• «2. ETAPA – Krychevychi»
    «2. ETAPA – Krychevychi»
    Start 18.06.2021. Nádrž "Krychevychi". Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 13 kg -1 bod k celkovému výsledku.
  • «3. ETAPA – Marievka»
    «3. ETAPA – Marievka»
    Start 16.07.2021. Nádrž "Marievka". Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 15 kg -1 bod k celkovému výsledku.
  • «4. ETAPA – Pidkova»
    «4. ETAPA – Pidkova»
    Start 30.07.2021. Nádrž „ Pidkova“. Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 13 kr -1 bod k celkovému výsledku.
  • «5. ETAPA − Orlean»
    «5. ETAPA − Orlean»
    Start 20.08.2021. Nádrž „ Orlean“. Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 10 kg -1 bod k celkovému výsledku.
  • «6. ETAPA – Prylbichy»
    «6. ETAPA – Prylbichy»
    Start 10.09.2021. Nádrž „ Prylbichy“. Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 13 kg -1 bod k celkovému výsledku.

2 Turnajová fáza «2. ETAPA»

2. ETAPA

Kaprové jazero

«Pidkova»

BIG-Fish

13.27 kg

Trophies – total weight

124.00 kg

Počet sedadiel: 30\30
60% Complete

Podmienky bonusu

Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 12 kr -1 bod k celkovému výsledku.

Veľkosť príspevku a časový rozvrh

  • Vstupný príspevok: 2800 uah
  • Počet miest: 30
  • Zloženie tímov: 2 Účastník
  • Príchod k vodnej nádrži: 22.05.2020 до 12:00
  • Žrebovanie: 13:00
  • Vstup do sektora: 14:00
  • Štart: 22.05.2020 - 18:00
  • Koniec: 24.05.2020 - 12:00
  • Odmena : 14:00

Registrované Tímy

TÍM Účastník 1 Účastník 2 ZÓNA \ SEKTOR
1 TÍM «Barracuda» Валентин Абрамчук Ігор Волошин C \ 8
2 TÍM «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай A \ 8
3 TÍM «Трапер-Адреналін» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко A \ 1
4 TÍM «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв B \ 10
5 TÍM «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Юрій Нідзельський C \ 9
6 TÍM «Трофей» Максим Сальнік Петро Мельничук A \ 7
7 TÍM «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско A \ 9
8 TÍM «Grandcarp» Володимир Заставський Вадим Гунько A \ 10
9 TÍM «RK Lisichki» Андрій Марет Сергій Макарчук B \ 4
10 TÍM «CarpStar» Олег Чаленко Ганна Коваленко C \ 1
11 TÍM «Вікторія» Андрій Заяць Володимир Матвійчук C \ 7
12 TÍM «Fishtorbish» Ілля Паламаренко Денис Харитонов A \ 4
13 TÍM «GidroBak FT» Дмитро Жидков Сергій Собар C \ 3
14 TÍM «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук A \ 3
15 TÍM «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін B \ 9
16 TÍM «ДВА КАРАСЯ» Любомир Леськів Василь Цьотар A \ 2
17 TÍM «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін B \ 2
18 TÍM «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук A \ 6
19 TÍM «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко A \ 5
20 TÍM «АСи» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян B \ 6
21 TÍM «КарпМіКС-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук B \ 1
22 TÍM «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак C \ 2
23 TÍM «family» Роман Штурипіта Вардан Мгламян B \ 3
24 TÍM «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як B \ 8
25 TÍM «Fishing Time» Євген Самсонов Дмитро Лавріненко C \ 6
26 TÍM «Chili Peppers» Андрій Наумчук Андрій Обметко C \ 10
27 TÍM «FISH SPORT BROTHERS» Олег Гончаров Андрій Гончаров B \ 7
28 TÍM «Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний C \ 4
29 TÍM «Хмельницькі линки» Андрій Волик Олександр Король C \ 5
30 TÍM «DarkCarp 21» Сергій Гуторович Андрій Надєйко B \ 5

Tímy v rezerve

31 TÍM «Secret Carp Style» Олександр Тимофєєв Сергій Ковтун
32 TÍM «AQUARIUS» Віталій Ляхвацький Андрій Серафин
33 TÍM «М.и.Р Лагуна» Сергій Васильєв Сергій Рогожан
34 TÍM «Прості Рибаки» Ян Ощепков Олексій Бобух
35 TÍM «Carp Classic Dnepr» Сергiй Денисенко Олександр Шерешков
36 TÍM «РК Кричевичі» Роман Івасишин Ігор Івасишин
37 TÍM «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка