• «2 ЭТАП - Крычевічы»
    «2 ЭТАП - Крычевічы»
    Пачатак 18.06.2021. Вадаём "Крычевічы". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «3 ЭТАП - Марьевка»
    «3 ЭТАП - Марьевка»
    Пачатак 16.07.2021. Вадаём "Марьевка". Па карпа або амура больш за 15 кг -1 бал у агульны вынік
  • «4 ЭТАП - Падкова»
    «4 ЭТАП - Падкова»
    Пачатак 30.07.2021. Вадаём "Падкова". Па карпа больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік
  • «5 ЭТАП - Орлеан»
    «5 ЭТАП - Орлеан»
    Пачатак 20.08.2021. Вадаём "Орлеан". Па карпа або амура больш за 10 кг -1 бал у агульны вынік
  • «6 ЭТАП - Прилбичи»
    «6 ЭТАП - Прилбичи»
    Пачатак 10.09.2021. Вадаём "Прилбичи". Па карпа або амура больш за 13 кг -1 бал у агульны вынік

Зона «A» - 7 этап «FINAL BATTLE»

месца КАМАНДА Сектар 1 2 3 4 Big-Fish Агульная
вага
1 «КарпМетод» 7 3 - 8,840 7 - 42,180 13 - 93,080 2 - 10,940 18,460 25 - 155,040
2 «Geofish» 1 1 - 7,660 13 - 46,400 15 - 75,660 6 - 21,800 7,760 35 - 151,520
3 «Sound Squid» 4 2 - 13,220 7 - 33,040 9 - 61,440 4 - 34,080 16,320 22 - 141,780
4 «CNR-FISHING» 3 3 - 18,820 7 - 36,860 6 - 38,040 7 - 32,480 14,440 23 - 126,200
5 «Zt feeder team» 2 3 - 13,980 6 - 18,820 1 - 8,640 6 - 24,640 8,640 16 - 66,080
6 «FeederStrike» 5 2 - 7,680 4 - 28,620 5 - 22,120 1 - 7,060 10,860 12 - 65,480
7 «Great Fishing RV» 6 4 - 12,560 4 - 16,880 2 - 6,780 5 - 17,980 6,380 15 - 54,200
1 Месца \ Зона «A»
«Geofish»
Євген Майборода
Андрій Кліско
2 Месца \ Зона «A»
«Sound Squid»
Юрій Прокоп'юк
Віталій Гадуп‘як
3 Месца \ Зона «A»
«CNR-FISHING»
Вячеслав Спольніков
Сергій Гугін
Big-Fish
«КарпМетод»
Сергій Беденюк
Євген Нескоромний

Зона «B» - 7 этап «FINAL BATTLE»

месца КАМАНДА Сектар 1 2 3 4 Big-Fish Агульная
вага
1 «family» 5 5 - 53,040 12 - 120,900 6 - 33,180 6 - 22,440 22,320 29 - 229,560
2 «Хмельницькі линки» 7 7 - 28,580 13 - 91,660 11 - 55,240 8 - 43,740 16,880 39 - 219,220
3 «Grandcarp» 6 1 - 2,320 8 - 47,120 1 - 7,520 2 - 16,760 12,720 12 - 73,720
4 «Старая ондатра» 2 0 - 0 5 - 31,960 4 - 12,320 3 - 23,620 16,540 12 - 67,900
5 «КарпМіКС-Домінант» 3 2 - 14,520 1 - 15,760 1 - 5,880 0 - 0 15,760 4 - 36,160
6 «Amur Rivne» 1 1 - 3,480 2 - 12,800 0 - 0 2 - 18,640 15,500 5 - 34,920
7 «Е-95» 4 0 - 0 2 - 10,040 1 - 4,880 3 - 13,080 8,380 6 - 28,000
1 Месца \ Зона «B»
«Хмельницькі линки»
Андрій Волик
Олександр Король
2 Месца \ Зона «B»
«Grandcarp»
Володимир Заставський
Вадим Гунько
3 Месца \ Зона «B»
«Старая ондатра»
Юрій Черніков
Михайло Черніков
Big-Fish
«family»
Роман Штурипіта
Вардан Мгламян

Зона «C» - 7 этап «FINAL BATTLE»

месца КАМАНДА Сектар 1 2 3 4 Big-Fish Агульная
вага
1 «Arctic Fox» 6 1 - 12,020 5 - 36,420 9 - 58,160 12 - 82,600 12,320 27 - 189,200
2 «Barracuda» 3 2 - 23,160 5 - 28,840 4 - 29,380 6 - 44,580 17,720 17 - 125,960
3 «ГАРАЖ» 7 1 - 4,700 1 - 5,540 9 - 92,060 5 - 22,060 17,540 16 - 124,360
4 «Трапер-Адреналін» 4 2 - 6,820 8 - 27,460 5 - 30,460 3 - 35,980 15,480 18 - 100,720
5 «Hi-Tech» 1 3 - 10,640 3 - 35,260 2 - 15,580 2 - 18,700 19,960 10 - 80,180
6 «Fishing Time» 5 0 - 0 1 - 2,780 2 - 11,320 6 - 46,980 10,780 9 - 61,080
7 «ДВА КАРАСЯ» 2 0 - 0 5 - 27,580 0 - 0 4 - 24,620 13,720 9 - 52,200
1 Месца \ Зона «C»
«Barracuda»
Ігор Волошин
Валентин Абрамчук
2 Месца \ Зона «C»
«ГАРАЖ»
Олександр Сіренко
Віталій Ніколайчук
3 Месца \ Зона «C»
«Трапер-Адреналін»
Сергій Бачинський
Вячеслав Григоренко
Big-Fish
«Hi-Tech»
Олександр Осадчук
Андрій Осадчук