• «2 ЕТАП - Кричевичі»
    «2 ЕТАП - Кричевичі»
    Старт 2021-06-18. Водойма "Кричевичі". За спійманого коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «3 ЕТАП - Мар'євка»
    «3 ЕТАП - Мар'євка»
    Старт 2021-07-16. Водойма "Мар'євка". За спійманого коропа чи амура більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «4 ЕТАП - Підкова»
    «4 ЕТАП - Підкова»
    Старт 2021-07-30. Водойма "Підкова". За спій-маного коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «5 ЕТАП - Орлеан»
    «5 ЕТАП - Орлеан»
    Старт 2021-08-20. Водойма "Орлеан". За спійманого коропа чи амура більше 10 кг -1 бал.
  • «6 ЕТАП - Прилбичі»
    «6 ЕТАП - Прилбичі»
    Старт 2021-09-10. Водойма "Прилбичі". За спійманого коропа або амура вагою більше 13 кг -1 бал до загального результату.

5 етап турніру - «Етап 5»

Етап 5

Коропове озеро

«ОРЛЕАН»

BIG-Fish

21.00 kg

Trophies – total weight

523.00 kg

К-сть Команд: 25\33
60% Complete

Умови нарахування бонусів

За спійманого коропа чи амура більше 10 кг -1 бал.

Розмір внеску та розклад

  • Вступний внесок: 3200 uah
  • Кількість місць: 33
  • Склад команди: 2 спортсмена
  • Прибуття на водойму: 20.08.2021 до 12:00
  • Жеребкування: 13:00
  • Вхід до сектору: 14:00
  • Старт: 20.08.2021 - 18:00
  • Фініш: 22.08.2021 - 12:00
  • Нагородження: 14:00

Зареєстровані команди

Команда Учасник 1 Учасник 2 Зона\Сектор
1 Команда «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман A \ 5
2 Команда «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв B \ 4
3 Команда «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак C \ 7
4 Команда «СБ» Володимир Горбатько Максим Койнаш A \ 4
5 Команда «Evo Fishing» Сергей Строкач Валерий Каплун B \ 6
6 Команда «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак A \ 7
7 Команда «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков B \ 8
8 Команда «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров C \ 1
9 Команда «ДЖОКЕР» Олег Чаленко Андрій Левченко B \ 3
10 Команда «ЮЗ Золотой век» Vitaliy Vall Антон Сорока A \ 1
11 Команда «Carp Bro» Александр Ракоед Виталий Ракоед C \ 9
12 Команда «Gidrobak FT» Дмитро Жидков Сергій Собар B \ 5
13 Команда «Carp Classic Dnepr » Сергiй Денисенко Олександр Шерешков B \ 1
14 Команда «АСи» Сергiй Арутюнян Олег Цвіркун B \ 2
15 Команда «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол B \ 7
16 Команда «Параллель» Станіслав Зелений Віктор Нанка A \ 3
17 Команда «ДВА КАБАНА» Андрій Саюшев Ігор Нікітін C \ 3
18 Команда «Трапер-Адреналин» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко C \ 4
19 Команда «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско A \ 8
20 Команда «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко C \ 8
21 Команда «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін C \ 5
22 Команда «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський C \ 2
23 Команда «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король A \ 6
24 Команда «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук A \ 2
25 Команда «CarpCool» Євгеній Лавренов Олег Вініченко C \ 6