• «2. ETAPA – Krychevychi»
    «2. ETAPA – Krychevychi»
    Start 18.06.2021. Nádrž "Krychevychi". Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 13 kg -1 bod k celkovému výsledku.
  • «3. ETAPA – Marievka»
    «3. ETAPA – Marievka»
    Start 16.07.2021. Nádrž "Marievka". Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 15 kg -1 bod k celkovému výsledku.
  • «4. ETAPA – Pidkova»
    «4. ETAPA – Pidkova»
    Start 30.07.2021. Nádrž „ Pidkova“. Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 13 kr -1 bod k celkovému výsledku.
  • «5. ETAPA − Orlean»
    «5. ETAPA − Orlean»
    Start 20.08.2021. Nádrž „ Orlean“. Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 10 kg -1 bod k celkovému výsledku.
  • «6. ETAPA – Prylbichy»
    «6. ETAPA – Prylbichy»
    Start 10.09.2021. Nádrž „ Prylbichy“. Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 13 kg -1 bod k celkovému výsledku.

5 Turnajová fáza «5. ETAPA»

5. ETAPA

Kaprové jazero

«Orlean»

BIG-Fish

21.00 kg

Trophies – total weight

523.00 kg

Počet sedadiel: 33\33
60% Complete

Podmienky bonusu

Za uloveného kapra alebo amura vážiaceho viac ako 10 kg -1 bod k celkovému výsledku.

Veľkosť príspevku a časový rozvrh

  • Vstupný príspevok: 3200 uah
  • Počet miest: 33
  • Zloženie tímov: 2 Účastník
  • Príchod k vodnej nádrži: 20.08.2021 до 12:00
  • Žrebovanie: 13:00
  • Vstup do sektora: 14:00
  • Štart: 20.08.2021 - 18:00
  • Koniec: 22.08.2021 - 12:00
  • Odmena : 14:00

Registrované Tímy

TÍM Účastník 1 Účastník 2 ZÓNA \ SEKTOR
1 TÍM «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман
2 TÍM «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв
3 TÍM «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак
4 TÍM «С&Б » Владимир Горбатько Максим Койнаш
5 TÍM «Evo Fishing» Сергей Строкач Валерий Каплун
6 TÍM «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак
7 TÍM «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков
8 TÍM «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров
9 TÍM «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко
10 TÍM «ЮЗ Золотой век» Vitaliy Vall Антон Сорока
11 TÍM «Запорожские козаки» Максим Волынцев Олександр Зибров
12 TÍM «Carp Bro» Александр Ракоед Виталий Ракоед
13 TÍM «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук
14 TÍM «Zt feeder team » Maксим Кузьміч Максим Липко
15 TÍM «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король
16 TÍM «BiG Dnipro» Богдан Меженний Геннадiй Меженний
17 TÍM «Gidrobak FT» Дмитро Жидков Сергій Собар
18 TÍM «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін
19 TÍM «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков
20 TÍM «АСы» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян
21 TÍM «CarpCool » Євгеній Лавренов Олег Вініченко
22 TÍM «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар
23 TÍM «БеЛуга» Сергій Люблянський Євген Рябоконь
24 TÍM «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук
25 TÍM «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол
26 TÍM «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський
27 TÍM «Dnepr Carp» Роман Колисниченко Нетяга Константин.
28 TÍM «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский Тарановский
29 TÍM «Grandcarp» Володимир Заставський Вадим Гунько
30 TÍM «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук
31 TÍM «Параллель» Станіслав Зелений Віктор Нанка
32 TÍM «AIDAR FISH» Микола Петров Олександр Кузнецов
33 TÍM «BIG FISH KR» Влад Хмельницький Наджаф Ментий

Tímy v rezerve

34 TÍM «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка
35 TÍM «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко
36 TÍM «Східний Карп» Паван Кхабар Саханд Гарачорлу