• «ETAPA 1 - Ohat IV»
    «ETAPA 1 - Ohat IV»
    Start 24.04.2020. Iazul "Ohat IV. Horgásztó". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 15 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 2 - Pidkova»
    «ETAPA 2 - Pidkova»
    Start 22.05.2020. Iazul "Pidkova". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 12 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 3 - Prylbychi»
    «ETAPA 3 - Prylbychi»
    Start 19.06.2020. Iazul "Prylbychi". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 13 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 4 - Marievka»
    «ETAPA 4 - Marievka»
    Start 17.07.2020. Iazul "Marievka". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 15 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 5 - Crîcevîți»
    «ETAPA 5 - Crîcevîți»
    Start 31.07.2020. Iazul "Crîcevîți". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 11 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 6 - Orlean»
    «ETAPA 6 - Orlean»
    Start 21.08.2020. Iazul "Orlean". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 10 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «Bătălia Finală-2020»
    «Bătălia Finală-2020»
    Start 11.09.2020. Iazul "Kruta Balka". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 13 kg -1 punct la rezultatul total.

ZONA «A» -7 stage «Bătălia Finală-2019»

loc COMANDĂ Sektor 1 2 3 4 Big-Fish Greutate
totală
1 «Sound Squid» 1 15 - 15,280 28 - 56,120 16 - 17,440 16 - 32,540 10,580 75 - 121,380
2 «ДВА-КАРАСЯ» 6 15 - 30,400 24 - 27,840 25 - 29,780 16 - 11,400 6,840 80 - 99,420
3 «АСи» 4 26 - 19,560 44 - 34,000 23 - 17,300 38 - 17,520 7,040 131 - 88,380
4 «Е-95» 2 6 - 15,300 32 - 33,700 7 - 7,040 14 - 28,020 7,520 59 - 84,060
5 «Хмельницькі линки» 5 8 - 18,740 10 - 11,380 12 - 23,040 14 - 20,680 6,040 44 - 73,840
6 «Барракуда» 7 9 - 17,560 22 - 12,260 10 - 8,860 3 - 7,680 2,940 44 - 46,360
7 «FUN FISHING CARP» 3 0 - 0 7 - 10,920 4 - 7,180 13 - 20,860 4,160 24 - 38,960
1 loc \ Zona «A»
«ДВА-КАРАСЯ»
Любомир Леськів
Василь Цьотар
2 loc \ Zona «A»
«АСи»
Артем Прийменко
Сергiй Арутюнян
3 loc \ Zona «A»
«Е-95»
Валерій Ананьєв
Сергiй Турчiнов
Big-Fish
«Sound Squid»
Юрій Прокоп'юк
Віталій Гадуп‘як

ZONA «B» -7 stage «Bătălia Finală-2019»

loc COMANDĂ Sektor 1 2 3 4 Big-Fish Greutate
totală
1 «КарпМетод» 5 16 - 44,200 10 - 16,140 7 - 12,760 14 - 26,760 7,980 47 - 99,860
2 «CNR Fishing» 8 19 - 34,120 18 - 12,720 22 - 39,580 4 - 7,920 9,320 63 - 94,340
3 «FeederStrike» 2 7 - 11,640 22 - 40,840 10 - 17,360 19 - 21,300 9,300 58 - 91,140
4 «Carp Extreme Dnepr » 1 8 - 7,800 23 - 14,700 16 - 23,760 25 - 39,480 3,720 72 - 85,740
5 «Amur Rivne» 3 17 - 35,760 10 - 17,860 2 - 5,340 12 - 21,700 4,940 41 - 80,660
6 «Arctic Fox» 6 7 - 17,640 13 - 16,860 7 - 15,860 10 - 20,540 3,200 37 - 70,900
7 «КаРпМіКс» 4 6 - 15,240 12 - 18,300 0 - 0 6 - 12,100 4,900 24 - 45,640
8 «Hanter» 7 1 - 1,540 3 - 3,720 5 - 5,920 5 - 9,900 4,280 14 - 21,080
1 loc \ Zona «B»
«CNR Fishing»
Вячеслав Спольніков
Сергій Гугін
2 loc \ Zona «B»
«FeederStrike»
Евгений Буглак
Віталій Семенюк
3 loc \ Zona «B»
«Carp Extreme Dnepr »
Сергiй Денисенко
Юрій Васецький
Big-Fish
«CNR Fishing»
Вячеслав Спольніков
Сергій Гугін

ZONA «C» -7 stage «Bătălia Finală-2019»

loc COMANDĂ Sektor 1 2 3 4 Big-Fish Greutate
totală
1 «Geofish» 4 8 - 11,120 28 - 44,620 17 - 23,100 18 - 14,580 6,600 71 - 93,420
2 «family» 1 27 - 32,720 10 - 16,460 6 - 11,580 79 - 29,260 4,320 122 - 90,020
3 «ЖКК АДРЕНАЛІН» 7 9 - 15,500 21 - 28,920 13 - 18,860 19 - 18,380 7,580 62 - 81,660
4 «Трофей» 6 41 - 32,620 21 - 19,360 7 - 1,820 12 - 14,960 3,480 81 - 68,760
5 «Файна компанія» 2 14 - 13,920 17 - 18,340 19 - 10,840 17 - 21,800 7,720 67 - 64,900
6 «Chilli Peppers» 5 6 - 8,460 10 - 19,720 7 - 10,220 11 - 18,680 8,400 34 - 57,080
7 «RF team» 3 9 - 12,680 16 - 17,260 3 - 2,580 12 - 18,920 4,600 40 - 51,440
1 loc \ Zona «C»
«family»
Роман Штурипіта
Вардан Мгламян
2 loc \ Zona «C»
«ЖКК АДРЕНАЛІН»
Андрій Кабанов
Сергій Бачинський
3 loc \ Zona «C»
«Трофей»
Максим Сальнік
Тарас Чихман
Big-Fish
«Chilli Peppers»
Геннадій Вознюк
Андрій Наумчук