• «2 ЭТАП - Крычевічы»
    «2 ЭТАП - Крычевічы»
    Пачатак 18.06.2021. Вадаём "Крычевічы". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «3 ЭТАП - Марьевка»
    «3 ЭТАП - Марьевка»
    Пачатак 16.07.2021. Вадаём "Марьевка". Па карпа або амура больш за 15 кг -1 бал у агульны вынік
  • «4 ЭТАП - Падкова»
    «4 ЭТАП - Падкова»
    Пачатак 30.07.2021. Вадаём "Падкова". Па карпа больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «5 ЭТАП - Орлеан»
    «5 ЭТАП - Орлеан»
    Пачатак 20.08.2021. Вадаём "Орлеан". Па карпа або амура больш за 10 кг -1 бал у агульны вынік
  • «6 ЭТАП - Прилбичи»
    «6 ЭТАП - Прилбичи»
    Пачатак 10.09.2021. Вадаём "Прилбичи". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік

6 этап турніру «ЕТАП 6»

ЕТАП 6

Карпавае возера

«Прилбичи»

BIG-Fish

26.50 kg

Trophies – total weight

612.00 kg

Колькасць месцаў: 24\48
60% Complete

Ўмовы разліку бонусаў

Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік

Сума залічэння і размеркавання

  • Стартавы ўнёсак: 3200 uah
  • Колькасць месцаў: 48
  • Склад каманд: 2 спартсмен
  • Прыбыццё на вадаём: 10.09.2021 до 12:00
  • Жараб'ёўка: 13:00
  • Уступленне ў сектар: 14:00
  • Пачатак: 10.09.2021 - 18:00
  • Фініш: 12.09.2021 - 12:00
  • Узнагароджанне: 14:00

Зарэгістраваныя каманды

КАМАНДА ЎДЗЕЛЬНІК 1 ЎДЗЕЛЬНІК 2 ЗОНА \ СЕКТАР
1 КАМАНДА «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман C \ 8
2 КАМАНДА «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв B \ 8
3 КАМАНДА «Marlin» Степан Музика Роман Чепіль B \ 2
4 КАМАНДА «ДКК STZ» Іван Лужняк Тарас Фенчин B \ 6
5 КАМАНДА «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак B \ 4
6 КАМАНДА «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков A \ 2
7 КАМАНДА «Great Fishing RV» Володимир Лук'янчук Сергій Чепенко B \ 1
8 КАМАНДА «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук A \ 6
9 КАМАНДА «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук B \ 5
10 КАМАНДА «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін C \ 2
11 КАМАНДА «Family» Роман Штурипіта Вардан Мгламян A \ 5
12 КАМАНДА «Андека» Олександр Шатний Тарас Оксенюк C \ 1
13 КАМАНДА «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король B \ 3
14 КАМАНДА «Airhook» Василь Хтей Володимир Сикунда A \ 8
15 КАМАНДА «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар C \ 5
16 КАМАНДА «Трапер-Адреналин» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко C \ 6
17 КАМАНДА «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський A \ 1
18 КАМАНДА «Імперія мяса» Роман Цап’як Олександра Цап'як C \ 7
19 КАМАНДА «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Максим Липко A \ 3
20 КАМАНДА «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як C \ 3
21 КАМАНДА «Feeder Fishing Fans» Яник Жидик Ян Жидик A \ 7
22 КАМАНДА «FISH SPORT BROTHERS» Олег Гончаров Андрій Гончаров A \ 4
23 КАМАНДА «Interkrill» Володимир Лемішко Богдан Овсянник B \ 7
24 КАМАНДА «Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний C \ 4