• «ETAP 1 – Ohat IV»
    «ETAP 1 – Ohat IV»
    Początek 24.04.2020. Staw "Ohat IV. Horgásztó". Za karp lub amur ponad 15 kg -1 punkt do ogólnego wyniku.
  • «ETAP 2 – Podkowa»
    «ETAP 2 – Podkowa»
    Początek 22.05.2020. Staw "Podkowa". Za karp lub amur ponad 12 kg -1 punkt do ogólnego wyniku.
  • «ETAP 3 – Pryłbyczy»
    «ETAP 3 – Pryłbyczy»
    Początek 19.06.2020. Staw "Pryłbyczy". Za karp lub amur ponad 13 kg -1 punkt do ogólnego wyniku.
  • «ETAP 4 – Marjiwka»
    «ETAP 4 – Marjiwka»
    Początek 17.07.2020. Staw "Marjiwka". Za karp lub amur ponad 15 kg -1 punkt do ogólnego wyniku.
  • «ETAP 5 – Kryczewyczy»
    «ETAP 5 – Kryczewyczy»
    Początek 31.07.2020. Staw "Kryczewyczy". Za karp lub amur ponad 11 kg -1 punkt do ogólnego wyniku.
  • «ETAP 6 − Orlean»
    «ETAP 6 − Orlean»
    Początek 21.08.2020. Staw "Orlean". Za karp lub amur ponad 10 kg -1 punkt do ogólnego wyniku.
  • «Final Battle 2020»
    «Final Battle 2020»
    Początek 11.09.2020. W klasyfikacji generalnej wezmą udział 21 najlepszych zespołów. Za karp lub amur ponad 13 kg -1 punkt do ogólnego wyniku.

3 etap turnieju «ETAP 3»

ETAP 3

Jezioro połowów karpia

«PRYŁBYCZY»

BIG-Fish

26.50 kg

Trophies – total weight

612.00 kg

Ilość miejsc: 47\48
60% Complete

Warunki NALICZENIA BONUSÓW

Staw "Pryłbyczy". Za karp lub amur ponad 13 kg -1 punkt do ogólnego wyniku.

Suma wpisowych i rozkład

  • Wpisowe : 2800 uah
  • Ilość miejsc: 48
  • Skład zespołów: 2 sportowiec
  • Przylot na staw: 19.06.2020 до 12:00
  • Losowanie: 13:00
  • Wejście w sektor: 14:00
  • Start: 19.06.2020 - 18:00
  • Finisz: 21.06.2020 - 12:00
  • Odznaczenie: 14:00

Zarejestrowane Zespoły

ZESPÓŁ UCZESTNIK 1 UCZESTNIK 2 STREFA\SEKTOR
1 ZESPÓŁ «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай C \ 2
2 ZESPÓŁ «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков C \ 1
3 ZESPÓŁ «Трофей» Максим Сальнік Петро Мельничук B \ 14
4 ZESPÓŁ «CarpStar» Олег Чаленко Ганна Коваленко C \ 13
5 ZESPÓŁ «Krakin» Юрій Мельник Іван Лясковський A \ 8
6 ZESPÓŁ «Андека» Тарас Оксенюк Олександр Шатний B \ 2
7 ZESPÓŁ «Barracuda» Валентин Абрамчук Ігор Волошин C \ 6
8 ZESPÓŁ «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Юрій Нідзельський A \ 5
9 ZESPÓŁ «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка B \ 10
10 ZESPÓŁ «Feeder fishing fans» Яник Жидик Ян Жидик B \ 4
11 ZESPÓŁ «КарпМіКС-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук C \ 3
12 ZESPÓŁ «Друзі Рибалки» Антон Бокотей Сергій Миндруль B \ 5
13 ZESPÓŁ «Фенікс Львів» Костя Угненко Андрій Возняк C \ 4
14 ZESPÓŁ «Ку - Ку» Юрій Кот Костянтин Одінцов C \ 7
15 ZESPÓŁ «ВВН croco» Андрій Кім Василь Кіш A \ 10
16 ZESPÓŁ «MatchPro» Юрій Волков Олександр Волков C \ 5
17 ZESPÓŁ «РК "Кричевичі"» Роман Івасишин Ігор Івасишин B \ 3
18 ZESPÓŁ «Energofish Uzhgorod» Євген Григоренко Олександр Григоренко A \ 13
19 ZESPÓŁ «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін A \ 12
20 ZESPÓŁ «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук A \ 11
21 ZESPÓŁ «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін B \ 8
22 ZESPÓŁ «STZ-ДКК» Іван Лужняк Тарас Фенчин C \ 11
23 ZESPÓŁ «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як B \ 13
24 ZESPÓŁ «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук B \ 1
25 ZESPÓŁ «Вікторія» Андрій Заяць Володимир Матвійчук B \ 11
26 ZESPÓŁ « Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний A \ 4
27 ZESPÓŁ «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв B \ 7
28 ZESPÓŁ «Трапер-Адреналін» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко B \ 12
29 ZESPÓŁ «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско A \ 6
30 ZESPÓŁ «Carp Elit» Олег Красько Дмитро Таргонський A \ 9
31 ZESPÓŁ «Тандем» Олександр Флуєраш Володимир Дем'ян A \ 1
32 ZESPÓŁ «Chili Peppers» Андрій Наумчук Андрій Обметко C \ 12
33 ZESPÓŁ «FISH SPORT BROTHERS» Олег Гончаров Андрій Гончаров B \ 9
34 ZESPÓŁ «Great Fishing RV» Володимир Лук'янчук Ігор Власюк B \ 6
35 ZESPÓŁ «BLENDEX FEEDER TEAM» Олександр Владика Віктор Домокос C \ 10
36 ZESPÓŁ «family» Роман Штурипіта Вардан Мгламян C \ 9
37 ZESPÓŁ «RF team» Костянтин Давидчук Василій Грамушняк A \ 2
38 ZESPÓŁ «Хмельниицькі линки» Андрій Волик Олександр Король C \ 14
39 ZESPÓŁ «Pro100 Feeder Team» Сергій Мікловш Сергей Микловш A \ 3
40 ZESPÓŁ «ДВА КАРАСЯ» Любомир Леськів Василь Цьотар A \ 7
41 ZESPÓŁ «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак A \ 14
42 ZESPÓŁ «AQUARIUS» Віталій Ляхвацький Андрій Серафин C \ 8
43 ZESPÓŁ «АСы» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян
44 ZESPÓŁ «Secret Carp Style» Олександр Тимофєєв Сергій Ковтун
45 ZESPÓŁ «JAGELLON» Роман Чорненький Василь Вінічук
46 ZESPÓŁ «Прості Рибаки» Ян Ощепков Олексій Бобух
47 ZESPÓŁ «RK Lisichki» Андрій Марет Сергій Макарчук