• «2 ЕТАП - Кричевичі»
    «2 ЕТАП - Кричевичі»
    Старт 2021-06-18. Водойма "Кричевичі". За спійманого коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «3 ЕТАП - Мар'євка»
    «3 ЕТАП - Мар'євка»
    Старт 2021-07-16. Водойма "Мар'євка". За спійманого коропа чи амура більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «4 ЕТАП - Підкова»
    «4 ЕТАП - Підкова»
    Старт 2021-07-30. Водойма "Підкова". За спій-маного коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «5 ЕТАП - Орлеан»
    «5 ЕТАП - Орлеан»
    Старт 2021-08-20. Водойма "Орлеан". За спійманого коропа чи амура більше 10 кг -1 бал.
  • «6 ЕТАП - Прилбичі»
    «6 ЕТАП - Прилбичі»
    Старт 2021-09-10. Водойма "Прилбичі". За спійманого коропа або амура вагою більше 13 кг -1 бал до загального результату.

3 етап турніру - «Етап 3»

Етап 3

Коропове озеро

«МАР'ЇВКА»

BIG-Fish

24.05 kg

Trophies – total weight

353.20 kg

К-сть Команд: 36\42
60% Complete

Умови нарахування бонусів

За спійманого коропа чи амура більше 15 кг -1 бал до загального результату.

Розмір внеску та розклад

  • Вступний внесок: 3200 uah
  • Кількість місць: 42
  • Склад команди: 2 спортсмена
  • Прибуття на водойму: 16.07.2021 до 12:00
  • Жеребкування: 13:00
  • Вхід до сектору: 14:00
  • Старт: 16.07.2021 - 18:00
  • Фініш: 18.07.2021 - 12:00
  • Нагородження: 14:00

Зареєстровані команди

Команда Учасник 1 Учасник 2 Зона\Сектор
1 Команда «Баба Зіна» Віктор Зіньковський Миколай Бабанських A \ 4
2 Команда «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський B \ 7
3 Команда «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман C \ 11
4 Команда «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай A \ 7
5 Команда «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв A \ 11
6 Команда «Evo Fishing» Сергей Строкач Валерий Каплун B \ 11
7 Команда «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко A \ 3
8 Команда «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков C \ 6
9 Команда «ЮЗ Золотой век» Vitaliy Vall Антон Сорока B \ 6
10 Команда «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак C \ 8
11 Команда «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук B \ 3
12 Команда «Параллель» Станіслав Зелений Віктор Нанка C \ 2
13 Команда «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков B \ 4
14 Команда «AIDAR FISH» Микола Петров Дмитро Плотніков C \ 3
15 Команда «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол C \ 4
16 Команда «БеЛуга» Сергій Люблянський Євген Рябоконь A \ 10
17 Команда «Grandcarp» Володимир Заставський Вадим Гунько B \ 10
18 Команда «АСи» Сергiй Арутюнян Олег Цвіркун A \ 5
19 Команда «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров C \ 7
20 Команда «Трапер-Адреналин» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко B \ 2
21 Команда «Запорожские козаки» Максим Волынцев Олександр Зибров C \ 1
22 Команда «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін C \ 9
23 Команда «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук A \ 8
24 Команда «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук B \ 12
25 Команда «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін A \ 2
26 Команда «Gidrobak FT» Дмитро Жидков Сергій Собар B \ 9
27 Команда «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско C \ 10
28 Команда «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король B \ 8
29 Команда «CarpCool» Євгеній Лавренов Олег Вініченко A \ 6
30 Команда «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін B \ 5
31 Команда «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як A \ 1
32 Команда «Carp Bro» Александр Ракоед Виталий Ракоед A \ 12
33 Команда «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский C \ 5
34 Команда «Fishing Time» Олександр Самборський Євген Самсонов A \ 9
35 Команда «Flat Masters» Микола Солодовник Александр Хрипун B \ 1
36 Команда «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко C \ 12