• «2 ЭТАП - Крычевічы»
    «2 ЭТАП - Крычевічы»
    Пачатак 18.06.2021. Вадаём "Крычевічы". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «3 ЭТАП - Марьевка»
    «3 ЭТАП - Марьевка»
    Пачатак 16.07.2021. Вадаём "Марьевка". Па карпа або амура больш за 15 кг -1 бал у агульны вынік
  • «4 ЭТАП - Падкова»
    «4 ЭТАП - Падкова»
    Пачатак 30.07.2021. Вадаём "Падкова". Па карпа больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «5 ЭТАП - Орлеан»
    «5 ЭТАП - Орлеан»
    Пачатак 20.08.2021. Вадаём "Орлеан". Па карпа або амура больш за 10 кг -1 бал у агульны вынік
  • «6 ЭТАП - Прилбичи»
    «6 ЭТАП - Прилбичи»
    Пачатак 10.09.2021. Вадаём "Прилбичи". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік

Пераможцы -1 Этап «1 Этап»

месца КАМАНДА ЗОНА \ СЕКТАР Злоўлены Сярэдняя вага Big-Fish Агульная
вага
1 «Е-95» B\2 27 7,273 12,720 196,380
2 «Arctic Fox» C\1 21 7,816 13,180 164,140
3 «FeederStrike» A\1 20 8,110 12,000 162,200
Big-Fish «Фенікс2» B\1 20 7,050 20,340 141,560
1 месца \ 7000
«Е-95»
Валерій Ананьєв
Сергiй Турчiнов
2 месца \ 6000
«Arctic Fox»
Андрій Будник
Дмитро Шаламай
3 месца \ 5000
«FeederStrike»
Евгений Буглак
Віталій Семенюк
Big-Fish \ Прыз
«Фенікс2»
Юрій Грачін
Віктор Домокош

Зона «A» - 1 этап «1 Этап»

месца КАМАНДА Сектар 1 2 3 4 Big-Fish Агульная
вага
1 «FeederStrike» 1 3 - 20,420 7 - 55,220 6 - 57,720 4 - 28,840 12,000 20 - 162,200
2 «family» 4 5 - 18,600 1 - 5,620 8 - 73,820 4 - 15,640 13,040 18 - 113,680
3 «Барракуда» 5 4 - 30,560 2 - 14,820 5 - 34,460 4 - 7,360 9,520 15 - 87,200
4 «Яворів Інтернаціонал» 3 2 - 17,700 5 - 37,320 2 - 16,960 1 - 0,600 10,940 10 - 72,580
5 «CNR Fishing» 6 1 - 7,920 3 - 7,760 0 - 0 0 - 0 7,920 4 - 15,680
6 «FUN FISHING CARP» 2 1 - 9,700 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9,700 1 - 9,700
1 Месца \ Зона «A»
«family»
Роман Штурипіта
Вардан Мгламян
2 Месца \ Зона «A»
«Барракуда»
Ігор Волошин
Валентин Абрамчук
3 Месца \ Зона «A»
«Яворів Інтернаціонал»
Араїк Палян
Михаїл Богданович
Big-Fish
«family»
Роман Штурипіта
Вардан Мгламян

Зона «B» - 1 этап «1 Этап»

месца КАМАНДА Сектар 1 2 3 4 Big-Fish Агульная
вага
1 «Е-95» 2 10 - 69,440 6 - 38,580 7 - 63,180 4 - 25,180 12,720 27 - 196,380
2 «Sound Squid» 3 2 - 15,000 13 - 110,520 7 - 55,340 2 - 14,340 13,780 24 - 195,200
3 «Фенікс2» 1 11 - 65,000 3 - 41,100 5 - 34,460 1 - 1,000 20,340 20 - 141,560
4 «Plotva» 5 3 - 14,300 4 - 29,560 5 - 38,320 5 - 34,920 12,540 17 - 117,100
5 «INCOGNITO» 4 1 - 5,360 4 - 35,600 3 - 12,140 2 - 11,420 11,600 10 - 64,520
1 Месца \ Зона «B»
«Sound Squid»
Юрій Прокоп'юк
Віталій Гадуп‘як
2 Месца \ Зона «B»
«Фенікс2»
Юрій Грачін
Віктор Домокош
3 Месца \ Зона «B»
«Plotva»
Святослав Сурду
Вадим Рубель
Big-Fish
«Фенікс2»
Юрій Грачін
Віктор Домокош

Зона «C» - 1 этап «1 Этап»

месца КАМАНДА Сектар 1 2 3 4 Big-Fish Агульная
вага
1 «Arctic Fox» 1 1 - 13,180 4 - 37,800 12 - 78,780 4 - 34,380 13,180 21 - 164,140
2 «Geofish» 2 4 - 43,800 1 - 9,640 7 - 50,340 1 - 8,160 13,120 13 - 111,940
3 «Hanter» 4 2 - 19,780 5 - 43,420 2 - 11,560 1 - 8,200 10,480 10 - 82,960
4 «Трофей» 5 2 - 18,540 3 - 26,440 1 - 6,280 0 - 0 10,420 6 - 51,260
5 «ДВА-КАРАСЯ» 3 1 - 7,860 1 - 10,220 2 - 12,020 0 - 0 10,220 4 - 30,100
1 Месца \ Зона «C»
«Geofish»
Євген Майборода
Андрій Кліско
2 Месца \ Зона «C»
«Hanter»
Юрій Кот
Костянтин Одінцов
3 Месца \ Зона «C»
«Трофей»
Максим Сальнік
Тарас Чихман
Big-Fish
«Arctic Fox»
Андрій Будник
Дмитро Шаламай