• «ETAPA 2 - Crîcevîți»
    «ETAPA 2 - Crîcevîți»
    Start 18.06.2021. Iazul "Crîcevîți". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 13 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 3 - Marievka»
    «ETAPA 3 - Marievka»
    Start 16.07.2021. Iazul "Marievka". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 15 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 4 - Pidkova»
    «ETAPA 4 - Pidkova»
    Start 30.07.2021. Iazul "Pidkova". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 13 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 5 - Orlean»
    «ETAPA 5 - Orlean»
    Start 20.08.2021. Iazul "Orlean". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 10 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 6 - Prylbychi»
    «ETAPA 6 - Prylbychi»
    Start 10.09.2021. Iazul "Prylbychi". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 13 kg -1 punct la rezultatul total.

4 etapa turneului «ETAPA 4»

ETAPA 4

Iaz de crap

«Pidkova»

BIG-Fish

13.27 kg

Trophies – total weight

124.00 kg

Număr de locuri: 27\27
60% Complete

Condițiile de calculare a bonusurilor

Pentru crapul prins cu greutatea peste de 12 kg -1 punct la rezultatul total.

Taxa de înscriere

  • Taxa de înscriere : 3200 uah
  • Număr de locuri: 27
  • Componența echipelor: 2 atlet
  • Sosirea la iaz: 30.07.2021 до 12:00
  • Tragerea la sorți: 13:00
  • Intrarea în sector: 14:00
  • Start: 30.07.2021 - 18:00
  • Finiș: 01.08.2021 - 12:00
  • Premiere: 14:00

Echipe înregistrate

COMANDĂ PARTICIPANT 1 PARTICIPANT 2 ZONA \ SECTOR
1 COMANDĂ «Трапер-Адреналин» Сергій Бачинський Євгеній Торянік
2 COMANDĂ «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський
3 COMANDĂ «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман
4 COMANDĂ «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін
5 COMANDĂ «Fishing Time» Олександр Самборський Євген Самсонов
6 COMANDĂ «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай
7 COMANDĂ «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв
8 COMANDĂ «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак
9 COMANDĂ «Airhook» Василь Хтей Володимир Сикунда
10 COMANDĂ «Barracuda» Валентин Абрамчук Ігор Волошин
11 COMANDĂ «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол
12 COMANDĂ «Параллель» Станіслав Зелений Віктор Нанка
13 COMANDĂ «Gidrobak FT» Дмитро Жидков Сергій Собар
14 COMANDĂ «Marlin» Роман Чепіль Віталій Тютько
15 COMANDĂ «ДКК STZ» Іван Лужняк Тарас Фенчин
16 COMANDĂ «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров
17 COMANDĂ «Great Fishing RV » Володимир Лук'янчук Сергій Чепенко
18 COMANDĂ «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак
19 COMANDĂ «Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний
20 COMANDĂ «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко
21 COMANDĂ «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як
22 COMANDĂ «CarpCool » Євгеній Лавренов Олег Вініченко
23 COMANDĂ «Zt feeder team » Maксим Кузьміч Максим Липко
24 COMANDĂ «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук
25 COMANDĂ «Grandcarp» Володимир Заставський Вадим Гунько
26 COMANDĂ «FISH SPORT BROTHERS» Олег Гончаров Андрій Гончаров
27 COMANDĂ «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін

Benzi în rezervă

28 COMANDĂ «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков
29 COMANDĂ «Family » Роман Штурипіта Вардан Мгламян
30 COMANDĂ «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар
31 COMANDĂ «АСы» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян
32 COMANDĂ «RK Lisichki» Андрій Марет Сергій Макарчук
33 COMANDĂ «Chilli Peppers» Андрій Наумчук Євген Маєвський
34 COMANDĂ «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король
35 COMANDĂ «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков
36 COMANDĂ «DarkCarp21 » Андрій Надєйко Сергій Гуторович
37 COMANDĂ «Ку - Ку» Юрій Кот Костянтин Одінцов
38 COMANDĂ «Вікторія» Андрій Заяць Володимир Матвійчук
39 COMANDĂ «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук
40 COMANDĂ «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін
41 COMANDĂ «Geofish » Євген Майборода Андрій Кліско
42 COMANDĂ «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский Тарановский
43 COMANDĂ «Feeder Fishing Fans» Яник Жидик Ян Жидик
44 COMANDĂ «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук
45 COMANDĂ «AIDAR FISH» Микола Петров Олександр Кузнецов
46 COMANDĂ «BIG FISH KR» Влад Хмельницький Наджаф Ментий
47 COMANDĂ «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка
48 COMANDĂ «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко
49 COMANDĂ «Імперія м‘яса» Роман Цапяк Володимир Лемішко
50 COMANDĂ «Східний Карп» Паван Кхабар Саханд Гарачорлу
51 COMANDĂ «KRAKIN» Юрій Мельник Іван Лясковський