• «2 ЭТАП - Крычевічы»
    «2 ЭТАП - Крычевічы»
    Пачатак 18.06.2021. Вадаём "Крычевічы". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «3 ЭТАП - Марьевка»
    «3 ЭТАП - Марьевка»
    Пачатак 16.07.2021. Вадаём "Марьевка". Па карпа або амура больш за 15 кг -1 бал у агульны вынік
  • «4 ЭТАП - Падкова»
    «4 ЭТАП - Падкова»
    Пачатак 30.07.2021. Вадаём "Падкова". Па карпа больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «5 ЭТАП - Орлеан»
    «5 ЭТАП - Орлеан»
    Пачатак 20.08.2021. Вадаём "Орлеан". Па карпа або амура больш за 10 кг -1 бал у агульны вынік
  • «6 ЭТАП - Прилбичи»
    «6 ЭТАП - Прилбичи»
    Пачатак 10.09.2021. Вадаём "Прилбичи". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік

4 этап турніру «ЕТАП 4»

ЕТАП 4

Карпавае возера

«ПАДКОВА»

BIG-Fish

13.27 kg

Trophies – total weight

124.00 kg

Колькасць месцаў: 30\30
60% Complete

Ўмовы разліку бонусаў

Па карпа больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік

Сума залічэння і размеркавання

  • Стартавы ўнёсак: 3200 uah
  • Колькасць месцаў: 30
  • Склад каманд: 2 спартсмен
  • Прыбыццё на вадаём: 30.07.2021 до 12:00
  • Жараб'ёўка: 13:00
  • Уступленне ў сектар: 14:00
  • Пачатак: 30.07.2021 - 18:00
  • Фініш: 01.08.2021 - 12:00
  • Узнагароджанне: 14:00

Зарэгістраваныя каманды

КАМАНДА ЎДЗЕЛЬНІК 1 ЎДЗЕЛЬНІК 2 ЗОНА \ СЕКТАР
1 КАМАНДА «Трапер-Адреналин» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко B \ 1
2 КАМАНДА «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський A \ 3
3 КАМАНДА «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман C \ 3
4 КАМАНДА «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін A \ 6
5 КАМАНДА «Fishing Time» Олександр Самборський Євген Самсонов C \ 5
6 КАМАНДА «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай B \ 9
7 КАМАНДА «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв A \ 9
8 КАМАНДА «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак A \ 4
9 КАМАНДА «Airhook» Василь Хтей Володимир Сикунда C \ 8
10 КАМАНДА «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол B \ 2
11 КАМАНДА «Gidrobak FT» Дмитро Жидков Сергій Собар C \ 1
12 КАМАНДА «Marlin» Степан Музика Роман Чепіль B \ 6
13 КАМАНДА «ДКК STZ» Іван Лужняк Тарас Фенчин A \ 5
14 КАМАНДА «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров C \ 2
15 КАМАНДА «Great Fishing RV» Володимир Лук'янчук Сергій Чепенко B \ 4
16 КАМАНДА «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак C \ 6
17 КАМАНДА «Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний C \ 4
18 КАМАНДА «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко B \ 3
19 КАМАНДА «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як B \ 7
20 КАМАНДА «CarpCool» Євгеній Лавренов Олег Вініченко C \ 10
21 КАМАНДА «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Максим Липко C \ 7
22 КАМАНДА «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук C \ 9
23 КАМАНДА «Grandcarp» Володимир Заставський Вадим Гунько A \ 2
24 КАМАНДА «FISH SPORT BROTHERS» Олег Гончаров Андрій Гончаров A \ 8
25 КАМАНДА «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков B \ 10
26 КАМАНДА «Family» Роман Штурипіта Вардан Мгламян A \ 10
27 КАМАНДА «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар A \ 7
28 КАМАНДА «RK Lisichki» Андрій Марет Сергій Макарчук A \ 1
29 КАМАНДА «Chilli Peppers» Андрій Наумчук Євген Маєвський B \ 5
30 КАМАНДА «ROBIN» Борис Копытко Дмитрий Мигаль B \ 8

Каманды ў рэзерве

31 КАМАНДА «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король
32 КАМАНДА «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков
33 КАМАНДА «DarkCarp21» Андрій Надєйко Сергій Гуторович
34 КАМАНДА «Ку - Ку» Юрій Кот Костянтин Одінцов
35 КАМАНДА «Вікторія» Андрій Заяць Володимир Матвійчук
36 КАМАНДА «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук
37 КАМАНДА «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін
38 КАМАНДА «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско
39 КАМАНДА «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский
40 КАМАНДА «Feeder Fishing Fans» Яник Жидик Ян Жидик
41 КАМАНДА «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук
42 КАМАНДА «AIDAR FISH» Микола Петров Дмитро Плотніков
43 КАМАНДА «BIG FISH KR» Влад Хмельницький Наджаф Ментий
44 КАМАНДА «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка
45 КАМАНДА «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко
46 КАМАНДА «Імперія мяса» Роман Цап’як Олександра Цап'як
47 КАМАНДА «Східний Карп» Паван Кхабар Саханд Гарачорлу
48 КАМАНДА «KRAKIN» Юрій Мельник Іван Лясковський
49 КАМАНДА «Barracuda» Валентин Абрамчук Ігор Волошин
50 КАМАНДА «АСи» Сергiй Арутюнян Олег Цвіркун