• «1. ETAPA – Ohat IV»
    «1. ETAPA – Ohat IV»
    Start 24.04.2020. Nádrž "Ohat IV. Horgásztó". Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 15kg -1 bod k celkovému výsledku.
  • «2. ETAPA – Pidkova»
    «2. ETAPA – Pidkova»
    Start 22.05.2020. Nádrž „ Pidkova“. Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 12 kr -1 bod k celkovému výsledku.
  • «3. ETAPA – Prylbichy»
    «3. ETAPA – Prylbichy»
    Start 19.06.2020. Nádrž „ Prylbichy“. Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 13 kg -1 bod k celkovému výsledku.
  • «4. ETAPA – Marievka»
    «4. ETAPA – Marievka»
    Start 17.07.2020. Nádrž "Marievka". Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 15 kg -1 bod k celkovému výsledku.
  • «5. ETAPA – Krychevychi»
    «5. ETAPA – Krychevychi»
    Start 31.07.2020. Nádrž "Krychevychi". Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 11 kg -1 bod k celkovému výsledku.
  • «6. ETAPA − Orlean»
    «6. ETAPA − Orlean»
    Start 21.08.2020. Nádrž „ Orlean“. Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 10 kg -1 bod k celkovému výsledku.
  • «Final Battle 2020»
    «Final Battle 2020»
    Start 11.09.2020. Nádrž "Kruta Balka". Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 13 kr -1 bod k celkovému výsledku.

3 Turnajová fáza «3. ETAPA»

3. ETAPA

Carp Lake

«Prylbichy»

BIG-Fish

26.50 kg

Trophies – total weight

612.00 kg

Počet sedadiel: 42\48
60% Complete

Podmienky bonusu

Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 13 kr -1 bod k celkovému výsledku.

Veľkosť príspevku a časový rozvrh

  • Vstupný príspevok: 2800 uah
  • Počet miest: 48
  • Zloženie tímov: 2 Účastník
  • Príchod k vodnej nádrži: 19.06.2020 до 12:00
  • Žrebovanie: 13:00
  • Vstup do sektora: 14:00
  • Štart: 19.06.2020 - 18:00
  • Koniec: 21.06.2020 - 12:00
  • Odmena : 14:00

Registrované Tímy

TÍM Účastník 1 Účastník 2 ZÓNA \ SEKTOR
1 TÍM «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай
2 TÍM «Старая ондатра» Юрій Черніков Євген Костогриз
3 TÍM «Трофей» Максим Сальнік Тарас Чихман
4 TÍM «CarpStar» Олег Чаленко Євгеній Лавренов
5 TÍM «Krakin» Юрій Мельник Іван Лясковський
6 TÍM «Андека» Taras Oxenyuk Олександр Шатний
7 TÍM «Barracuda» Валентин Абрамчук Ігор Волошин
8 TÍM «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Юрій Нідзельський
9 TÍM «Docreels» Андрій Широкий Николай Симакович
10 TÍM «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка
11 TÍM «Feeder fishing fans» Яник Жидик Ян Жидик
12 TÍM «КарпМіКС-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук
13 TÍM «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак
14 TÍM «Трапер-Адреналін» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко
15 TÍM «АСы» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян
16 TÍM «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як
17 TÍM «family» Роман Штурипіта Вардан Мгламян
18 TÍM «Хмельниицькі линки» Андрій Волик Олександр Король
19 TÍM «Холера» Андрій Заяць Володимир Матвійчук
20 TÍM «Secret Carp Style» Олександр Тимофєєв Сергій Ковтун
21 TÍM «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін
22 TÍM «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Наталія Сіренко
23 TÍM « Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний
24 TÍM «Chili Peppers» Андрій Наумчук Євген Маєвський
25 TÍM «RF team» Костянтин Давидчук Василій Грамушняк
26 TÍM «Ку - Ку» Юрій Кот Костянтин Одінцов
27 TÍM «VipCarp» Віталій Бонацький Олександр Тойменцов
28 TÍM «FISH SPORT BROTHERS» Олег Гончаров Андрій Гончаров
29 TÍM «Great Fishing RV» Володимир Лук'янчук Ігор Власюк
30 TÍM «ВВН croco» Андрій Кім Василь Кіш
31 TÍM «ДВА КАРАСЯ» Любомир Леськів Василь Цьотар
32 TÍM «JAGELLON» Роман Чорненький Василь Вінічук
33 TÍM «Команда А» Дмитро Крушевський Gennadiy Yer
34 TÍM «AQUARIUS» Віталій Ляхвацький Андрій Серафин
35 TÍM «Прості Рибаки» Ян Ощепков Олексій Бобух
36 TÍM «RK Lisichki» Андрій Марет Сергій Макарчук
37 TÍM «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук
38 TÍM «РК "Кричевичі"» Роман Івасишин Ігор Івасишин
39 TÍM «Фенікс Львів» Костя Угненко Денис Терехов
40 TÍM «Тандем» Олександр Флуєраш Володимир Дем'ян
41 TÍM «S.T.A.L.K.E.R.» Андрій Саксонов Роман Соловьенко
42 TÍM «Друзі Рибалки» Антон Бокотей Сергій Миндруль