• «2. ETAPA – Krychevychi»
    «2. ETAPA – Krychevychi»
    Start 18.06.2021. Nádrž "Krychevychi". Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 13 kg -1 bod k celkovému výsledku.
  • «3. ETAPA – Marievka»
    «3. ETAPA – Marievka»
    Start 16.07.2021. Nádrž "Marievka". Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 15 kg -1 bod k celkovému výsledku.
  • «4. ETAPA – Pidkova»
    «4. ETAPA – Pidkova»
    Start 30.07.2021. Nádrž „ Pidkova“. Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 13 kr -1 bod k celkovému výsledku.
  • «5. ETAPA − Orlean»
    «5. ETAPA − Orlean»
    Start 20.08.2021. Nádrž „ Orlean“. Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 10 kg -1 bod k celkovému výsledku.
  • «6. ETAPA – Prylbichy»
    «6. ETAPA – Prylbichy»
    Start 10.09.2021. Nádrž „ Prylbichy“. Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 13 kg -1 bod k celkovému výsledku.

3 Turnajová fáza «3. ETAPA»

3. ETAPA

Kaprové jazero

«Marievka»

BIG-Fish

0.00 kg

Trophies – total weight

0.00 kg

Počet sedadiel: 36\42
60% Complete

Podmienky bonusu

Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 15 kg -1 bod k celkovému výsledku.

Veľkosť príspevku a časový rozvrh

  • Vstupný príspevok: 3200 uah
  • Počet miest: 42
  • Zloženie tímov: 2 Účastník
  • Príchod k vodnej nádrži: 16.07.2021 до 12:00
  • Žrebovanie: 13:00
  • Vstup do sektora: 14:00
  • Štart: 16.07.2021 - 18:00
  • Koniec: 18.07.2021 - 12:00
  • Odmena : 14:00

Registrované Tímy

TÍM Účastník 1 Účastník 2 ZÓNA \ SEKTOR
1 TÍM «Баба Зіна» Віктор Зіньковський Миколай Бабанських A \ 4
2 TÍM «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський B \ 7
3 TÍM «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман C \ 11
4 TÍM «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай A \ 7
5 TÍM «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв A \ 11
6 TÍM «Evo Fishing» Сергей Строкач Валерий Каплун B \ 11
7 TÍM «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко A \ 3
8 TÍM «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков C \ 6
9 TÍM «ЮЗ Золотой век» Vitaliy Vall Антон Сорока B \ 6
10 TÍM «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак C \ 8
11 TÍM «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук B \ 3
12 TÍM «Параллель» Станіслав Зелений Віктор Нанка C \ 2
13 TÍM «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков B \ 4
14 TÍM «AIDAR FISH» Микола Петров Дмитро Плотніков C \ 3
15 TÍM «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол C \ 4
16 TÍM «БеЛуга» Сергій Люблянський Євген Рябоконь A \ 10
17 TÍM «Grandcarp» Володимир Заставський Вадим Гунько B \ 10
18 TÍM «АСи» Сергiй Арутюнян Олег Цвіркун A \ 5
19 TÍM «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров C \ 7
20 TÍM «Трапер-Адреналин» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко B \ 2
21 TÍM «Запорожские козаки» Максим Волынцев Олександр Зибров C \ 1
22 TÍM «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін C \ 9
23 TÍM «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук A \ 8
24 TÍM «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук B \ 12
25 TÍM «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін A \ 2
26 TÍM «Gidrobak FT» Дмитро Жидков Сергій Собар B \ 9
27 TÍM «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско C \ 10
28 TÍM «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король B \ 8
29 TÍM «CarpCool» Євгеній Лавренов Олег Вініченко A \ 6
30 TÍM «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін B \ 5
31 TÍM «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як A \ 1
32 TÍM «Carp Bro» Александр Ракоед Виталий Ракоед A \ 12
33 TÍM «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский C \ 5
34 TÍM «Fishing Time» Олександр Самборський Євген Самсонов A \ 9
35 TÍM «Flat Masters» Микола Солодовник Александр Хрипун B \ 1
36 TÍM «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко C \ 12