• «1 ЕТАП - Великі Береги»
    «1 ЕТАП - Великі Береги»
    Старт 09-11-2023. Водойма "Великі Береги". За спійманого коропа чи амура більше 12 кг -1 бал до загального результату.
  • «2 ЕТАП - Підкова»
    «2 ЕТАП - Підкова»
    Старт 10-05-2024. Водойма "Підкова". За спійманого коропа чи амура вагою більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «3 ЕТАП - Кар-Тар»
    «3 ЕТАП - Кар-Тар»
    Старт 07-06-2024. Водойма "Кар-Тар". За спійманого коропа або амура вагою більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «4 ЕТАП - Карпич»
    «4 ЕТАП - Карпич»
    Старт 12-07-2024. Водойма "Карпич". За спійманого коропа або амура вагою більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «5 ЕТАП - Доброгостів»
    «5 ЕТАП - Доброгостів»
    Старт 02-08-2024. Водойма "Доброгостів". За спійманого коропа чи амура більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «6 ЕТАП - Острів»
    «6 ЕТАП - Острів»
    Старт 23-08-2024. Водойма "Острів". За спійманого коропа чи амура більше 12 кг -1 бал до загального результату.
  • «FINAL BATTLE - Кунка»
    «FINAL BATTLE - Кунка»
    Старт 13-09-2024. Водойма "Кунка". За спійманого коропа або амура вагою більше 15 кг -1 бал до загального результату.

2 етап турніру - «2 Етап»

2 Етап

Коропове озеро

«ПІДКОВА»

BIG-Fish

20.73 kg

Trophies – total weight

1903.00 kg

К-сть Команд: 24\24
60% Complete

Умови нарахування бонусів

За спійманого коропа чи амура більше 15 кг -1 бал до загального результату.

Розмір внеску та розклад

  • Вступний внесок: 5600 uah
  • Кількість місць: 24
  • Склад команди: 2 спортсмена
  • Прибуття на водойму: 10.05.2024 до 12:00
  • Жеребкування: 13:00
  • Вхід до сектору: 14:00
  • Старт: 10.05.2024 - 16:00
  • Фініш: 12.05.2024 - 11:00
  • Нагородження: 12:00

Зареєстровані команди

Команда Учасник 1 Учасник 2 Зона\Сектор
1 Команда «Гараж» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук B \ 8
2 Команда «Family» Роман Штурипіта Вардан Мгламян A \ 1
3 Команда «ДКК STZ» Іван Лужняк Юрій Шологон A \ 3
4 Команда «Airhook» Василь Хтей Ігор Сикунда A \ 7
5 Команда «Трофей» Максим Сальнік Вадим Сорока C \ 6
6 Команда «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак A \ 4
7 Команда «Barracuda» Валентин Абрамчук Ігор Волошин C \ 8
8 Команда «КарпМіКС-Домінант» Максим Чередніченко Костянтин Гелюненко C \ 3
9 Команда «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв C \ 4
10 Команда «Max Fish» Максим Бойко Максим Бойко C \ 7
11 Команда «Lucky» Любомир Леськів Віталій Сокол B \ 4
12 Команда «Золотий Вік» Віталій Валл Дмитро Трунов B \ 1
13 Команда «Zt Feeder Team» Maксим Кузьміч Андрій Кравченко A \ 8
14 Команда «UD Line» Богдан Мазурик Володимир Мазурик B \ 2
15 Команда «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як B \ 6
16 Команда «Black Carp» Дмитро Радушинський Роман Зименко A \ 5
17 Команда «ВКК» Василь Цьотар Василь Гнип A \ 6
18 Команда «Marlin» Степан Музика Роман Чепіль C \ 1
19 Команда «Адреналін» Сергій Бачинський Максим Кравець C \ 2
20 Команда «DARKCARP 21» Сергій Гуторович Андрій Надєйко C \ 5
21 Команда «Банк Пива» Ігор Якимчук Паша Кроль B \ 7
22 Команда «MAD CATS» Володимир Лемішко Богдан Овсянник B \ 5
23 Команда «FISH SPORT» Олег Гончаров Андрій Гончаров B \ 3
24 Команда «Active carp Zt» Володимир Пиньківський Андрій Ярош A \ 2