• «2 ЕТАП - Кричевичі»
    «2 ЕТАП - Кричевичі»
    Старт 2021-06-18. Водойма "Кричевичі". За спійманого коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «3 ЕТАП - Мар'євка»
    «3 ЕТАП - Мар'євка»
    Старт 2021-07-16. Водойма "Мар'євка". За спійманого коропа чи амура більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «4 ЕТАП - Підкова»
    «4 ЕТАП - Підкова»
    Старт 2021-07-30. Водойма "Підкова". За спій-маного коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «5 ЕТАП - Орлеан»
    «5 ЕТАП - Орлеан»
    Старт 2021-08-20. Водойма "Орлеан". За спійманого коропа чи амура більше 10 кг -1 бал.
  • «6 ЕТАП - Прилбичі»
    «6 ЕТАП - Прилбичі»
    Старт 2021-09-10. Водойма "Прилбичі". За спійманого коропа або амура вагою більше 13 кг -1 бал до загального результату.

6 етап турніру - «Етап 6»

Етап 6

Коропове озеро

«ПРИЛБИЧІ»

BIG-Fish

26.50 kg

Trophies – total weight

612.00 kg

К-сть Команд: 24\48
60% Complete

Умови нарахування бонусів

За спійманого коропа або амура вагою більше 13 кг -1 бал до загального результату.

Розмір внеску та розклад

  • Вступний внесок: 3200 uah
  • Кількість місць: 48
  • Склад команди: 2 спортсмена
  • Прибуття на водойму: 10.09.2021 до 12:00
  • Жеребкування: 13:00
  • Вхід до сектору: 14:00
  • Старт: 10.09.2021 - 18:00
  • Фініш: 12.09.2021 - 12:00
  • Нагородження: 14:00

Зареєстровані команди

Команда Учасник 1 Учасник 2 Зона\Сектор
1 Команда «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман C \ 8
2 Команда «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв B \ 8
3 Команда «Marlin» Степан Музика Роман Чепіль B \ 2
4 Команда «ДКК STZ» Іван Лужняк Тарас Фенчин B \ 6
5 Команда «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак B \ 4
6 Команда «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков A \ 2
7 Команда «Great Fishing RV» Володимир Лук'янчук Сергій Чепенко B \ 1
8 Команда «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук A \ 6
9 Команда «КаРпМіКс-Домінант» Максим Чередніченко Олександр Терещук B \ 5
10 Команда «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін C \ 2
11 Команда «Family» Роман Штурипіта Вардан Мгламян A \ 5
12 Команда «Андека» Олександр Шатний Тарас Оксенюк C \ 1
13 Команда «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король B \ 3
14 Команда «Airhook» Василь Хтей Володимир Сикунда A \ 8
15 Команда «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар C \ 5
16 Команда «Трапер-Адреналин» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко C \ 6
17 Команда «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський A \ 1
18 Команда «Імперія мяса» Роман Цап’як Олександра Цап'як C \ 7
19 Команда «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Максим Липко A \ 3
20 Команда «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як C \ 3
21 Команда «Feeder Fishing Fans» Яник Жидик Ян Жидик A \ 7
22 Команда «FISH SPORT BROTHERS» Олег Гончаров Андрій Гончаров A \ 4
23 Команда «Interkrill» Володимир Лемішко Богдан Овсянник B \ 7
24 Команда «Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний C \ 4