• «2. ETAPA – Krychevychi»
    «2. ETAPA – Krychevychi»
    Start 18.06.2021. Nádrž "Krychevychi". Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 13 kg -1 bod k celkovému výsledku.
  • «3. ETAPA – Marievka»
    «3. ETAPA – Marievka»
    Start 16.07.2021. Nádrž "Marievka". Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 15 kg -1 bod k celkovému výsledku.
  • «4. ETAPA – Pidkova»
    «4. ETAPA – Pidkova»
    Start 30.07.2021. Nádrž „ Pidkova“. Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 13 kr -1 bod k celkovému výsledku.
  • «5. ETAPA − Orlean»
    «5. ETAPA − Orlean»
    Start 20.08.2021. Nádrž „ Orlean“. Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 10 kg -1 bod k celkovému výsledku.
  • «6. ETAPA – Prylbichy»
    «6. ETAPA – Prylbichy»
    Start 10.09.2021. Nádrž „ Prylbichy“. Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 13 kg -1 bod k celkovému výsledku.

4 Turnajová fáza «4. ETAPA»

4. ETAPA

Kaprové jazero

«Pidkova»

BIG-Fish

13.27 kg

Trophies – total weight

124.00 kg

Počet sedadiel: 27\27
60% Complete

Podmienky bonusu

Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 12 kr -1 bod k celkovému výsledku.

Veľkosť príspevku a časový rozvrh

  • Vstupný príspevok: 3200 uah
  • Počet miest: 27
  • Zloženie tímov: 2 Účastník
  • Príchod k vodnej nádrži: 30.07.2021 до 12:00
  • Žrebovanie: 13:00
  • Vstup do sektora: 14:00
  • Štart: 30.07.2021 - 18:00
  • Koniec: 01.08.2021 - 12:00
  • Odmena : 14:00

Registrované Tímy

TÍM Účastník 1 Účastník 2 ZÓNA \ SEKTOR
1 TÍM «Трапер-Адреналин» Сергій Бачинський Євгеній Торянік
2 TÍM «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський
3 TÍM «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман
4 TÍM «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін
5 TÍM «Fishing Time» Олександр Самборський Євген Самсонов
6 TÍM «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай
7 TÍM «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв
8 TÍM «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак
9 TÍM «Airhook» Василь Хтей Володимир Сикунда
10 TÍM «Barracuda» Валентин Абрамчук Ігор Волошин
11 TÍM «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол
12 TÍM «Параллель» Станіслав Зелений Віктор Нанка
13 TÍM «Gidrobak FT» Дмитро Жидков Сергій Собар
14 TÍM «Marlin» Роман Чепіль Віталій Тютько
15 TÍM «ДКК STZ» Іван Лужняк Тарас Фенчин
16 TÍM «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров
17 TÍM «Great Fishing RV » Володимир Лук'янчук Сергій Чепенко
18 TÍM «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак
19 TÍM «Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний
20 TÍM «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко
21 TÍM «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як
22 TÍM «CarpCool » Євгеній Лавренов Олег Вініченко
23 TÍM «Zt feeder team » Maксим Кузьміч Максим Липко
24 TÍM «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук
25 TÍM «Grandcarp» Володимир Заставський Вадим Гунько
26 TÍM «FISH SPORT BROTHERS» Олег Гончаров Андрій Гончаров
27 TÍM «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін

Tímy v rezerve

28 TÍM «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков
29 TÍM «Family » Роман Штурипіта Вардан Мгламян
30 TÍM «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар
31 TÍM «АСы» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян
32 TÍM «RK Lisichki» Андрій Марет Сергій Макарчук
33 TÍM «Chilli Peppers» Андрій Наумчук Євген Маєвський
34 TÍM «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король
35 TÍM «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков
36 TÍM «DarkCarp21 » Андрій Надєйко Сергій Гуторович
37 TÍM «Ку - Ку» Юрій Кот Костянтин Одінцов
38 TÍM «Вікторія» Андрій Заяць Володимир Матвійчук
39 TÍM «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук
40 TÍM «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін
41 TÍM «Geofish » Євген Майборода Андрій Кліско
42 TÍM «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский Тарановский
43 TÍM «Feeder Fishing Fans» Яник Жидик Ян Жидик
44 TÍM «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук
45 TÍM «AIDAR FISH» Микола Петров Олександр Кузнецов
46 TÍM «BIG FISH KR» Влад Хмельницький Наджаф Ментий
47 TÍM «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка
48 TÍM «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко
49 TÍM «Імперія м‘яса» Роман Цапяк Володимир Лемішко
50 TÍM «Східний Карп» Паван Кхабар Саханд Гарачорлу
51 TÍM «KRAKIN» Юрій Мельник Іван Лясковський