• «1 ЕТАП - Великі Береги»
    «1 ЕТАП - Великі Береги»
    Старт 09-11-2023. Водойма "Великі Береги". За спійманого коропа чи амура більше 12 кг -1 бал до загального результату.
  • «2 ЕТАП - Підкова»
    «2 ЕТАП - Підкова»
    Старт 10-05-2024. Водойма "Підкова". За спійманого коропа чи амура вагою більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «3 ЕТАП - Кар-Тар»
    «3 ЕТАП - Кар-Тар»
    Старт 07-06-2024. Водойма "Кар-Тар". За спійманого коропа або амура вагою більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «4 ЕТАП - Карпич»
    «4 ЕТАП - Карпич»
    Старт 12-07-2024. Водойма "Карпич". За спійманого коропа або амура вагою більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «5 ЕТАП - Доброгостів»
    «5 ЕТАП - Доброгостів»
    Старт 04-08-2024. Водойма "Доброгостів". За спійманого коропа чи амура більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «6 ЕТАП - Острів»
    «6 ЕТАП - Острів»
    Старт 23-08-2024. Водойма "Кар Тар". За спійманого коропа чи амура більше 12 кг -1 бал до загального результату.
  • «FINAL BATTLE - Кунка»
    «FINAL BATTLE - Кунка»
    Старт 13-09-2024. Водойма "Кунка". За спійманого коропа або амура вагою більше 15 кг -1 бал до загального результату.

6 етап турніру - «Етап 6»

Етап 6

Коропове озеро

«КАР-ТАР»

BIG-Fish

16.70 kg

Trophies – total weight

120.00 kg

К-сть Команд: 18\18
60% Complete

Умови нарахування бонусів

За спійманого коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.

Розмір внеску та розклад

  • Вступний внесок: 4200 uah
  • Кількість місць: 18
  • Склад команди: 2 спортсмена
  • Прибуття на водойму: 18.08.2023 до 12:00
  • Жеребкування: 13:00
  • Вхід до сектору: 14:00
  • Старт: 18.08.2023 - 18:00
  • Фініш: 20.08.2023 - 12:00
  • Нагородження: 14:00

Зареєстровані команди

Команда Учасник 1 Учасник 2 Зона\Сектор
1 Команда «Старая Ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков B \ 4
2 Команда «Трофей» Максим Сальнік Тарас Чихман A \ 4
3 Команда «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв A \ 2
4 Команда «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско C \ 3
5 Команда «Адреналин» Сергій Бачинський Шевчук Євгеній C \ 5
6 Команда «Black Carp» Дмитро Радушинський Роман Зименко C \ 4
7 Команда «ККК-2» Андрій Левченко Игорь Труба B \ 6
8 Команда «КарпМіКС-Домінант» Максим Чередніченко Костянтин Гелюненко B \ 3
9 Команда «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як A \ 1
10 Команда «Гараж» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук C \ 1
11 Команда «РК Лисички» Андрій Марет Сергій Макарчук A \ 5
12 Команда «Great Fishing RV» Володимир Лук'янчук Сергій Чепенко A \ 3
13 Команда «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол B \ 1
14 Команда «FeederStrike» Віталій Семенюк Євген Буглак A \ 6
15 Команда «Два Кабана» Андрій Саюшев Ігор Нікітін B \ 2
16 Команда «Квівертип» Володимир Шипко Ольга Шипко C \ 2
17 Команда «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін B \ 5
18 Команда «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Максим Липко C \ 6