• «2 ЕТАП - Кричевичі»
    «2 ЕТАП - Кричевичі»
    Старт 2021-06-18. Водойма "Кричевичі". За спійманого коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «3 ЕТАП - Мар'євка»
    «3 ЕТАП - Мар'євка»
    Старт 2021-07-16. Водойма "Мар'євка". За спійманого коропа чи амура більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «4 ЕТАП - Підкова»
    «4 ЕТАП - Підкова»
    Старт 2021-07-30. Водойма "Підкова". За спій-маного коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «5 ЕТАП - Орлеан»
    «5 ЕТАП - Орлеан»
    Старт 2021-08-20. Водойма "Орлеан". За спійманого коропа чи амура більше 10 кг -1 бал.
  • «6 ЕТАП - Прилбичі»
    «6 ЕТАП - Прилбичі»
    Старт 2021-09-10. Водойма "Прилбичі". За спійманого коропа або амура вагою більше 13 кг -1 бал до загального результату.

7 етап турніру - «FINAL BATTLE»

FINAL BATTLE

Коропове озеро

«ДОБРОГОСТІВ»

BIG-Fish

12.34 kg

Trophies – total weight

160.32 kg

К-сть Команд: 18\21
60% Complete

Умови нарахування бонусів

За спійманого коропа чи амура більше 10 кг -1 бал.

Розмір внеску та розклад

  • Вступний внесок: 3200 uah
  • Кількість місць: 21
  • Склад команди: 2 спортсмена
  • Прибуття на водойму: 01.10.2021 до 12:00
  • Жеребкування: 13:00
  • Вхід до сектору: 14:00
  • Старт: 01.10.2021 - 18:00
  • Фініш: 03.10.2021 - 12:00
  • Нагородження: 14:00

Зареєстровані команди

Команда Учасник 1 Учасник 2 Зона\Сектор
1 Команда «ТРОФЕЙ» Максим Сальнік Тарас Чихман C \ 6
2 Команда «PELIKAN» Олег Мілоцький Віталій Бучко B \ 5
3 Команда «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв B \ 3
4 Команда «Family» Роман Штурипіта Вардан Мгламян A \ 6
5 Команда «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін A \ 4
6 Команда «Трапер-Адреналин» Сергій Бачинський Вячеслав Григоренко C \ 3
7 Команда «Great Fishing RV» Володимир Лук'янчук Сергій Чепенко B \ 2
8 Команда «FISH.ca» Олег Слюсар Сергей Бандуров B \ 4
9 Команда «Хмельницькі Линки» Андрій Волик Олександр Король C \ 2
10 Команда «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як C \ 5
11 Команда «Black Carp» Роман Зименко Дмитро Радушинський A \ 3
12 Команда «ДКК STZ» Іван Лужняк Тарас Фенчин C \ 4
13 Команда «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско A \ 1
14 Команда «ГАРАЖ» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук C \ 1
15 Команда «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін B \ 6
16 Команда «Marlin» Степан Музика Роман Чепіль A \ 5
17 Команда «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Максим Липко B \ 1
18 Команда «Старая ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков A \ 2