3 etap turnieju «ETAP 3»

ETAP 3

Jezioro połowów karpia

«MARJIWKA»

BIG-Fish

0.00 kg

Trophies – total weight

0.00 kg

Ilość miejsc: 36\42
60% Complete

Warunki NALICZENIA BONUSÓW

Za karp lub amur ponad 15 kg -1 punkt do ogólnego wyniku.

Suma wpisowych i rozkład

  • Wpisowe : 3200 uah
  • Ilość miejsc: 42
  • Skład zespołów: 2 sportowiec
  • Przylot na staw: 16.07.2021 до 12:00
  • Losowanie: 13:00
  • Wejście w sektor: 14:00
  • Start: 16.07.2021 - 18:00
  • Finisz: 18.07.2021 - 12:00
  • Odznaczenie: 14:00

Zarejestrowane Zespoły

ZESPÓŁ UCZESTNIK 1 UCZESTNIK 2 STREFA\SEKTOR
1 ZESPÓŁ «Баба Зіна» Віктор Зіньковський Миколай Бабанських A \ 4
2 ZESPÓŁ «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський B \ 7
3 ZESPÓŁ «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман C \ 11
4 ZESPÓŁ «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай A \ 7
5 ZESPÓŁ «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв A \ 11
6 ZESPÓŁ «Evo Fishing» Сергей Строкач Валерий Каплун B \ 11
7 ZESPÓŁ «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко A \ 3
8 ZESPÓŁ «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков C \ 6
9 ZESPÓŁ «ЮЗ Золотой век» Vitaliy Vall Антон Сорока B \ 6
10 ZESPÓŁ «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак C \ 8
11 ZESPÓŁ «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук B \ 3
12 ZESPÓŁ «Параллель» Станіслав Зелений Віктор Нанка C \ 2
13 ZESPÓŁ «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков B \ 4
14 ZESPÓŁ «AIDAR FISH» Микола Петров Дмитро Плотніков C \ 3
15 ZESPÓŁ «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол C \ 4
16 ZESPÓŁ «БеЛуга» Сергій Люблянський Євген Рябоконь A \ 10
17 ZESPÓŁ «Grandcarp» Володимир Заставський Вадим Гунько B \ 10
18 ZESPÓŁ «АСи» Сергiй Арутюнян Олег Цвіркун A \ 5
19 ZESPÓŁ «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров C \ 7
20 ZESPÓŁ «Трапер-Адреналин» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко B \ 2
21 ZESPÓŁ «Запорожские козаки» Максим Волынцев Олександр Зибров C \ 1
22 ZESPÓŁ «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін C \ 9
23 ZESPÓŁ «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук A \ 8
24 ZESPÓŁ «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук B \ 12
25 ZESPÓŁ «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін A \ 2
26 ZESPÓŁ «Gidrobak FT» Дмитро Жидков Сергій Собар B \ 9
27 ZESPÓŁ «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско C \ 10
28 ZESPÓŁ «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король B \ 8
29 ZESPÓŁ «CarpCool» Євгеній Лавренов Олег Вініченко A \ 6
30 ZESPÓŁ «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін B \ 5
31 ZESPÓŁ «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як A \ 1
32 ZESPÓŁ «Carp Bro» Александр Ракоед Виталий Ракоед A \ 12
33 ZESPÓŁ «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский C \ 5
34 ZESPÓŁ «Fishing Time» Олександр Самборський Євген Самсонов A \ 9
35 ZESPÓŁ «Flat Masters» Микола Солодовник Александр Хрипун B \ 1
36 ZESPÓŁ «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко C \ 12