• «2 ЭТАП - Крычевічы»
    «2 ЭТАП - Крычевічы»
    Пачатак 18.06.2021. Вадаём "Крычевічы". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «3 ЭТАП - Марьевка»
    «3 ЭТАП - Марьевка»
    Пачатак 16.07.2021. Вадаём "Марьевка". Па карпа або амура больш за 15 кг -1 бал у агульны вынік
  • «4 ЭТАП - Падкова»
    «4 ЭТАП - Падкова»
    Пачатак 30.07.2021. Вадаём "Падкова". Па карпа больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «5 ЭТАП - Орлеан»
    «5 ЭТАП - Орлеан»
    Пачатак 20.08.2021. Вадаём "Орлеан". Па карпа або амура больш за 10 кг -1 бал у агульны вынік
  • «6 ЭТАП - Прилбичи»
    «6 ЭТАП - Прилбичи»
    Пачатак 10.09.2021. Вадаём "Прилбичи". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік

Зона «A» - 6 этап «6 Этап»

месца КАМАНДА Сектар 1 2 3 4 Big-Fish Агульная
вага
1 «FeederStrike» 5 1 - 4,540 74 - 30,320 30 - 8,560 111 - 29,480 5,840 216 - 72,900
2 «Arctic Fox» 8 4 - 15,040 5 - 12,500 2 - 14,600 7 - 28,280 9,280 18 - 70,420
3 «ГАРАЖ» 6 14 - 4,080 0 - 0 20 - 5,040 26 - 7,600 0,300 60 - 16,720
4 «Hi-Tech» 4 0 - 0 4 - 1,260 2 - 14,500 2 - 0,760 9,780 8 - 16,520
5 «Geofish» 7 0 - 0 8 - 2,580 3 - 0,920 10 - 3,300 0,410 21 - 6,800
6 «Трофей» 1 0 - 0 0 - 0 6 - 1,820 16 - 4,960 0,380 22 - 6,780
7 «Sound Squid» 3 1 - 0,300 0 - 0 4 - 1,280 16 - 4,200 0,300 21 - 5,780
8 «BiG Dnipro» 2 0 - 0 0 - 0 1 - 0,180 8 - 2,280 0,300 9 - 2,460
1 Месца \ Зона «A»
«Arctic Fox»
Андрій Будник
Дмитро Шаламай
2 Месца \ Зона «A»
«ГАРАЖ»
Олександр Сіренко
Віталій Ніколайчук
3 Месца \ Зона «A»
«Hi-Tech»
Олександр Осадчук
Андрій Осадчук
Big-Fish
«Hi-Tech»
Олександр Осадчук
Андрій Осадчук

Зона «B» - 6 этап «6 Этап»

месца КАМАНДА Сектар 1 2 3 4 Big-Fish Агульная
вага
1 «Zt feeder team» 8 20 - 15,060 75 - 75,660 20 - 16,660 34 - 15,900 8,720 149 - 123,280
2 «Е-95» 4 9 - 3,660 39 - 20,720 43 - 20,920 45 - 11,460 6,180 136 - 56,760
3 «КарпМетод» 7 3 - 7,760 10 - 17,640 8 - 11,680 10 - 12,400 7,380 31 - 49,480
4 «CarpCool» 6 3 - 5,020 6 - 7,980 2 - 0,740 3 - 14,360 8,140 14 - 28,100
5 «Два Кабана» 1 11 - 8,680 25 - 7,840 10 - 4,220 2 - 0,460 1,600 48 - 21,200
6 «Amur Rivne» 2 0 - 0 4 - 1,200 5 - 1,440 4 - 18,080 10,920 13 - 20,720
7 «Grandcarp» 5 0 - 0 4 - 8,540 4 - 2,480 2 - 3,480 5,080 10 - 14,500
8 «Старая ондатра» 3 0 - 0 26 - 7,040 13 - 3,760 12 - 3,400 0,300 51 - 14,200
1 Месца \ Зона «B»
«Е-95»
Валерій Ананьєв
Сергiй Турчiнов
2 Месца \ Зона «B»
«КарпМетод»
Сергій Беденюк
Євген Нескоромний
3 Месца \ Зона «B»
«CarpCool»
Євгеній Лавренов
Олег Вініченко
Big-Fish
«Amur Rivne»
Віталій Тищук
Павло Копнін

Зона «C» - 6 этап «6 Этап»

месца КАМАНДА Сектар 1 2 3 4 Big-Fish Агульная
вага
1 «Carp Classic Dnepr» 4 21 - 44,660 46 - 28,700 26 - 41,280 15 - 39,780 8,460 108 - 154,420
2 «Хмельницькі линки» 1 14 - 30,680 26 - 22,560 25 - 26,280 24 - 32,630 9,440 89 - 112,150
3 «PELIKAN» 3 15 - 27,340 18 - 32,420 0 - 0 26 - 16,020 6,100 59 - 75,780
4 «Fishbones» 5 13 - 7,820 13 - 15,340 10 - 10,860 22 - 24,340 8,580 58 - 58,360
5 «АСы» 7 22 - 8,460 57 - 17,740 29 - 8,140 33 - 16,020 3,280 141 - 50,360
6 «БеЛуга» 6 2 - 0,560 17 - 7,360 8 - 5,540 6 - 7,100 5,700 33 - 20,560
7 «CarpStar» 8 0 - 0 19 - 6,020 0 - 0 25 - 7,590 0,400 44 - 13,610
1 Месца \ Зона «C»
«Хмельницькі линки»
Андрій Волик
Олександр Король
2 Месца \ Зона «C»
«PELIKAN»
Олег Мілоцький
Віталій Бучко
3 Месца \ Зона «C»
«Fishbones»
Юрій Доценко
Сергій Павлюк
Big-Fish
«Хмельницькі линки»
Андрій Волик
Олександр Король