• «2 ЭТАП - Крычевічы»
    «2 ЭТАП - Крычевічы»
    Пачатак 18.06.2021. Вадаём "Крычевічы". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «3 ЭТАП - Марьевка»
    «3 ЭТАП - Марьевка»
    Пачатак 16.07.2021. Вадаём "Марьевка". Па карпа або амура больш за 15 кг -1 бал у агульны вынік
  • «4 ЭТАП - Падкова»
    «4 ЭТАП - Падкова»
    Пачатак 30.07.2021. Вадаём "Падкова". Па карпа больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «5 ЭТАП - Орлеан»
    «5 ЭТАП - Орлеан»
    Пачатак 20.08.2021. Вадаём "Орлеан". Па карпа або амура больш за 10 кг -1 бал у агульны вынік
  • «6 ЭТАП - Прилбичи»
    «6 ЭТАП - Прилбичи»
    Пачатак 10.09.2021. Вадаём "Прилбичи". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік

Зона «A» - 4 этап «4 Этап»

месца КАМАНДА Сектар 1 2 3 4 Big-Fish Агульная
вага
1 «Arctic Fox» 8 15 - 109,360 19 - 180,380 12 - 80,400 26 - 256,100 19,400 72 - 626,240
2 «Carp Classic Dnepr» 9 11 - 90,640 27 - 240,380 17 - 112,980 11 - 84,780 16,400 66 - 528,780
3 «family» 11 10 - 81,260 17 - 163,560 10 - 75,380 10 - 81,300 16,060 47 - 401,500
4 «Hi-Tech» 1 16 - 121,920 17 - 148,900 1 - 5,100 9 - 76,720 13,700 43 - 352,640
5 «CNR-FISHING» 10 7 - 51,060 10 - 77,280 13 - 109,520 7 - 70,340 16,540 37 - 308,200
6 «Старая ондатра» 7 5 - 25,200 14 - 105,740 2 - 14,080 6 - 50,180 14,340 27 - 195,200
7 «Два Кабана» 2 4 - 31,400 9 - 91,040 2 - 18,440 7 - 53,960 14,780 22 - 194,840
8 «Amur Rivne» 5 8 - 73,060 2 - 24,500 10 - 74,980 1 - 1,220 14,100 21 - 173,760
9 «Grandcarp» 6 9 - 67,200 3 - 23,420 3 - 24,480 0 - 0 13,440 15 - 115,100
10 «КарпМетод» 4 7 - 62,820 2 - 17,140 3 - 34,760 0 - 0 20,980 12 - 114,720
11 «AIDAR-FISH» 3 2 - 17,660 5 - 35,140 3 - 19,320 1 - 9,400 12,540 11 - 81,520
1 Месца \ Зона «A»
«Carp Classic Dnepr»
Сергiй Денисенко
Олександр Шерешков
2 Месца \ Зона «A»
«family»
Роман Штурипіта
Вардан Мгламян
3 Месца \ Зона «A»
«Hi-Tech»
Олександр Осадчук
Андрій Осадчук
Big-Fish
«КарпМетод»
Сергій Беденюк
Євген Нескоромний

Зона «B» - 4 этап «4 Этап»

месца КАМАНДА Сектар 1 2 3 4 Big-Fish Агульная
вага
1 «КарпМіКС-Домінант» 11 10 - 73,460 4 - 26,440 1 - 13,420 2 - 19,560 14,400 17 - 132,880
2 «ГАРАЖ» 4 5 - 36,640 2 - 16,620 7 - 48,240 3 - 18,280 13,360 17 - 119,780
3 «Fishing Time» 7 3 - 23,760 3 - 17,420 0 - 0 3 - 29,260 13,900 9 - 70,440
4 «Sound Squid» 5 6 - 51,620 0 - 0 2 - 15,920 1 - 0,900 12,420 9 - 68,440
5 «Е-95» 10 5 - 38,200 1 - 5,660 3 - 20,760 0 - 0 12,220 9 - 64,620
6 «Fishbones» 3 4 - 34,900 0 - 0 2 - 18,400 1 - 6,940 14,560 7 - 60,240
7 «HQ_FF_Team» 6 4 - 34,400 0 - 0 1 - 9,160 0 - 0 11,980 5 - 43,560
8 «АСы» 8 3 - 21,420 1 - 5,000 1 - 5,280 1 - 4,940 8,300 6 - 36,640
9 «Трофей» 9 5 - 33,880 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10,640 5 - 33,880
10 «ДВА КАРАСЯ» 2 2 - 15,800 2 - 2,260 0 - 0 1 - 5,480 6,220 5 - 23,540
1 Месца \ Зона «B»
«ГАРАЖ»
Олександр Сіренко
Віталій Ніколайчук
2 Месца \ Зона «B»
«Fishing Time»
Євген Самсонов
Дмитро Лавріненко
3 Месца \ Зона «B»
«Sound Squid»
Юрій Прокоп'юк
Віталій Гадуп‘як
Big-Fish
«Fishbones»
Юрій Доценко
Сергій Павлюк

Зона «C» - 4 этап «4 Этап»

месца КАМАНДА Сектар 1 2 3 4 Big-Fish Агульная
вага
1 «Хмельницькі линки» 10 10 - 66,060 5 - 58,120 9 - 66,160 8 - 67,100 14,180 32 - 257,440
2 «Geofish» 5 2 - 13,920 7 - 74,920 1 - 8,560 3 - 24,980 12,580 13 - 122,380
3 «Barracuda» 6 8 - 66,920 3 - 19,940 2 - 15,460 2 - 9,620 10,360 15 - 111,940
4 «FeederStrike» 11 5 - 46,600 2 - 19,740 4 - 37,440 0 - 0 14,740 11 - 103,780
5 «Трапер-Адреналін» 9 3 - 35,960 2 - 10,620 3 - 32,520 0 - 0 16,500 8 - 79,100
6 «Great Fishing RV» 8 4 - 37,740 1 - 4,000 1 - 12,040 2 - 17,920 13,420 8 - 71,700
7 «CarpCool» 1 3 - 24,160 1 - 0,800 1 - 10,840 3 - 24,460 16,700 8 - 60,260
8 «Ку - Ку» 4 1 - 9,500 1 - 8,100 2 - 18,280 0 - 0 9,560 4 - 35,880
9 «CarpStar» 2 2 - 6,460 1 - 1,320 0 - 0 3 - 22,880 12,080 6 - 30,660
10 «GidroBak FT» 7 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 25,880 15,440 2 - 25,880
11 «PELIKAN» 3 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
1 Месца \ Зона «C»
«Geofish»
Євген Майборода
Андрій Кліско
2 Месца \ Зона «C»
«Barracuda»
Ігор Волошин
Валентин Абрамчук
3 Месца \ Зона «C»
«FeederStrike»
Віталій Семенюк
Євген Буглак
Big-Fish
«CarpCool»
Євгеній Лавренов
Олег Вініченко