• «ETAPA 1 - Ohat IV»
    «ETAPA 1 - Ohat IV»
    Start 24.04.2020. Iazul "Ohat IV. Horgásztó". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 15 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 2 - Pidkova»
    «ETAPA 2 - Pidkova»
    Start 22.05.2020. Iazul "Pidkova". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 12 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 3 - Prylbychi»
    «ETAPA 3 - Prylbychi»
    Start 19.06.2020. Iazul "Prylbychi". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 13 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 4 - Marievka»
    «ETAPA 4 - Marievka»
    Start 17.07.2020. Iazul "Marievka". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 15 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 5 - Crîcevîți»
    «ETAPA 5 - Crîcevîți»
    Start 31.07.2020. Iazul "Crîcevîți". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 11 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 6 - Orlean»
    «ETAPA 6 - Orlean»
    Start 21.08.2020. Iazul "Orlean". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 10 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «Bătălia Finală-2020»
    «Bătălia Finală-2020»
    Start 11.09.2020. Iazul "Kruta Balka". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 13 kg -1 punct la rezultatul total.

Câștigători - 6 stage «ETAPA 6»

loc COMANDĂ ZONA \ SECTOR Prins Greutate medie Big-Fish Greutate
totală
1 «Arctic Fox» C\1 39 6,891 18,280 268,760
2 «Sound Squid» A\1 94 2,711 13,340 254,840
3 «АСи» B\5 78 1,698 6,880 132,420
Big-Fish «Arctic Fox» C\1 39 6,872 18,280 268,760
1 loc \ 7000uah
«Arctic Fox»
Андрій Будник
Дмитро Шаламай
2 loc \ 6000uah
«Sound Squid»
Юрій Прокоп'юк
Віталій Гадуп‘як
3 loc \ 5000uah
«АСи»
Артем Прийменко
Сергiй Арутюнян
Big-Fish \ Premiu
«Arctic Fox»
Андрій Будник
Дмитро Шаламай

ZONA «A» -6 stage «ETAPA 6»

loc COMANDĂ Sektor 1 2 3 4 Big-Fish Greutate
totală
1 «Sound Squid» 1 19 - 49,760 38 - 88,500 19 - 73,760 18 - 42,820 13,340 94 - 254,840
2 «ИНТЕРКОМ» 2 14 - 29,620 37 - 65,140 24 - 91,240 23 - 40,380 9,820 98 - 226,380
3 «Е-95» 4 14 - 18,240 47 - 87,960 13 - 40,940 23 - 49,760 10,660 97 - 196,900
4 «Барракуда» 3 7 - 48,240 18 - 56,320 3 - 14,600 4 - 12,540 15,420 32 - 131,700
5 «FUN FISHING CARP» 5 19 - 32,780 11 - 42,820 4 - 14,020 9 - 33,620 9,240 43 - 123,240
1 loc \ Zona «A»
«ИНТЕРКОМ»
Сергей Вирченко
Богдан Вирченко
2 loc \ Zona «A»
«Е-95»
Валерій Ананьєв
Сергiй Турчiнов
3 loc \ Zona «A»
«Барракуда»
Ігор Волошин
Валентин Абрамчук
Big-Fish
«Барракуда»
Ігор Волошин
Валентин Абрамчук

ZONA «B» -6 stage «ETAPA 6»

loc COMANDĂ Sektor 1 2 3 4 Big-Fish Greutate
totală
1 «АСи» 5 9 - 9,940 35 - 62,900 13 - 21,400 21 - 38,180 6,880 78 - 132,420
2 «FeederStrike» 3 14 - 16,160 63 - 82,960 7 - 17,300 12 - 14,980 6,800 96 - 131,400
3 «Geofish» 1 9 - 20,240 27 - 55,500 15 - 40,620 10 - 11,960 10,720 61 - 128,320
4 «ЮСа Карп» 4 0 - 0 11 - 17,360 5 - 5,040 5 - 7,500 5,000 21 - 29,900
5 «Fishtorbish» 2 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
1 loc \ Zona «B»
«FeederStrike»
Евгений Буглак
Віталій Семенюк
2 loc \ Zona «B»
«Geofish»
Євген Майборода
Андрій Кліско
3 loc \ Zona «B»
«ЮСа Карп»
Полікарп Бражников
Андрій Григор'єв
Big-Fish
«Geofish»
Євген Майборода
Андрій Кліско

ZONA «C» -6 stage «ETAPA 6»

loc COMANDĂ Sektor 1 2 3 4 Big-Fish Greutate
totală
1 «Arctic Fox» 1 3 - 21,620 17 - 96,060 9 - 57,800 10 - 93,280 18,280 39 - 268,760
2 «Carp Extreme Dnepr » 5 6 - 8,720 27 - 56,500 16 - 81,540 9 - 31,660 16,700 58 - 178,420
3 «Трофей» 3 5 - 5,180 36 - 75,380 17 - 34,000 17 - 33,240 9,200 75 - 147,800
4 «КарпМетод» 4 6 - 8,380 19 - 43,320 3 - 6,020 4 - 19,860 12,000 32 - 77,580
5 «2+2» 2 3 - 5,900 15 - 37,920 3 - 16,020 1 - 1,140 11,400 22 - 60,980
1 loc \ Zona «C»
«Carp Extreme Dnepr »
Сергiй Денисенко
Юрій Васецький
2 loc \ Zona «C»
«Трофей»
Максим Сальнік
Тарас Чихман
3 loc \ Zona «C»
«КарпМетод»
Сергій Беденюк
Роман Маймур
Big-Fish
«Arctic Fox»
Андрій Будник
Дмитро Шаламай