• «1. FORDULÓ - Ohat IV»
    «1. FORDULÓ - Ohat IV»
    Kezdés: 24.04.2020. „Ohat IV. Horgásztó” víztározó. 15 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «2. FORDULÓ - Pidkova»
    «2. FORDULÓ - Pidkova»
    Kezdés: 22.05.2020. „ Pidkova” víztározó. 12 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «3. FORDULÓ - Prylbychi»
    «3. FORDULÓ - Prylbychi»
    Kezdés: 19.06.2020. „ Prylbychi” víztározó. 13 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «4. FORDULÓ - Marievka»
    «4. FORDULÓ - Marievka»
    Kezdés: 17.07.2020. „ Marievka” víztározó. 15 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «5. FORDULÓ - Krichevichi»
    «5. FORDULÓ - Krichevichi»
    Kezdés: 31.07.2020. „Krichevichi” víztározó. 11 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «6. FORDULÓ - Orlean»
    «6. FORDULÓ - Orlean»
    Kezdés: 21.08.2020. „Orlean” víztározó. 10 kg sújnál nagyobb kihalászott pontyért illetve amurért-1 pont az összeredményhez.
  • «Final Battle - 2020»
    «Final Battle - 2020»
    Kezdés: 2019-09-13. "Kruta Balka" víztározó. A ranglista 21 vezető csapata vesz részt.

5 A verseny szakaszában «5. FÁZIS»

5. FÁZIS

Ponty halászati tó „Krychevychi”

«KRYCHEVYCHI»

BIG-Fish

14.76 kg

Trophies – total weight

561.14 kg

Ülések száma: 33\33
60% Complete

A BÓNUSZ KISZÁMÍTÁSÁNAK FELTÉTELEI

“Krichevichi” víztározó. 11 kg-ot meghaladó ponty fogása esetén -1 pont adódik a teljes eredményhez

HOZZÁJÁRULÁSA ÉS ÜTEMEZÉSE

  • Nevezési díj: 2800 uah
  • Ülések száma: 33
  • Parancs struktúrája: 2 sportoló
  • Érkezés a tározóba: 31.07.2020 до 12:00
  • A rajz: 13:00
  • Belépés az ágazatba: 14:00
  • Rajt: 31.07.2020 - 18:00
  • Befejez: 02.08.2020 - 12:00
  • Jutalmazó: 14:00

REGISZTRÁLT CSAPATOK

Csapat Tag 1 Tag 2 ZÓNA\SZEKTOR
1 Csapat «Barracuda» Валентин Абрамчук Ігор Волошин
2 Csapat «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай
3 Csapat «Трапер-Адреналін» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко
4 Csapat «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв
5 Csapat «Старая ондатра» Юрій Черніков Євген Костогриз
6 Csapat «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Юрій Нідзельський
7 Csapat «Трофей» Максим Сальнік Тарас Чихман
8 Csapat «Old Fish» Дмитро Роговський Кирил Ганчарик
9 Csapat «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка
10 Csapat «КарпМетод» Сергій Беденюк Вячеслав Беденюк
11 Csapat «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак
12 Csapat «АСы» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян
13 Csapat «family» Роман Штурипіта Вардан Мгламян
14 Csapat «Хмельниицькі линки» Андрій Волик Олександр Король
15 Csapat «Холера» Андрій Заяць Володимир Матвійчук
16 Csapat «Secret Carp Style» Олександр Тимофєєв Сергій Ковтун
17 Csapat «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін
18 Csapat «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Наталія Сіренко
19 Csapat «Chili Peppers» Андрій Наумчук Євген Маєвський
20 Csapat «RF team» Костянтин Давидчук Василій Грамушняк
21 Csapat «Ку - Ку» Юрій Кот Костянтин Одінцов
22 Csapat «VipCarp» Віталій Бонацький Олександр Тойменцов
23 Csapat « Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний
24 Csapat «FISH SPORT BROTHERS» Олег Гончаров Андрій Гончаров
25 Csapat «КарпМіКС-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук
26 Csapat «FUN FISHING CARP» Андрій Саюшев Ігор Нікітін
27 Csapat «Great Fishing RV» Володимир Лук'янчук Ігор Власюк
28 Csapat «ВВН croco» Андрій Кім Василь Кіш
29 Csapat «ДВА КАРАСЯ» Любомир Леськів Василь Цьотар
30 Csapat «CNR-FISHING» В'ячеслав Спольніков Сергій Гугін
31 Csapat «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско
32 Csapat «Fishing Time» Олександр Самборський Євген Самсонов
33 Csapat «JAGELLON» Роман Чорненький Василь Вінічук

A TARTALÉK CSAPATOK

34 Csapat «AQUARIUS» Віталій Ляхвацький Андрій Серафин
35 Csapat «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук
36 Csapat «Прості Рибаки» Ян Ощепков Олексій Бобух
37 Csapat «РК "Кричевичі"» Роман Івасишин Ігор Івасишин
38 Csapat «Фенікс Львів» Костя Угненко Денис Терехов
39 Csapat «DarkCarp 21» Сергій Гуторович Андрій Надєйко
40 Csapat «S.T.A.L.K.E.R.» Андрій Саксонов Роман Соловьенко