• «2 ЭТАП - Крычевічы»
    «2 ЭТАП - Крычевічы»
    Пачатак 18.06.2021. Вадаём "Крычевічы". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «3 ЭТАП - Марьевка»
    «3 ЭТАП - Марьевка»
    Пачатак 16.07.2021. Вадаём "Марьевка". Па карпа або амура больш за 15 кг -1 бал у агульны вынік
  • «4 ЭТАП - Падкова»
    «4 ЭТАП - Падкова»
    Пачатак 30.07.2021. Вадаём "Падкова". Па карпа больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «5 ЭТАП - Орлеан»
    «5 ЭТАП - Орлеан»
    Пачатак 20.08.2021. Вадаём "Орлеан". Па карпа або амура больш за 10 кг -1 бал у агульны вынік
  • «6 ЭТАП - Прилбичи»
    «6 ЭТАП - Прилбичи»
    Пачатак 10.09.2021. Вадаём "Прилбичи". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік

3 этап турніру «Етап 3»

Етап 3

Карпавае возера

«МАРЬЕВКА»

BIG-Fish

24.05 kg

Trophies – total weight

353.20 kg

Колькасць месцаў: 36\42
60% Complete

Ўмовы разліку бонусаў

Па карпа або амура больш за 15 кг -1 бал у агульны вынік

Сума залічэння і размеркавання

  • Стартавы ўнёсак: 3200 uah
  • Колькасць месцаў: 42
  • Склад каманд: 2 спартсмен
  • Прыбыццё на вадаём: 16.07.2021 до 12:00
  • Жараб'ёўка: 13:00
  • Уступленне ў сектар: 14:00
  • Пачатак: 16.07.2021 - 18:00
  • Фініш: 18.07.2021 - 12:00
  • Узнагароджанне: 14:00

Зарэгістраваныя каманды

КАМАНДА ЎДЗЕЛЬНІК 1 ЎДЗЕЛЬНІК 2 ЗОНА \ СЕКТАР
1 КАМАНДА «Баба Зіна» Віктор Зіньковський Миколай Бабанських A \ 4
2 КАМАНДА «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський B \ 7
3 КАМАНДА «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман C \ 11
4 КАМАНДА «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай A \ 7
5 КАМАНДА «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв A \ 11
6 КАМАНДА «Evo Fishing» Сергей Строкач Валерий Каплун B \ 11
7 КАМАНДА «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко A \ 3
8 КАМАНДА «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков C \ 6
9 КАМАНДА «ЮЗ Золотой век» Vitaliy Vall Антон Сорока B \ 6
10 КАМАНДА «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак C \ 8
11 КАМАНДА «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук B \ 3
12 КАМАНДА «Параллель» Станіслав Зелений Віктор Нанка C \ 2
13 КАМАНДА «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков B \ 4
14 КАМАНДА «AIDAR FISH» Микола Петров Дмитро Плотніков C \ 3
15 КАМАНДА «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол C \ 4
16 КАМАНДА «БеЛуга» Сергій Люблянський Євген Рябоконь A \ 10
17 КАМАНДА «Grandcarp» Володимир Заставський Вадим Гунько B \ 10
18 КАМАНДА «АСи» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян A \ 5
19 КАМАНДА «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров C \ 7
20 КАМАНДА «Трапер-Адреналин» Сергій Бачинський Євгеній Торянік B \ 2
21 КАМАНДА «Запорожские козаки» Максим Волынцев Олександр Зибров C \ 1
22 КАМАНДА «Amur Rivne» Віталій Тищук Олександр Міняйло C \ 9
23 КАМАНДА «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук A \ 8
24 КАМАНДА «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук B \ 12
25 КАМАНДА «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін A \ 2
26 КАМАНДА «Gidrobak FT» Дмитро Жидков Сергій Собар B \ 9
27 КАМАНДА «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско C \ 10
28 КАМАНДА «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король B \ 8
29 КАМАНДА «CarpCool» Євгеній Лавренов Олег Вініченко A \ 6
30 КАМАНДА «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін B \ 5
31 КАМАНДА «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як A \ 1
32 КАМАНДА «Carp Bro» Александр Ракоед Виталий Ракоед A \ 12
33 КАМАНДА «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский C \ 5
34 КАМАНДА «Fishing Time» Олександр Самборський Євген Самсонов A \ 9
35 КАМАНДА «Flat Masters» Микола Солодовник Александр Хрипун B \ 1
36 КАМАНДА «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко C \ 12