• «ETAPA 2 - Crîcevîți»
    «ETAPA 2 - Crîcevîți»
    Start 18.06.2021. Iazul "Crîcevîți". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 13 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 3 - Marievka»
    «ETAPA 3 - Marievka»
    Start 16.07.2021. Iazul "Marievka". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 15 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 4 - Pidkova»
    «ETAPA 4 - Pidkova»
    Start 30.07.2021. Iazul "Pidkova". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 13 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 5 - Orlean»
    «ETAPA 5 - Orlean»
    Start 20.08.2021. Iazul "Orlean". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 10 kg -1 punct la rezultatul total.
  • «ETAPA 6 - Prylbychi»
    «ETAPA 6 - Prylbychi»
    Start 10.09.2021. Iazul "Prylbychi". Pentru crapul prins cu greutatea peste de 13 kg -1 punct la rezultatul total.

5 etapa turneului «ETAPA 5»

ETAPA 5

Iaz de crap

«Orlean»

BIG-Fish

21.00 kg

Trophies – total weight

523.00 kg

Număr de locuri: 33\33
60% Complete

Condițiile de calculare a bonusurilor

Pentru crapul prins cu greutatea peste de 10 kg -1 punct la rezultatul total.

Taxa de înscriere

  • Taxa de înscriere : 3200 uah
  • Număr de locuri: 33
  • Componența echipelor: 2 atlet
  • Sosirea la iaz: 20.08.2021 до 12:00
  • Tragerea la sorți: 13:00
  • Intrarea în sector: 14:00
  • Start: 20.08.2021 - 18:00
  • Finiș: 22.08.2021 - 12:00
  • Premiere: 14:00

Echipe înregistrate

COMANDĂ PARTICIPANT 1 PARTICIPANT 2 ZONA \ SECTOR
1 COMANDĂ «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман
2 COMANDĂ «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв
3 COMANDĂ «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак
4 COMANDĂ «С&Б » Владимир Горбатько Максим Койнаш
5 COMANDĂ «Evo Fishing» Сергей Строкач Валерий Каплун
6 COMANDĂ «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак
7 COMANDĂ «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков
8 COMANDĂ «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров
9 COMANDĂ «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко
10 COMANDĂ «ЮЗ Золотой век» Vitaliy Vall Антон Сорока
11 COMANDĂ «Запорожские козаки» Максим Волынцев Олександр Зибров
12 COMANDĂ «Carp Bro» Александр Ракоед Виталий Ракоед
13 COMANDĂ «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук
14 COMANDĂ «Zt feeder team » Maксим Кузьміч Максим Липко
15 COMANDĂ «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король
16 COMANDĂ «BiG Dnipro» Богдан Меженний Геннадiй Меженний
17 COMANDĂ «Gidrobak FT» Дмитро Жидков Сергій Собар
18 COMANDĂ «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін
19 COMANDĂ «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков
20 COMANDĂ «АСы» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян
21 COMANDĂ «CarpCool » Євгеній Лавренов Олег Вініченко
22 COMANDĂ «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар
23 COMANDĂ «БеЛуга» Сергій Люблянський Євген Рябоконь
24 COMANDĂ «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук
25 COMANDĂ «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол
26 COMANDĂ «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський
27 COMANDĂ «Dnepr Carp» Роман Колисниченко Нетяга Константин.
28 COMANDĂ «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский Тарановский
29 COMANDĂ «Grandcarp» Володимир Заставський Вадим Гунько
30 COMANDĂ «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук
31 COMANDĂ «Параллель» Станіслав Зелений Віктор Нанка
32 COMANDĂ «AIDAR FISH» Микола Петров Олександр Кузнецов
33 COMANDĂ «BIG FISH KR» Влад Хмельницький Наджаф Ментий

Benzi în rezervă

34 COMANDĂ «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка
35 COMANDĂ «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко
36 COMANDĂ «Східний Карп» Паван Кхабар Саханд Гарачорлу