• «ETAPA 1 - Ohat IV»
    «ETAPA 1 - Ohat IV»
    Start 24.04.2020. Iazul "Ohat IV. Horgásztó". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 15 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 2 - Pidkova»
    «ETAPA 2 - Pidkova»
    Start 22.05.2020. Iazul "Pidkova". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 12 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 3 - Prylbychi»
    «ETAPA 3 - Prylbychi»
    Start 19.06.2020. Iazul "Prylbychi". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 13 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 4 - Marievka»
    «ETAPA 4 - Marievka»
    Start 17.07.2020. Iazul "Marievka". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 15 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 5 - Crîcevîți»
    «ETAPA 5 - Crîcevîți»
    Start 31.07.2020. Iazul "Crîcevîți". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 11 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 6 - Orlean»
    «ETAPA 6 - Orlean»
    Start 21.08.2020. Iazul "Orlean". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 10 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «Bătălia Finală-2020»
    «Bătălia Finală-2020»
    Start 11.09.2020. Iazul "Kruta Balka". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 13 kg -1 punct la rezultatul total.

4 etapa turneului «ETAPA 4»

ETAPA 4

Iaz de crap

«Marievka»

BIG-Fish

24.00 kg

Trophies – total weight

720.00 kg

Număr de locuri: 42\42
60% Complete

Condițiile de calculare a bonusurilor

Pentru crapul prins cu greutatea peste de 15 kg -1 punct la rezultatul total.

Taxa de înscriere

  • Taxa de înscriere : 2800 uah
  • Număr de locuri: 42
  • Componența echipelor: 2 atlet
  • Sosirea la iaz: 17.07.2020 до 12:00
  • Tragerea la sorți: 13:00
  • Intrarea în sector: 14:00
  • Start: 17.07.2020 - 18:00
  • Finiș: 19.07.2020 - 12:00
  • Premiere: 14:00

Echipe înregistrate

COMANDĂ PARTICIPANT 1 PARTICIPANT 2 ZONA \ SECTOR
1 COMANDĂ «Barracuda» Валентин Абрамчук Ігор Волошин
2 COMANDĂ «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай
3 COMANDĂ «Трапер-Адреналін» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко
4 COMANDĂ «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв
5 COMANDĂ «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков
6 COMANDĂ «Трофей» Максим Сальнік Тарас Чихман
7 COMANDĂ «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско
8 COMANDĂ «Grand&co» Володимир Заставський Вадим Гунько
9 COMANDĂ «CarpStar» Олег Чаленко Ганна Коваленко
10 COMANDĂ «Fishtorbish» Ілля Паламаренко Денис Харитонов
11 COMANDĂ «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук
12 COMANDĂ «Ку - Ку» Юрій Кот Костянтин Одінцов
13 COMANDĂ «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін
14 COMANDĂ «GidroBak FT» Дмитро Жидков Сергій Собар
15 COMANDĂ «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук
16 COMANDĂ «Fishbones» Юрій Доценко Сергій Павлюк
17 COMANDĂ «Fishing Time» Євген Самсонов Дмитро Лавріненко
18 COMANDĂ «CarpCool» Євгеній Лавренов Олег Вініченко
19 COMANDĂ «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко
20 COMANDĂ «Два Кабана» Андрій Саюшев Ігор Нікітін
21 COMANDĂ «AIDAR-FISH» Микола Петров Олександр Кузнецов
22 COMANDĂ «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін
23 COMANDĂ «HQ_FF_Team» Микола Горбань Олександр Задорожний
24 COMANDĂ «АСы» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян
25 COMANDĂ «КарпМетод» Сергій Беденюк Євген Нескоромний
26 COMANDĂ «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як
27 COMANDĂ «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков
28 COMANDĂ «family» Роман Штурипіта Вардан Мгламян
29 COMANDĂ «Хмельниицькі линки» Андрій Волик Олександр Король
30 COMANDĂ «ДВА КАРАСЯ» Любомир Леськів Василь Цьотар
31 COMANDĂ «Great Fishing RV» Володимир Лук'янчук Ігор Власюк
32 COMANDĂ «КарпМіКС-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук
33 COMANDĂ «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак
34 COMANDĂ «Вікторія» Андрій Заяць Володимир Матвійчук
35 COMANDĂ «Chili Peppers» Андрій Наумчук Андрій Обметко
36 COMANDĂ «М.и.Р Лагуна» Сергій Васильєв Сергій Рогожан
37 COMANDĂ «Прості Рибаки» Ян Ощепков Олексій Бобух
38 COMANDĂ «РК "Кричевичі"» Роман Івасишин Ігор Івасишин
39 COMANDĂ « Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний
40 COMANDĂ «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка
41 COMANDĂ «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Юрій Нідзельський
42 COMANDĂ «RF team» Костянтин Давидчук Василій Грамушняк

Benzi în rezervă

43 COMANDĂ «БеЛуга» Сергій Люблянський Євген Рябоконь
44 COMANDĂ «Carp Elit» Олег Красько Дмитро Таргонський