Вадаём "Орлеан". Па карпа або амура больш за 10 кг -1 бал у агульны вынік
  • «6 ЭТАП - Прилбичи»
    «6 ЭТАП - Прилбичи»
    Пачатак 10.09.2021. Вадаём "Прилбичи". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік

1 этап турніру «Етап 1»

Етап 1
Колькасць месцаў: 28\30
60% Complete

Ўмовы разліку бонусаў

-

Сума залічэння і размеркавання

  • Стартавы ўнёсак: 3200 uah
  • Колькасць месцаў: 30
  • Склад каманд: 2 спартсмен
  • Прыбыццё на вадаём: 28.05.2021 до 12:00
  • Жараб'ёўка: 13:00
  • Уступленне ў сектар: 14:00
  • Пачатак: 28.05.2021 - 18:00
  • Фініш: 30.05.2021 - 12:00
  • Узнагароджанне: 14:00

Зарэгістраваныя каманды

КАМАНДА ЎДЗЕЛЬНІК 1 ЎДЗЕЛЬНІК 2 ЗОНА \ СЕКТАР
1 КАМАНДА «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін A \ 1
2 КАМАНДА «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман B \ 6
3 КАМАНДА «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак A \ 5
4 КАМАНДА «ДКК STZ» Іван Лужняк Тарас Фенчин B \ 2
5 КАМАНДА «Chilli Peppers» Андрій Наумчук Євген Маєвський A \ 4
6 КАМАНДА «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін B \ 9
7 КАМАНДА «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін C \ 4
8 КАМАНДА «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак C \ 3
9 КАМАНДА «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як C \ 6
10 КАМАНДА «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков A \ 7
11 КАМАНДА «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско A \ 9
12 КАМАНДА «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар A \ 8
13 КАМАНДА «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский B \ 7
14 КАМАНДА «Трапер-Адреналин» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко A \ 2
15 КАМАНДА «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко B \ 10
16 КАМАНДА «Feeder Fishing Fans» Яник Жидик Ян Жидик C \ 7
17 КАМАНДА «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук C \ 8
18 КАМАНДА «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук A \ 6
19 КАМАНДА «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв B \ 5
20 КАМАНДА «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай C \ 9
21 КАМАНДА «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук B \ 4
22 КАМАНДА «Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний C \ 5
23 КАМАНДА «CarpCool» Євгеній Лавренов Олег Вініченко B \ 1
24 КАМАНДА «АСи» Сергiй Арутюнян Олег Цвіркун B \ 8
25 КАМАНДА «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король B \ 3
26 КАМАНДА «CRP» Самi Icca Геннадій Соболевський C \ 2
27 КАМАНДА «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка A \ 3
28 КАМАНДА «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Максим Липко C \ 1