• «2 ЕТАП - Кричевичі»
    «2 ЕТАП - Кричевичі»
    Старт 2021-06-18. Водойма "Кричевичі". За спійманого коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «3 ЕТАП - Мар'євка»
    «3 ЕТАП - Мар'євка»
    Старт 2021-07-16. Водойма "Мар'євка". За спійманого коропа чи амура більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «4 ЕТАП - Підкова»
    «4 ЕТАП - Підкова»
    Старт 2021-07-30. Водойма "Підкова". За спій-маного коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «5 ЕТАП - Орлеан»
    «5 ЕТАП - Орлеан»
    Старт 2021-08-20. Водойма "Орлеан". За спійманого коропа чи амура більше 10 кг -1 бал.
  • «6 ЕТАП - Прилбичі»
    «6 ЕТАП - Прилбичі»
    Старт 2021-09-10. Водойма "Прилбичі". За спійманого коропа або амура вагою більше 13 кг -1 бал до загального результату.

4 етап турніру - «Етап 4»

Етап 4

Коропове озеро

«ПІДКОВА»

BIG-Fish

13.27 kg

Trophies – total weight

124.00 kg

К-сть Команд: 30\30
60% Complete

Умови нарахування бонусів

За спій-маного коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.

Розмір внеску та розклад

  • Вступний внесок: 3200 uah
  • Кількість місць: 30
  • Склад команди: 2 спортсмена
  • Прибуття на водойму: 30.07.2021 до 12:00
  • Жеребкування: 13:00
  • Вхід до сектору: 14:00
  • Старт: 30.07.2021 - 18:00
  • Фініш: 01.08.2021 - 12:00
  • Нагородження: 14:00

Зареєстровані команди

Команда Учасник 1 Учасник 2 Зона\Сектор
1 Команда «Трапер-Адреналин» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко B \ 1
2 Команда «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський A \ 3
3 Команда «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман C \ 3
4 Команда «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін A \ 6
5 Команда «Fishing Time» Олександр Самборський Євген Самсонов C \ 5
6 Команда «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай B \ 9
7 Команда «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв A \ 9
8 Команда «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак A \ 4
9 Команда «Airhook» Василь Хтей Володимир Сикунда C \ 8
10 Команда «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол B \ 2
11 Команда «Gidrobak FT» Дмитро Жидков Сергій Собар C \ 1
12 Команда «Marlin» Роман Чепіль Степан Музика B \ 6
13 Команда «ДКК STZ» Іван Лужняк Тарас Фенчин A \ 5
14 Команда «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров C \ 2
15 Команда «Great Fishing RV» Володимир Лук'янчук Сергій Чепенко B \ 4
16 Команда «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак C \ 6
17 Команда «Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний C \ 4
18 Команда «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко B \ 3
19 Команда «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як B \ 7
20 Команда «CarpCool» Євгеній Лавренов Олег Вініченко C \ 10
21 Команда «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Максим Липко C \ 7
22 Команда «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук C \ 9
23 Команда «Grandcarp» Володимир Заставський Вадим Гунько A \ 2
24 Команда «FISH SPORT BROTHERS» Олег Гончаров Андрій Гончаров A \ 8
25 Команда «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков B \ 10
26 Команда «Family» Роман Штурипіта Вардан Мгламян A \ 10
27 Команда «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар A \ 7
28 Команда «RK Lisichki» Андрій Марет Сергій Макарчук A \ 1
29 Команда «Chilli Peppers» Андрій Наумчук Євген Маєвський B \ 5
30 Команда «ROBIN» Борис Копытко Дмитрий Мигаль B \ 8

Команди в резерві

31 Команда «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король
32 Команда «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков
33 Команда «DarkCarp21» Андрій Надєйко Сергій Гуторович
34 Команда «Ку - Ку» Юрій Кот Костянтин Одінцов
35 Команда «Вікторія» Андрій Заяць Володимир Матвійчук
36 Команда «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук
37 Команда «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін
38 Команда «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско
39 Команда «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский
40 Команда «Feeder Fishing Fans» Яник Жидик Ян Жидик
41 Команда «Hi-Tech» Олександр Осадчук Андрій Осадчук
42 Команда «AIDAR FISH» Микола Петров Дмитро Плотніков
43 Команда «BIG FISH KR» Влад Хмельницький Наджаф Ментий
44 Команда «На гачку» Юрій Трусов Виталий Швайка
45 Команда «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко
46 Команда «Імперія мяса» Роман Цап’як Олександра Цап'як
47 Команда «Східний Карп» Паван Кхабар Саханд Гарачорлу
48 Команда «KRAKIN» Юрій Мельник Іван Лясковський
49 Команда «Barracuda» Валентин Абрамчук Ігор Волошин
50 Команда «АСи» Сергiй Арутюнян Олег Цвіркун