• «2 ЕТАП - Кричевичі»
    «2 ЕТАП - Кричевичі»
    Старт 2021-06-18. Водойма "Кричевичі". За спійманого коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «3 ЕТАП - Мар'євка»
    «3 ЕТАП - Мар'євка»
    Старт 2021-07-16. Водойма "Мар'євка". За спійманого коропа чи амура більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «4 ЕТАП - Підкова»
    «4 ЕТАП - Підкова»
    Старт 2021-07-30. Водойма "Підкова". За спій-маного коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «5 ЕТАП - Орлеан»
    «5 ЕТАП - Орлеан»
    Старт 2021-08-20. Водойма "Орлеан". За спійманого коропа чи амура більше 10 кг -1 бал.
  • «6 ЕТАП - Прилбичі»
    «6 ЕТАП - Прилбичі»
    Старт 2021-09-10. Водойма "Прилбичі". За спійманого коропа або амура вагою більше 13 кг -1 бал до загального результату.

2 етап турніру - «Етап 2»

Етап 2

Коропове озеро

«КРИЧЕВИЧІ»

BIG-Fish

17.70 kg

Trophies – total weight

561.14 kg

К-сть Команд: 36\36
60% Complete

Умови нарахування бонусів

За спійманого коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.

Розмір внеску та розклад

  • Вступний внесок: 3200 uah
  • Кількість місць: 36
  • Склад команди: 2 спортсмена
  • Прибуття на водойму: 18.06.2021 до 12:00
  • Жеребкування: 13:00
  • Вхід до сектору: 14:00
  • Старт: 18.06.2021 - 18:00
  • Фініш: 20.06.2021 - 12:00
  • Нагородження: 14:00

Зареєстровані команди

Команда Учасник 1 Учасник 2 Зона\Сектор
1 Команда «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський
2 Команда «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін
3 Команда «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман
4 Команда «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай
5 Команда «Docreels» Андрій Широкий Николай Симакович
6 Команда «Syperklev» Вячеслав Рай Даниил Зданович
7 Команда «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв
8 Команда «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак
9 Команда «Barracuda» Валентин Абрамчук Ігор Волошин
10 Команда «Marlin» Роман Чепіль Віталій Тютько
11 Команда «ДКК STZ» Іван Лужняк Тарас Фенчин
12 Команда «ККК-1» Костя Хоменко Игорь Труба
13 Команда «Great Fishing RV » Володимир Лук'янчук Сергій Чепенко
14 Команда «Андека» Олександр Шатний Тарас Оксенюк
15 Команда «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін
16 Команда «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін
17 Команда «Feeder Fishing Fans» Яник Жидик Ян Жидик
18 Команда «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак
19 Команда «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як
20 Команда «Zt feeder team » Maксим Кузьміч Максим Липко
21 Команда «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол
22 Команда «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков
23 Команда «Geofish » Євген Майборода Андрій Кліско
24 Команда «Family » Роман Штурипіта Вардан Мгламян
25 Команда «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар
26 Команда «АСы» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян
27 Команда «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко
28 Команда «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук
29 Команда «RK Lisichki» Андрій Марет Сергій Макарчук
30 Команда «CarpHunter.BY» Алексей Коледа Володимир Богданов
31 Команда «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук
32 Команда «DarkCarp21 » Андрій Надєйко Сергій Гуторович
33 Команда «Fishing Time» Олександр Самборський Євген Самсонов
34 Команда «Chilli Peppers» Андрій Наумчук Євген Маєвський
35 Команда «FISH SPORT BROTHERS» Олег Гончаров Андрій Гончаров
36 Команда «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король

Команди в резерві

37 Команда «KRAKIN» Юрій Мельник Іван Лясковський
38 Команда «Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний
39 Команда «CarpCool » Євгеній Лавренов Олег Вініченко
40 Команда «Ку - Ку» Юрій Кот Костянтин Одінцов
41 Команда «Вікторія» Андрій Заяць Володимир Матвійчук
42 Команда «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский Тарановский
43 Команда «Airhook» Василь Хтей Володимир Сикунда
44 Команда «Evo Fishing» Сергей Строкач Валерий Каплун
45 Команда «Grandcarp» Володимир Заставський Вадим Гунько
46 Команда «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров
47 Команда «Dnepr Carp» Роман Колисниченко Нетяга Константин.
48 Команда «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук
49 Команда «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка
50 Команда «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко
51 Команда «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков
52 Команда «Імперія м‘яса» Роман Цапяк Володимир Лемішко
53 Команда «Східний Карп» Паван Кхабар Саханд Гарачорлу