• «2 ЕТАП - Кричевичі»
    «2 ЕТАП - Кричевичі»
    Старт 2021-06-18. Водойма "Кричевичі". За спійманого коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «3 ЕТАП - Мар'євка»
    «3 ЕТАП - Мар'євка»
    Старт 2021-07-16. Водойма "Мар'євка". За спійманого коропа чи амура більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «4 ЕТАП - Підкова»
    «4 ЕТАП - Підкова»
    Старт 2021-07-30. Водойма "Підкова". За спій-маного коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «5 ЕТАП - Орлеан»
    «5 ЕТАП - Орлеан»
    Старт 2021-08-20. Водойма "Орлеан". За спійманого коропа чи амура більше 10 кг -1 бал.
  • «6 ЕТАП - Прилбичі»
    «6 ЕТАП - Прилбичі»
    Старт 2021-09-10. Водойма "Прилбичі". За спійманого коропа або амура вагою більше 13 кг -1 бал до загального результату.

1 етап турніру - «Етап 1»

Етап 1

Коропове озеро

«ШАЛІЇВКА»

BIG-Fish

18.40 kg

Trophies – total weight

120.00 kg

К-сть Команд: 28\39
60% Complete

Умови нарахування бонусів

За спійманого коропа чи амура більше 10 кг -1 бал до загального результату.

Розмір внеску та розклад

  • Вступний внесок: 3200 uah
  • Кількість місць: 39
  • Склад команди: 2 спортсмена
  • Прибуття на водойму: 28.05.2021 до 12:00
  • Жеребкування: 13:00
  • Вхід до сектору: 14:00
  • Старт: 28.05.2021 - 18:00
  • Фініш: 30.05.2021 - 12:00
  • Нагородження: 14:00

Зареєстровані команди

Команда Учасник 1 Учасник 2 Зона\Сектор
1 Команда «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін A \ 1
2 Команда «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман B \ 6
3 Команда «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак A \ 5
4 Команда «ДКК STZ» Іван Лужняк Тарас Фенчин B \ 2
5 Команда «Chilli Peppers» Андрій Наумчук Євген Маєвський A \ 4
6 Команда «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін B \ 9
7 Команда «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін C \ 4
8 Команда «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак C \ 3
9 Команда «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як C \ 6
10 Команда «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков A \ 7
11 Команда «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско A \ 9
12 Команда «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар A \ 8
13 Команда «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский B \ 7
14 Команда «Трапер-Адреналин» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко A \ 2
15 Команда «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко B \ 10
16 Команда «Feeder Fishing Fans» Яник Жидик Ян Жидик C \ 7
17 Команда «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук C \ 8
18 Команда «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук A \ 6
19 Команда «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв B \ 5
20 Команда «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай C \ 9
21 Команда «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук B \ 4
22 Команда «Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний C \ 5
23 Команда «CarpCool» Євгеній Лавренов Олег Вініченко B \ 1
24 Команда «АСи» Сергiй Арутюнян Олег Цвіркун B \ 8
25 Команда «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король B \ 3
26 Команда «CRP» Самi Icca Геннадій Соболевський C \ 2
27 Команда «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка A \ 3
28 Команда «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Максим Липко C \ 1