• «ЕТАП 1 - Ohat IV»
    «ЕТАП 1 - Ohat IV»
    Cтарт 2020-4-24. Водойма Ohat IV. Horgásztó. 1 бонусний бал за спійманого коропа чи амура вагою більше 15 кг.
  • «2 ЕТАП - Підкова»
    «2 ЕТАП - Підкова»
    Старт 2020-05-22. Водойма "Підкова". За спій-маного коропа чи амура більше 12 кг -1 бал до загального результату.
  • «3 ЕТАП - Прилбичі»
    «3 ЕТАП - Прилбичі»
    Старт 2020-06-19. Водойма "Прилбичі". За спійманого коропа або амура вагою більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «4 ЕТАП - Мар'євка»
    «4 ЕТАП - Мар'євка»
    Старт 2019-07-17. Водойма "Мар'євка". За спійманого коропа чи амура більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «5 ЕТАП - Кричевичі»
    «5 ЕТАП - Кричевичі»
    Старт 2019-07-31. Водойма "Кричевичі". За спійманого коропа чи амура більше 11 кг -1 бал до загального результату.
  • «6 ЕТАП - Орлеан»
    «6 ЕТАП - Орлеан»
    Старт 2019-08-21. Водойма "Орлеан". За спійманого коропа чи амура більше 10 кг -1 бал.
  • «Final Battle - 2020»
    «Final Battle - 2020»
    Старт 2019-09-11. У Фінал проходять 21 найкраща команда. За коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до рейтингу.

5 етап турніру - «Етап 5»

Етап 5

Коропове озеро

«КРИЧЕВИЧІ»

BIG-Fish

17.70 kg

Trophies – total weight

561.14 kg

К-сть Команд: 36\36
60% Complete

Умови нарахування бонусів

Водойма "Кричевичі". За спій-маного коропа чи амура більше 11 кг -1 бал до загального результату.

Розмір внеску та розклад

  • Вступний внесок: 2800 uah
  • Кількість місць: 36
  • Склад команди: 2 спортсмена
  • Прибуття на водойму: 31.07.2020 до 12:00
  • Жеребкування: 13:00
  • Вхід до сектору: 14:00
  • Старт: 31.07.2020 - 18:00
  • Фініш: 02.08.2020 - 12:00
  • Нагородження: 14:00

Зареєстровані команди

Команда Учасник 1 Учасник 2 Зона\Сектор
1 Команда «Barracuda» Валентин Абрамчук Ігор Волошин A \ 1
2 Команда «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай B \ 1
3 Команда «Трапер-Адреналін» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко C \ 4
4 Команда «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв B \ 4
5 Команда «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков B \ 10
6 Команда «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Юрій Нідзельський C \ 3
7 Команда «Трофей» Максим Сальнік Петро Мельничук A \ 2
8 Команда «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка B \ 7
9 Команда «ВВН croco» Андрій Кім Василь Кіш C \ 12
10 Команда «РК Кричевичі» Роман Івасишин Ігор Івасишин A \ 8
11 Команда «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін A \ 11
12 Команда «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін B \ 2
13 Команда «Fishing Time» Євген Самсонов Дмитро Лавріненко B \ 3
14 Команда «family» Роман Штурипіта Вардан Мгламян C \ 2
15 Команда «Carp Elit» Олег Красько Дмитро Таргонський A \ 5
16 Команда «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук A \ 10
17 Команда «FISH SPORT BROTHERS» Олег Гончаров Андрій Гончаров A \ 6
18 Команда «CarpStar» Олег Чаленко Ганна Коваленко A \ 4
19 Команда «Ку - Ку» Юрій Кот Костянтин Одінцов B \ 12
20 Команда «КарпМіКС-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук B \ 8
21 Команда «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як B \ 6
22 Команда «Восточный Карп» Паван Кхабар Саханд Гарачорлу B \ 11
23 Команда «Фенікс Львів» Костя Угненко Андрій Возняк C \ 8
24 Команда «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко C \ 1
25 Команда «Feeder fishing fans» Яник Жидик Ян Жидик A \ 7
26 Команда «Хмельницькі линки» Андрій Волик Олександр Король A \ 9
27 Команда «Great Fishing RV» Володимир Лук'янчук Ігор Власюк A \ 3
28 Команда «DarkCarp 21» Сергій Гуторович Андрій Надєйко B \ 5
29 Команда «КарпМетод» Сергій Беденюк Євген Нескоромний C \ 9
30 Команда «Fishbones» Юрій Доценко Сергій Павлюк C \ 10
31 Команда «RF team» Костянтин Давидчук Василій Грамушняк C \ 7
32 Команда «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак C \ 6
33 Команда «ДВА КАРАСЯ» Любомир Леськів Василь Цьотар C \ 5
34 Команда «Вікторія» Андрій Заяць Володимир Матвійчук A \ 12
35 Команда «Krakin» Юрій Мельник Іван Лясковський C \ 11
36 Команда «Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний B \ 9

Команди в резерві

37 Команда «Secret Carp Style» Олександр Тимофєєв Сергій Ковтун
38 Команда «Chili Peppers» Андрій Наумчук Андрій Обметко
39 Команда «JAGELLON» Роман Чорненький Василь Вінічук
40 Команда «AQUARIUS» Віталій Ляхвацький Андрій Серафин
41 Команда «Прості Рибаки» Ян Ощепков Олексій Бобух
42 Команда «Star-carp» Артём Гержов Николай Кучеров
43 Команда «Андека» Тарас Оксенюк Олександр Шатний
44 Команда «Два Кабана» Андрій Саюшев Ігор Нікітін