5 etap turnieju «ETAP 5»

ETAP 5

Jezioro połowów karpia

«ORLEAN»

BIG-Fish

21.00 kg

Trophies – total weight

523.00 kg

Ilość miejsc: 33\33
60% Complete

Warunki NALICZENIA BONUSÓW

Za karp lub amur ponad 10 kg -1 punkt do ogólnego wyniku.

Suma wpisowych i rozkład

  • Wpisowe : 3200 uah
  • Ilość miejsc: 33
  • Skład zespołów: 2 sportowiec
  • Przylot na staw: 20.08.2021 до 12:00
  • Losowanie: 13:00
  • Wejście w sektor: 14:00
  • Start: 20.08.2021 - 18:00
  • Finisz: 22.08.2021 - 12:00
  • Odznaczenie: 14:00

Zarejestrowane Zespoły

ZESPÓŁ UCZESTNIK 1 UCZESTNIK 2 STREFA\SEKTOR
1 ZESPÓŁ «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман
2 ZESPÓŁ «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв
3 ZESPÓŁ «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак
4 ZESPÓŁ «С&Б » Владимир Горбатько Максим Койнаш
5 ZESPÓŁ «Evo Fishing» Сергей Строкач Валерий Каплун
6 ZESPÓŁ «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак
7 ZESPÓŁ «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков
8 ZESPÓŁ «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров
9 ZESPÓŁ «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко
10 ZESPÓŁ «ЮЗ Золотой век» Vitaliy Vall Антон Сорока
11 ZESPÓŁ «Запорожские козаки» Максим Волынцев Олександр Зибров
12 ZESPÓŁ «Carp Bro» Александр Ракоед Виталий Ракоед
13 ZESPÓŁ «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук
14 ZESPÓŁ «Zt feeder team » Maксим Кузьміч Максим Липко
15 ZESPÓŁ «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король
16 ZESPÓŁ «BiG Dnipro» Богдан Меженний Геннадiй Меженний
17 ZESPÓŁ «Gidrobak FT» Дмитро Жидков Сергій Собар
18 ZESPÓŁ «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін
19 ZESPÓŁ «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков
20 ZESPÓŁ «АСы» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян
21 ZESPÓŁ «CarpCool » Євгеній Лавренов Олег Вініченко
22 ZESPÓŁ «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар
23 ZESPÓŁ «БеЛуга» Сергій Люблянський Євген Рябоконь
24 ZESPÓŁ «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук
25 ZESPÓŁ «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол
26 ZESPÓŁ «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський
27 ZESPÓŁ «Dnepr Carp» Роман Колисниченко Нетяга Константин.
28 ZESPÓŁ «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский Тарановский
29 ZESPÓŁ «Grandcarp» Володимир Заставський Вадим Гунько
30 ZESPÓŁ «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук
31 ZESPÓŁ «Параллель» Станіслав Зелений Віктор Нанка
32 ZESPÓŁ «AIDAR FISH» Микола Петров Олександр Кузнецов
33 ZESPÓŁ «BIG FISH KR» Влад Хмельницький Наджаф Ментий

Zespoły w rezerwie

34 ZESPÓŁ «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка
35 ZESPÓŁ «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко
36 ZESPÓŁ «Східний Карп» Паван Кхабар Саханд Гарачорлу